Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Problem z łączeniem się z Dashnem
Jesteś kompletnie zielony? Nie wiesz co to jest seki? Zapytaj tutaj
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Pn lut 29, 2004 4:54 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Nie bardzo wiedzialem gdzie wsadzic tego posta, wiec przepraszam, jesli to nieodpowiednie miejsce. Mam problem z laczeniem sie z Dashem. Sciagnalem sobie najnowszego klienta, pomyslnie zalozylem konto, naciskam na stronie "play a game", laduje sie klient, czekam kilkanascie sekund, poczym pojawia sie okienko z komunikatem, ze nie udalo sie nawiazac polaczenia z serwerem. Probowalem kilka razy o roznyc porach i zawsze to samo. Gdzie mozna zmienic jakies ustawienia typu adres serwera, port czy porxy w kliencie do Dasha, albo co mozna w ogole zrobic by sie udalo polaczyc? Moze ktos mial podobny problem?
Powróć na górę
method
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 57
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Wt marca 09, 2004 9:30 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

taa. ten dashn. mi sie nie udalo jeszcze dokonczyc tam zadnej gry. tez mam problemy z laczeniem, nie przejmuj sie, zostaje jeszcze KGS Uśmiech
Powróć na górę
Pik
Nobi
Nobi


Dołączył(a): paźdź 07, 2003
Wiadomości: 4
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Cz marca 11, 2004 11:24 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja normalnie używam mozzilli i przez nią mi się nigdy nie udało połączyć Smutny tylko przez ie Smutny
Powróć na górę
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Pt marca 12, 2004 2:01 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Najpierw trzeba sie zalogowac na stronie a potem przyciskac 'Play a game'. Moze to to? Dziwne - ja nie mam zadnego problemu z dashnem.
Powróć na górę
Dobromila
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): czerw 22, 2003
Wiadomości: 178
Skąd jesteś: Łódź/Zielonka

PisanieNadesłano: Pt marca 12, 2004 2:17 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

to nie to
w mozilli rzeczywiście dashn nie działa. po 'play a game' otwiera się okienko że należy czekać, po czym w ie ładuje się gra, a w mozilli można czekać godzinami i nic.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy