Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Zapisy partii.
Tu jest miejsce dla wszelkich ogłoszeń (np. o wymianie książek, turniejach, konwentach itp.)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pedro
Nobi
Nobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 5
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Śr May 14, 2003 11:10 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

johnkelly wrote:


Zgadza sie. Tyle, ze albo plik jest pusty albo uszkodzony - komus udalo sie to sciagnac?

Mnie na przykład (dawno temu). Plik nie jest uszkodzony, ma ok. 1.4MB. W razie potrzeby mogę go wystawić przez HTTP, nie jestem tylko pewien, czy mi wolno. Na stronie WINGS akurat przy tej pozycji nie ma zastrzeżenia "Provided you agree not to modify, recopy, repost, sell, or distribute it, an electronic copy is freely available for your personal use", ale przy pozostałych PDFach jest.
Powróć na górę
loopan
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 27, 2003
Wiadomości: 40
Skąd jesteś: Wroclaw

PisanieNadesłano: Pn czerw 09, 2003 10:07 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Mam u siebie w formacie pdf.Jeśli ktoś chce mogę rzucić na priva(1.44MB)
loopan


PS. Świetna jest ta książka!
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Pn wrz 21, 2003 1:03 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja mam takie pytanie: jak sie zarejestrowac na www.gobase.org i czy jest to mozliwe. Bo w rejestracji jest napisane:
"Please note that we will not process requests coming from anonymous E-mail services such as:

hotmail
usa.net
yahoo
msn
gmx
softhome
...

and many others. So please use the E-mail address provided by your Internet Service Provider"

Niestety nie posiadam konta pocztowego u swojego providera. I prawde mowiac nie zamierzam go zakladac.
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Pn paźdź 13, 2003 11:57 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Mam jeszcze jedno pytanie. Zapisalem sobie kilka lekcji z KGS. Niestety czesc osob uzywa tam polskich liter i odczytujac te partie mam znaczki. Uzywam The many faces, ale jesli by byl jakis inny porgram, ktory trawi polskie znaczki to dajcie znac. Poki co siedze i przerabiam komentarze, choc jest z tym troche roboty.
Powróć na górę
asumi
Keima
Keima


Dołączył(a): May 01, 2003
Wiadomości: 95

PisanieNadesłano: Wt paźdź 14, 2003 12:07 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

jeśli jesteś na kgs, to pewnie używasz Cgoban, tym też da się przeglądać partie Puszczający oczko

_________________
There are so many ways to lose, but so few ways to win. Perhaps the best way to achieve victory is to master all the rules for disaster, and then concentrate on avoiding them.
Victor Niederhoffer
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Wt paźdź 14, 2003 6:57 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Hehe, dzieki Asumi, o tym jakos nie pomyslalem. Nie darmo sie mowi, ze najciemniej pod latarnia:D No to ide sobie obejrzec jakas partie okmentowana przez Marcina. Wczoraj juz jedna obejrzalem i byla fascynujaca. Az sobie wydrukowalem.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy