Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Jak sie przeglada partie??
Jesteś kompletnie zielony? Nie wiesz co to jest seki? Zapytaj tutaj
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rookie
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 06, 2003
Wiadomości: 6
Skąd jesteś: Tarnów

PisanieNadesłano: Sb grud 06, 2003 3:48 pm    Temat wiadomości: Jak sie przeglada partie?? Odpowiedz cytując

Witam!!

Jestem zupelnie nowy wiec chcialbym przeprosic za moje pytanie jesli jest zbyt proste/banalne. Ale jak sie przegloda partie umieszczone na akademii. Czy trzeba jakiegos programu? Mi wyskakuje tryb tekstowy. Z gory przepraszam jezeli jest t ojuz gdzies opisane. Mialem malo czasu i nie moglem znalezc. Z gory dzieki.
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Śr grud 10, 2003 3:25 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ja osobiscie uzywam CGobana (zluzy rowniez do grania na serwerze kiseido). Wersja do sciagniecia: kgs.kiseido.com/en_US/download.html

Albo tez uzywam gGo - do sciagniecia tutaj:www.pandanet.co.jp/jav...intro.html

Albo tez zajrzyj do dzialu download na akademii akademia.go.art.pl/ind...=Downloads

_________________
Powróć na górę
loopan
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 27, 2003
Wiadomości: 40
Skąd jesteś: Wroclaw

PisanieNadesłano: Śr grud 10, 2003 8:39 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Nie otwieraj tego pliku tylko go skopiuj na dysk ( plik zostanie automatycznie zapisany jako sgf).
Programow do przegladania plikow sgf jest cale multum.
Ja osobiscie polecam jago -jest de best Uśmiech
Gdzies go mozna sciagnac ale niepamietam gdzie.Moge rzucic na skrzynke jakby co.
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Cz grud 11, 2003 2:10 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Natomiast do takich, gdzie jest duzo wariantow wspanialy jest Kombilo. Zwłaszcza jak kiedyś będziesz chciał postudiować encyklopedię Kogo.
Powróć na górę
method
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 57
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Cz grud 11, 2003 5:47 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

i przede wszystkim NIE PRZEPRASZAJ! po to jest wlasnie to forum, zebys mogl pytac o co tylko zechcesz. Uśmiech
Powróć na górę
rookie
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 06, 2003
Wiadomości: 6
Skąd jesteś: Tarnów

PisanieNadesłano: Pn grud 14, 2003 9:43 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Uśmiech

Pozdrawiam
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy