Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Problemy z data !!!
Zgłoszenia błędów na stronach i sugestie
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaBugi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xellosik
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 10, 2003
Wiadomości: 33
Skąd jesteś: Kielce

PisanieNadesłano: Pn paźdź 20, 2003 8:03 pm    Temat wiadomości: Problemy z data !!! Odpowiedz cytując

Nie wiem czy tylko mnie ale zle wyskakuje data i godzina nadania postu !!!!!!!!!

_________________
Jestem dzieckiem lęku. Jestem dzieckiem śmierci, która nosze w sobie. Jestem swoja własną samozagladą.
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Pn paźdź 20, 2003 10:14 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

U mnie tez wyskakuje wtorek mimo, iz jest dopiero poniedzialek. Najpierw sobie pomyslalem, ze moze jakas zmiana czasu byla, ale przeciesz to sie zmienia godzine, a nie dni tygodnia:D
Powróć na górę
Ishikawa
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): paźdź 19, 2003
Wiadomości: 53
Skąd jesteś: Lubartów

PisanieNadesłano: Pn paźdź 20, 2003 10:22 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

a jaką strefę czasową sobie ustawiliście na kgs ??
od tego tzeba zacząć
Powróć na górę
Xellosik
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 10, 2003
Wiadomości: 33
Skąd jesteś: Kielce

PisanieNadesłano: Pn paźdź 20, 2003 11:11 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja mam GMT + 11 godzin

_________________
Jestem dzieckiem lęku. Jestem dzieckiem śmierci, która nosze w sobie. Jestem swoja własną samozagladą.
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Wt paźdź 21, 2003 11:00 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

No właśnie. Nie wiem z jakiego względu domyślnie się taka strefa ustawia. Ale to można łatwo zmienic w profilu.
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Wt paźdź 21, 2003 11:42 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

musicie zmienic recznie ustawienia swojej strefy czasowej w profilu Uśmiech (ja mam wszystko w porzadku bo znalazlem ta wlasciwa) [chyba to jest to gdzie jest podany kaliningrad]
Powróć na górę
ALVegeta
Nobi
Nobi


Dołączył(a): stycz 03, 2004
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Chełm

PisanieNadesłano: Cz stycz 08, 2004 5:16 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Fajny Mi wyswietla się zła data i godzina wysłania wiadomości na skrzynke Płaczący lub bardzo smutny
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaBugi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy