Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


jak sie ustala siłę na KGS?
Jesteś kompletnie zielony? Nie wiesz co to jest seki? Zapytaj tutaj
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
achi
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lip 27, 2004
Wiadomości: 8

PisanieNadesłano: Cz sierp 26, 2004 3:49 pm    Temat wiadomości: jak sie ustala siłę na KGS? Odpowiedz cytując

może to jest durne pytanie, ale na jakiej zasadzie jest ustalana siła na KGSie? czy można tam grać jeżeli ma się dopiero 25kyu? jestem ciągle początkująca, ale myślę, że jeżeli będę grała z silniejszymi niż ja szybciej zrobię postępy... :/
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Cz sierp 26, 2004 4:25 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jeśli znasz angielski, to zajrzyj na stronę kgs.kiseido.com/en_US/...math.html. Początkujący oczywiście mogą grać na KGS, jest tam nawet Beginners Room.

_________________
Graj każdy ruch tak, jakby był twoim ostatnim.
Powróć na górę
achi
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lip 27, 2004
Wiadomości: 8

PisanieNadesłano: Cz sierp 26, 2004 6:40 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

hmmm, przeczytałam to, ale dalej nie bardzo rozumiem, rozegrałam już kilka partii, mam wygrane, mam przegrane, a dalej nie ma przy moim nicku siły Przewracający oczami możecie mi to wytłumaczyć tak na chłopski rozum? ile partii trzeba rozegrać żeby mi pokazali siłę?
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Cz sierp 26, 2004 8:29 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Przeważnie, aby dostać ranking ze znakiem zapytania wystarcza jedna gra, ale musi to być gra rankingowa. Żeby mieć solidny ranking, trzeba rozegrać trochę więcej, ale nigdzie nie ma sprecyzowane, ile.
Powróć na górę
achi
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lip 27, 2004
Wiadomości: 8

PisanieNadesłano: Pt sierp 27, 2004 12:45 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ustaliło mi już siłę... dzięki
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy