Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Wymiana
Hikaru no Go
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gibson
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 15, 2004
Wiadomości: 2

PisanieNadesłano: Pn kwiet 26, 2004 11:20 pm    Temat wiadomości: Wymiana Odpowiedz cytując

Szukam ludzi chętnych do wymiany anime jeśli były by takie osoby niech skontaktują sie ze mną na GG lub napiszą na forum lub dadzą znać w jaki kolwiek sposób Uśmiech


Ps. Na GG prawie cały czas jestem ukryty więc nie czekajcie aż sie pojawie tylko piszcie Uśmiech


Powróć na górę
Ruca
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): czerw 05, 2003
Wiadomości: 20
Skąd jesteś: Głogów

PisanieNadesłano: Wt kwiet 27, 2004 12:20 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Wymiana... ale jakim sposobem? Przez neta (serwy ftp), cd`ki poczta czy jak? Drwiący

Ja jestem chetny do wymienienia czegokolwiek na HnG, bo szczerze mowiac nigdy nie przeczytalem ani nie ogladnelem calego anime =]
Powróć na górę
Gibson
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 15, 2004
Wiadomości: 2

PisanieNadesłano: Wt kwiet 27, 2004 1:09 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Myślałem o poczcie na zasadzie wypalamy CD i wysyłamy Uśmiech

Jak wysyłałem kumplowi płyty to za przesyłke prioretytową zapłaciłem tylko 3,5 zł to nie drogo a na następny dzień kumpel już miał anime tak że poczta wcale nie jest taka straszna Uśmiech

Czeka
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy