Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Szukasz nauczyciela? Przeczytaj koniecznie ten post!
Informacje o lekcjach, nauczycielach. Dyskusja o metodach treningu.
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Cz kwiet 17, 2003 8:54 am    Temat wiadomości: Szukasz nauczyciela? Przeczytaj koniecznie ten post! Odpowiedz cytując

Dla szukających nauczyciela: Pierwszym krokiem powinno być zapisanie się do IAG. Kiedy to już nastąpi, nauczyciela można znaleźć przeglądając naszą tablicę ogłoszeń o lekcjach . IAG aktualnie organizuje zarówno lekcje publiczne, pół-publiczne (z Krzysztofem Giedrojciem 4D, czterokrotnym MP) jak i prywatne. Nauczyciela prywatnego można także znaleźć własnoręcznie pytając silnych graczy na serwerach takich jak Kurnik czy KGS. Jeśli to wszystko zawiedzie, można umieścić ogłoszenie na forum Ogłoszenia w odpowiedzi na Przyklejony post Kto mnie pouczy?

Dla kandydatów na nauczycieli: Jeśli uważasz, że coś już wiesz o go, najwyższy czas podzielić się tą wiedzą z kimś, kto jej jeszcze nie ma. W trakcie uczenia innych sami również uczymy się dużo - to doświadczenie wielu nauczycieli.
Uczyć możesz nawet, jeśli masz 20 kyu - uwierz mi, że są słabsi od ciebie. Szczegółowe informacje o prywatnych i publicznych lekcjach prowadzonych w ramach szkoły znajdziecie w sekcji Lekcje . Zgłoszenia przyjmuję pod adresem marcin @ go.art.pl


Ostatnio zmienił(a) marcin dnia Sb stycz 03, 2004 6:15 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Wt kwiet 29, 2003 10:18 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jasne mistrzu, moge nauczyc kogos jak grac na poziomie 20 kyu, ale nie wiem, czy przypadkiem nie wpoje mu wiecej zlych nawykow niz dobrych..
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Wt kwiet 29, 2003 10:37 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

To powszechna obawa. Moim zdaniem wystarczy, że będziesz uczył rzeczy, o których jesteś przekonany, że są słuszne (np. reguły, zasada dwóch ok, pojęcie seki itp.). Możesz też korzystać z książek. Co do mistrza - mam 1 kyu i nie jestem danem... Chyba że w amehryce Przewracający oczami
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Wt kwiet 29, 2003 10:47 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Trudno miec 1 kyu i byc danem :} Anyway, sadze, ze moze - jak bede lepszy i bede mial wiecej czasu. Najpewniej na wakacjach. Moze i kogos czegos naucze :}
Powróć na górę
stefail
Nobi
Nobi


Dołączył(a): May 23, 2009
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Żyrardów

PisanieNadesłano: Sb May 23, 2009 6:18 pm    Temat wiadomości: Re: Szukasz nauczyciela? Przeczytaj koniecznie ten post! Odpowiedz cytując

A książki jakieś polecacie????
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy