Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


nowa edycja ligi
Komunikaty, zgłoszenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaTurnieje i Liga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
esperanto
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pn kwiet 25, 2004 3:54 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Tak, również jestem zdania, że wydłużanie rundy ligii z powodu różnorakich świąt jest bez sensu i chciałbym, żeby tego już nie było w pr
Powróć na górę
Ruca
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): czerw 05, 2003
Wiadomości: 20
Skąd jesteś: Głogów

PisanieNadesłano: Pn kwiet 25, 2004 4:49 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Wedlug mnie to powinno zostac wprowadzone juz od wrzesnia. Miesieczne terminy rozlieczniowe i tyle. Sa wedlug mnie jedynie dwa wyjatki, kiedy mozna przedluzyc : wakacje (w wakacje to chyba zawiesic) i Boze Narodzenie z Nowym rokiem - jest to duze swieto i polaczone z przywitaniem nowego roku troche trwa.. wiec wtedy uwazam, ze mozna polaczyc grudzien ze styczniem.. ale tylko tyle
Powróć na górę
bergman
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 26, 2004
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Torun/Wawa

PisanieNadesłano: Pn lip 12, 2004 4:39 pm    Temat wiadomości: nie nie nie!! Odpowiedz cytując

absolutnie sie z Toba nie zgadzam, jak sa swieta to z warszawy (gdzie studiuje) jade to Torunia(gdzie mieszka rodzina) w zwiazku z czym trace duuuuzo czasu i mam ZNACZNIE ograniczone mozliwosci manewru czasem(jeden komputer na 4 osoby+swieta= nieregularne godziny bytowania na KGSie)

do tego jesli nadchodzi sesja to jestem naprawde zawalony robota, nawet przy wielkich staraniach gram wtedy w lidze "dorywczo" wpadam na KGS ustalam godzine, nastepnie odrywam sie od ksiazek na to 20-30minut szybko gram bo nie mam czasu i liga wtedy dopiero traci sens,

rygor owszem ale sadze ze wazniejsze jest by gracze rozgrywali te 5 gier bo jak narazie to z tym jest glowny klopot
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pt lip 23, 2004 8:40 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

przepraszam, ze tak zwięźle, ale ojapierdzikle czy nazwa jest taka wazna? 0.o
Poza tym jest bardzo adekwantna Dobromilo ;]

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Pn sierp 30, 2004 10:59 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Kiedy zaczyna się nowa edycja ligi?

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaTurnieje i Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy