Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Programy do go
Jesteś kompletnie zielony? Nie wiesz co to jest seki? Zapytaj tutaj
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CALADIUS
Nobi
Nobi


Dołączył(a): paźdź 19, 2003
Wiadomości: 9
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Pn paźdź 19, 2003 7:53 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Mam Igowina którego mi polecił jakiś Anglik. Czy dobre jest się uczycna nim czy lepiej sobie znaleźć nauczyciela ?
Powróć na górę
Kijana
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 87
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pn paźdź 19, 2003 8:00 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Oczywiscie, lepiej miec nauczyciela ... igowin nie wyjasni gdzie robisz bledy.
Powróć na górę
okupant
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 20, 2003
Wiadomości: 51
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn paźdź 19, 2003 11:58 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Poza tym, po krótkim czasie zaczyna się grać z igowinem automatycznie - a to nie prowadzi do niczego dobrego
Powróć na górę
CALADIUS
Nobi
Nobi


Dołączył(a): paźdź 19, 2003
Wiadomości: 9
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Pn paźdź 20, 2003 12:20 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Dobra. Już się nauczyełm go poknywać. wystarczy otoczyć jak najwiekszy kawałek planszy i dać mu kilka ruchów, żeby sam sie dobił(pomniejszajac sobie terytorium)
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Pn paźdź 20, 2003 12:53 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

no i taka gra jest wlasnie bez sensu (niczego sie nie uczysz = strata czasu) ja mam programik do gry z kompem i ostatnio nawet zagralem bo po prostu net mi dziala beznadziejnie ale po dwoch grach doszedlem do wniosku ze to jest tragedia (zero myslenia, komputer ruchy zawsze te same) strata czasu, nie wiem czy kiedys znowu bede takim desperatem zeby grac z kompem
Powróć na górę
CALADIUS
Nobi
Nobi


Dołączył(a): paźdź 19, 2003
Wiadomości: 9
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Pn paźdź 20, 2003 1:01 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Zawsze pozostaje wyciągnięcie planszy i złapanie sobie kogoś do gry w rzeczywistym świecie Puszczający oczko ( ta wersja mi bardziej odpwoiada gdyż ostatnio nie lubię siedzieć przy komputerze)
Powróć na górę
CALADIUS
Nobi
Nobi


Dołączył(a): paźdź 19, 2003
Wiadomości: 9
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Pn paźdź 20, 2003 10:38 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

hmmm. Ostatni Igowin wykręcił mi dziwną sytuację. Ale nie weim jak ją opisać. Zrobiłem Printscreena i go okroiłem ale nie wiem jak to tutaj wkleić. Da się wogule ?
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Wt paźdź 21, 2003 12:04 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Po pierwsze - jest nowy modul: diagramy. Ludzie sie mocno napracowali zeby go zainstalowa i warto z niego skorzystac (pelny opis jest tutaj ).

Po drugie; na takie pytania jest dział nauka, albo początkujący - starajmy się trzymać porządek)

Po trzecie: starajcie się nie pisac dwóch postów pod sobą. Jest coś takiego jak edycja już wysłanego posta (wystarczy kliknąc zmień :} ) bo to i więcej miejsca zajmuje i dłużej się ładuje.

Po czwarte: jak nie wiesz jak wkleić obrazek to nad forum masz ikonke FAQ - tam powinno byc to opisane

_________________
Powróć na górę
CALADIUS
Nobi
Nobi


Dołączył(a): paźdź 19, 2003
Wiadomości: 9
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Wt paźdź 21, 2003 12:34 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Hmmm. Przepraszam za moją głupotę Smutny
Jak rozpracuje te diagramy to spróbuje zilustrowaćtą sytuacje. Ale pwoeim że znowu isę zdażyła i mnei to naprawde ciekawi.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy