Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Czy istnieją gdzieś jakieś książki na sieci?
Tu jest miejsce dla wszelkich ogłoszeń (np. o wymianie książek, turniejach, konwentach itp.)
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CANIS
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lut 13, 2004
Wiadomości: 9
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Pn lut 15, 2004 12:07 am    Temat wiadomości: Czy istnieją gdzieś jakieś książki na sieci? Odpowiedz cytując

Nie wie ktoś czy można ściągnąć, skądś jakieś książki w formie elektronicznej? Przykładowo w pdf - ie? Oczywiście chodzi mi o książki o GO. Mogą być po angielsku. A może ktoś ma to bym był wdzięczny za przesłanie.

Pozdrawiam
Powróć na górę
Dobromila
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): czerw 22, 2003
Wiadomości: 178
Skąd jesteś: Łódź/Zielonka

PisanieNadesłano: Pn lut 15, 2004 12:13 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Na ten temat już pisano na forum.
Wystarczy poszukać.
Na pewno jeden temat o książkach w internecie jest w forum dla początkujących.
Miłego czytania forum Puszczający oczko
Powróć na górę
CANIS
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lut 13, 2004
Wiadomości: 9
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Pn lut 15, 2004 6:16 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Po pierwsze, czytalem forum ale nie znalazlem tego czego szukalem wiec zadalem pytanie jeszcze raz, na wypadek jakby ktos nie czytywal starszych postow, lub zapomnial, ze juz byla o tym mowa, wiezcie mi, ze to sie zdaza. Po drugie Kijana mogles nie dawac zadnego linka zamiast dawac mi to co podales. To poprostu zlosliwe. Wystarczylo powiedziec, ze tego typu ksiazki raczej nie sa dostepne zamiast sie ze mnie nabijac.

Pozdrawiam.

P.S.

Nie czepiajcie sie czyjejs niewiedzy. Wy takze wszystkiego nie wiecie.
Powróć na górę
lonewolf
Aji
Aji


Dołączył(a): paźdź 10, 2003
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Pn lut 15, 2004 7:55 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Cześć,

www.wingsgoclub.org/books.asp

Wiele więcej raczej nie znajdziesz. Chyba, że wejdziesz w bagno warezów, IRC'ów, e-Mulów i temu podobnych badziewi, ale ja się tym nie param, więc nie pomogę w tej sprawie więcej.

PS Przychodź do klubu i graj z nami, to się dowiesz co jest w książkach. ;)

Pozdrawiam,

_________________
lone
Powróć na górę
Dobromila
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): czerw 22, 2003
Wiadomości: 178
Skąd jesteś: Łódź/Zielonka

PisanieNadesłano: Pn lut 15, 2004 12:36 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Przepraszam Canis, jeśli poczułeś się urażony tym, że powiedziałam, że to już jest na forum, zamiast podać konkretne informacje.
Po prostu ten temat pojawił się ostatnio z 2 tygodnie temu i uważałam, że jest to bez sensu wypisywanie 10 razy tego samego, skoro nie tak trudno to znaleźć. Mam wrażenie, że gdyby każdy zaczynał nowy temat, zamiast przeczytać poprzednie o podobnej tematyce lub wpisać w wyszukiwarkę forum "ksiazki w internecie" to szybko trudno stałoby się tak, że naprawdę trudno byłoby coś na tym forum znaleźć.
Powróć na górę
Dobromila
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): czerw 22, 2003
Wiadomości: 178
Skąd jesteś: Łódź/Zielonka

PisanieNadesłano: Pn lut 15, 2004 12:53 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A tak nawiasem mówiąc, to poprzednim razem a propos tego tematu Marcin napisał
marcin wrote:
Ludzie, znacie takie ciekawe linki - czemu nie dodacie ich do działu linki? Każdy użytkownik może tam coś dodać.
Mam wrażenie, że strona Wings Go Club już jest w linkach, więc warto czasem zaglądać do linków jak się szuka linków Puszczający oczko
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn lut 15, 2004 4:28 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A może zamiast szukać różnych nielegalnych pdf'ów w necie wspomożemy rodzime sklepy i naszego prezesa PSG? e-go.pl aż się prosi, żeby coś tam zamówić :}
Powróć na górę
CANIS
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lut 13, 2004
Wiadomości: 9
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Pn lut 15, 2004 5:05 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Dziekuje za informacje. Niniejszym koncze tego posta. Ide czytac forum ;).


Pozdrawiam.
Powróć na górę
lonewolf
Aji
Aji


Dołączył(a): paźdź 10, 2003
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Pn lut 15, 2004 5:21 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Tommell wrote:
A może zamiast szukać różnych nielegalnych pdf'ów w necie wspomożemy rodzime sklepy i naszego prezesa PSG? e-go.pl aż się prosi, żeby coś tam zamówić :}

Ej! Pod tym adresem, który podałem, pdf'y są 100% legalne! Nielegalnym stuffem się nie zajmuję. Bardzo wściekły

_________________
lone
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn lut 16, 2004 4:04 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

No cóż. większość pdf'ów w sieci jest niestety nielegalna, więc to już takie przyzwyczajenie... ale jeżeli to prawda, to zwracam honor do kieszeni :}
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy