Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Teksty po angielsku
Informacje o lekcjach, nauczycielach. Dyskusja o metodach treningu.
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy texty po angielsku to problem?
Tak
10%
 10%  [ 10 ]
Tak
10%
 10%  [ 10 ]
Nie
40%
 40%  [ 40 ]
Nie
40%
 40%  [ 40 ]
Wszystkich głosów : 100

Autor Wiadomość
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Śr paźdź 29, 2003 10:37 pm    Temat wiadomości: Teksty po angielsku Odpowiedz cytując

lonewolf wrote:
Czy umieszczanie tekstów napisanych po angielsku jest do przyjęcia? Jeżeli to sprawia komukolwiek kłopot - może lepszym rozwiązaniem byłoby tłumaczyć wszystko na polski?

Osobiście często napotykam na krótkie, ciekawe teksty po angielsku, niestety nie dysponuję wolnym czasem, by wszystko tłumaczyć. Jeśli ktoś taki czas ma, może tłumaczenie dopisać w odpowiedzi na post oryginalny Puszczający oczko
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pt paźdź 31, 2003 6:39 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A mi teksty po angielsku sprawiaja problem:)
I chyba sprawiac bedo zawsze;)

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
MirkoT
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 26
Skąd jesteś: Ruda Śląska

PisanieNadesłano: Cz list 06, 2003 10:33 pm    Temat wiadomości: Teksty po angielsku Odpowiedz cytując

Niedawno w Wyborczej przeczytałem coś takiego na temat nauki języków obcych: "Kluczem do sukcesu jest bowiem chęć opanowania języka, a nie przymus - rodziców czy kogokolwiek. Jeśli uświadamimy sobie, że naprawdę chcemy nauczuś się języka obcego, na pewno się uda."
Może motywacją będzie właśnie chęć zrozumienia tekstów o Go napisanych po angielsku? Oby.
Powróć na górę
Valdi
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 08, 2003
Wiadomości: 8
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Sb grud 13, 2003 8:03 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Nie kazdy uczyl sie angielskiego, ja głownie korzystam ze stron z tekstami po niemiecku Wykrzyknik
Powróć na górę
tlone
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): list 18, 2003
Wiadomości: 52
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Cz lut 12, 2004 2:07 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

moglbym zajac sie tlumaczeniem tekstow z angielskiego, nawet dluzszych...
moze nawet jakiejs ksiazki dostepnej na necie, np "Vital points of go" - juz nie wydaja, wiec chyba moznaby ja umiescic, lub "shape up" - ksiazka dostepna na gobase. ale nie wiem czy takie tlumaczenie i umieszczanie jest dozwolone...
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy