Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Programy do go
Jesteś kompletnie zielony? Nie wiesz co to jest seki? Zapytaj tutaj
Idź do strony 1, 2  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Waldi
Nobi
Nobi


Dołączył(a): May 22, 2003
Wiadomości: 1

PisanieNadesłano: Pt May 23, 2003 3:19 pm    Temat wiadomości: Programy do go Odpowiedz cytując

Cześć!
Jestem początkującą osobą grającą w GO i w związku z tym mam dwa pytania.
1. Wcześniej grałem w kropki (to gra podobna do GO i chciałbym się dowiedzieć czy istnieją programy poświęcone tej grze lub strony www)
2. Mam program do grania w GO - Turbo GO ale nie zarejestrowany. Czy ktoś mógłby mi podać kod rejestracyjny.
Proszę o kontakt na e-mail: waldi @ e-post.pl lub na forum.
Dzięki!
Powróć na górę
Radziol
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 107
Skąd jesteś: Tychy

PisanieNadesłano: Pt May 23, 2003 6:14 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Nie gralem w kropki wiec nie odpowiem Ci na pierwsze pytanie. Co do drugiego natomiast, odradzalbym Ci granie z komputerowym przeciwnikiem. Z zywym ludziem gra jest po pierwsze przyjemniejsza, a po wtore mozesz sie wiecej nauczyc. Nie warto trenowac z Turbo Go rowniez z tego wzgledu ze program ten czesto zle ocenia sytuacje, i ma wogole glupie ruchy nie warte nasladowania (i mowie to ja 17K! ;))) [no chyba ze joseki cwiczysz, ten program do tego jest gut :]]. Ale na poczatek polecalbym ci Kurnik i "dziewiatki" (9x9) :>

Acha nie mam kodu rejestracyjnego Puszczający oczko

_________________
"Wszelkie wspaniałe rezultaty, jakie kiedykolwiek osiągnął człowiek, możliwe były dzięki temu, iż uwierzył, że coś w nim samym jest wyższego nad zewnętrzne okoliczności." - Bruce Barton
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt May 23, 2003 8:06 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Kod rejestracyjny do Turbo Go uzyskasz oczywiście (a jakżeby inaczej?) od sprzedawcy/producenta. Osobiście polecam Igowin (jeśli już musisz grać z komputerem) - wersja 9*9 jest darmowa, do ściągnięcia z działu pliki, program gra w miarę przyzwoicie.
Powróć na górę
ketchup
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 02, 2003
Wiadomości: 66
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pt May 23, 2003 8:15 pm    Temat wiadomości: Kropki Odpowiedz cytując

Jest forum poswiecone grze w Kropki po adresem kropki.legion.pl.
Znajdziesz tam namiary na programy grajace w Kropki (niestety bardzo slabe Smutny ) i kilka rosyjski stron poswieconych "Toczkom" Puszczający oczko

Kropki i Go sa bardziej do siebie podobne niz sie wielu lajkonikom wydaje ;)[/url]
Powróć na górę
MixEuro
Nobi
Nobi


Dołączył(a): czerw 05, 2003
Wiadomości: 1

PisanieNadesłano: Cz czerw 05, 2003 7:40 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

marcin wrote:
Kod rejestracyjny do Turbo Go uzyskasz oczywiście (a jakżeby inaczej?) od sprzedawcy/producenta. Osobiście polecam Igowin (jeśli już musisz grać z komputerem) - wersja 9*9 jest darmowa, do ściągnięcia z działu pliki, program gra w miarę przyzwoicie.

Być może, ale ja znalazłem już sposób, by zawsze z nim wygrać. Powiedzieć jaki?
Powróć na górę
Kijana
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 87
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Cz czerw 05, 2003 7:52 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

sposob jest bardzo prosty - wystarczy osiagnac poziom gry powyzej 20k Puszczający oczko
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pt lip 11, 2003 2:56 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Bo wlasnie tym sie rozni program komputerowy od czlowieka( no, moze nie kazdego:>) że nie mysli...Zaden czlowiek nie bedzie w stanie robic ruchu po ulamku sekundy, nie ma wgranego ruchu po kazdej odpowiedzi przeciwnika:)
Lepiej z ludzmi...:]
Nu, i kodu rejestracyjnego nie mam(:

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Sb lip 12, 2003 2:24 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A propos Turbo Go - polecam kazdemu kto nie ma zadnej ksiazeczki o joseki. Jest tam spora ich baza (i przy okazji jakies dwa trick-playe.. A CelePa mowil, ze sam to chocianowskie tesuji wymyslil :})
Powróć na górę
Anako
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: z Warszawy :D

PisanieNadesłano: Pn lip 27, 2003 10:46 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Komputery są głupie i łatwo je oszukać :> Szczególnie w Igowin Uśmiech Pytanko: jak daleko udało Wam się tam dotrzeć?

_________________
"At spes non fracta."
Powróć na górę
Nexo
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 152
Skąd jesteś: Radzionków

PisanieNadesłano: Pn lip 28, 2003 1:25 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

granie w igowina nie jest zbyt madre Bardzo szczęśliwy no chyba ze majac sile ponizej 20kyu :> poniewaz po wyzej sily 5kyu w igowinie wiecej uczymy sie zlych ruchow niz dobrych. Jednak sam czasami z powodu nudy gram w igowina :> doszlem do 2dana

_________________
--------------------------------------------------------
There are possible things, impossible things, and things that happen. Sometimes things happen that were impossible.
Audouard, Pierre
Powróć na górę
Piotrek
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 14, 2003
Wiadomości: 49
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Pn lip 28, 2003 7:27 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja doszlem do profesjonal ... Tommell CelePa mowil ze takie tesuji jest, nie ze on to wymyslil, moze ci sie z kims pomylilo ...
Powróć na górę
Anako
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: z Warszawy :D

PisanieNadesłano: Pn lip 28, 2003 8:16 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

whoa, nieźle Puszczający oczko Mnie się tylko raz udało dotrzeć do 4kyu Uśmiech A ile handicapu ma komputer w trybie pro? 4? A może 5? Pytanie

_________________
"At spes non fracta."
Powróć na górę
Nexo
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 152
Skąd jesteś: Radzionków

PisanieNadesłano: Pn lip 28, 2003 8:38 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

doszles uczciwie do pro? :> czy to jest pseudo tesuji ja znam takie 2 :>

_________________
--------------------------------------------------------
There are possible things, impossible things, and things that happen. Sometimes things happen that were impossible.
Audouard, Pierre
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn lip 28, 2003 8:38 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Piotrek wrote:
Ja doszlem do profesjonal ... Tommell CelePa mowil ze takie tesuji jest, nie ze on to wymyslil, moze ci sie z kims pomylilo ...
Sorki w takim razie, sadzilem, ze chełpił sie wymysleniem :}
Anako wrote:
whoa, nieźle Puszczający oczko Mnie się tylko raz udało dotrzeć do 4kyu Uśmiech A ile handicapu ma komputer w trybie pro? 4? A może 5? Pytanie
Wlasnie 5.
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Wt wrz 02, 2003 3:22 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jesli chodzi o kropki to poswiecilem i kilka lat zycia i nie napotkalem na zaden program godny uwagi. Mialem stycznosc z dwoma. PIerwszy byl tak kiepski, ze przegrywal nawet z moja kumpelka, ktora w kropki gra tylko wtedy, gdy ja przez godzine o to blagam na kolanach Wesoły
Drugi byl zdecydowanie lepszy, niestety byl niesamowicie powolny. Po wykonaniu 6-5 ruchow komputer myslal kilka minut nad kolejnym. Niestety nie znalazlem tez zadnych serwisow online z kropkami, nawet w rosyjskim necie. Jedyne co mi sie udalo znalezc to jakis kod zrodlowy, ale nie wiedzialem co z nim zrobic. I jeszcze jedna uwaga. Gdybys chcial szukac kropek w zagranicznym necie to uprzedam, ze "dots" to nie sa kropki. Turbo go faktycznie jest slaby. Nie jestem pewien, ale chyba goknot jest za darmo i jest zdecydowanie lepszy od turbo go. Mozna go sciagnac z www.britgo.org z dzialu downloads.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy