Drewno do zrobienia Gobanu i Gosu gdzie szukać
-> Forum ogólne

#1: Drewno do zrobienia Gobanu i Gosu gdzie szukać Autor: aloszafiodor PisanieNadesłano: Pn marca 20, 2006 6:51 pm
    ----
Witam, mam prośbe chciałbym sam zrobić sobie goban i gosu tylko nie bardzo wiem gdzie mogę dostać drewno, jak wiadomo wymiary nie są typowe , czy ktoś wie gdzie można kupić takie najlepiej już wysuszone drewno, z góry dziękuje za wszelkie informacje

#2: Re: Drewno do zrobienia Gobanu i Gosu gdzie szukać Autor: Sai1988Skąd jesteś: Lesko PisanieNadesłano: Cz marca 23, 2006 8:59 am
    ----
Drewno z gobanu to chyba Kaya (nie wiem co to jest bo nie chiciało mi się szukać tłumaczenia (to zbyt upierdliwe).

#3: Re: Drewno do zrobienia Gobanu i Gosu gdzie szukać Autor: fanSkąd jesteś: Toruń PisanieNadesłano: Cz marca 23, 2006 11:47 am
    ----
Sai1988 wrote:
Drewno z gobanu to chyba Kaya
Dobre, dobre:) Gdybys miał dostęp do tego drewna w rozsądnej cenie to też poprosze:)

#4: Re: Drewno do zrobienia Gobanu i Gosu gdzie szukać Autor: Sai1988Skąd jesteś: Lesko PisanieNadesłano: Pt marca 24, 2006 7:30 pm
    ----
Hehe a tak na serio to myślę że drewno bukowe będzie ok (choć ja wolałbym kupić goban w sklepie a nie kombinować i robić samemu (no chyba że się umie)).



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1