Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


szukam ucznia / nauczyciela
Informacje o lekcjach, nauczycielach. Dyskusja o metodach treningu.
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Wt paźdź 21, 2003 10:52 pm    Temat wiadomości: szukam ucznia / nauczyciela Odpowiedz cytując

CALADIUS wrote:
Czy w dziale lekcje moglibyście zrobić te tabelkę "Szukam nauczyciela" ??
Myślę że to by ułatwiło to sprawę szukającym uczniów( ale także i uczniom )

Nie widzę potrzeby. W dziale lekcje zbieram informacje o nauczycielach. Jeśli ktoś z graczy chce uczyć lub komentować partie, zgłasza się do mnie. Jeśli ktoś szuka nauczyciela, powinien kontaktować się mailem z tymi ludźmi lub szukać na własną rękę na serwerach. Na kurniku lub kgs często można znaleźć silnych graczy - zresztą początkującemu niepotrzebna jest opieka danowca - dużo nauczy się także od 10-15 kyu[/quote]

_________________
Graj każdy ruch tak, jakby był twoim ostatnim.


Ostatnio zmienił(a) marcin dnia Pn paźdź 27, 2003 11:26 am, w całości zmieniany 2 razy
Powróć na górę
CALADIUS
Nobi
Nobi


Dołączył(a): paźdź 19, 2003
Wiadomości: 9
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Śr paźdź 22, 2003 12:23 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Mi zależy poprostu na dobrym nauczycielu kóry by mnie nauczył np. porpawnej analizy parti( jakby nie bylo nie jest to łatwe), no i żeby nauczył mnei tego co jest człwoeikowi do bycia dobrym potrzebne. A już sam se to będę rozwijał.
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Śr paźdź 22, 2003 1:04 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A widziałeś ty kiedyś amatora poprawnie analizującego partię? Jesli chcesz mieć bezbłędnego nauczyciela, szukaj wśród 9p. Mnie się wydaje, że każdemu graczowi konsultacja z człowiekiem powiedzmy 7 kamyków silniejszym może dostarczyć odkrywczych refleksji.
Powróć na górę
method
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 57
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Śr paźdź 22, 2003 2:41 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

mysle, ze robienie tabelki szukam nauczyciela nie ma sensu, poniewaz kazdy szuka nauczyciela. Uśmiech

ja zwykle chetnie gram z poczatkujacymi wprowadzajac ich powoli na coraz glebsza wodę..

znajdziecie mnie na KGS.
Powróć na górę
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Wt stycz 06, 2004 12:15 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Przyjme 1-2 osoby poczatkujace na uczniow. Warunki:
- sila ponizej 10k, preferowani kompletnie poczatkujacy
- mlody wiek (max 18 lat)
- motywacja do pracy nad gra.

Zainteresowanych prosze o maila z wyjasnieniem czemu mialbym ich uczyc.
Potencjalnych starszych uczniow przepraszam, ale mlodziez uczy sie latwiej i szybciej i ma na to wiecej czasu. Przy odpowiedniej motywacji moge jednak w drodze wyjatku zrezygnowac z tego wymogu.

Swoim uczniom oferuje solidne opanowanie podstaw poprzez:
- systematyczne lekcje
- komentarze do partii
- prywatne materialy


*** NIEAKTUALNE ***


Ostatnio zmienił(a) dede dnia Śr stycz 19, 2005 12:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powróć na górę
Ishikawa
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): paźdź 19, 2003
Wiadomości: 53
Skąd jesteś: Lubartów

PisanieNadesłano: Pt kwiet 02, 2004 10:26 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Przyjmę uczniów o sile 15k i słabszej.
Zainteresowanych prosze o maila.

Swoim uczniom oferuje w drodze nauczania :
- komentowanie partii
- systematyczne lekcje

inne szczegóły omówimy podczas rozmowy Uśmiech
Zainteresowanych prosze o maila lub kontakt przez gg 4386565


Ostatnio zmienił(a) Ishikawa dnia Pn stycz 03, 2005 12:53 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt kwiet 02, 2004 1:02 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Komętowanie to jak rozumiem wprowadzanie zamętu? Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy

_________________
Graj każdy ruch tak, jakby był twoim ostatnim.
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pt kwiet 02, 2004 8:21 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Marcin, nie śmiej się. Ishi chce dobrze. A Ty też pewnie kiedyś byłeś 14k i siałeś zamęt koment
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt kwiet 02, 2004 9:31 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Nie da się ukrycć. Później mi nawet wypominano te moje pierwsze "komętarze" Wesoły Niektórzy z ich powodu nadal klepią 15 kyu

_________________
Graj każdy ruch tak, jakby był twoim ostatnim.
Powróć na górę
Ishikawa
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): paźdź 19, 2003
Wiadomości: 53
Skąd jesteś: Lubartów

PisanieNadesłano: Pt kwiet 02, 2004 11:31 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

nie no ja myśle że aż tak źle nie będz
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Wt czerw 15, 2004 5:17 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Przyjme dwoch uczniow (mozna zglaszac sie pojedynczo:P) o sile maksimum 20kyu PSG. Uczen jest zobowiazany wysylac przynajmniej jedna (swoja) gre w tygodniu do skomentowania (chyba, ze z jakiegos powodow nie jest w stanie. Nie dotyczy to rowniez okresu wakacji). Chetni proszeni sa o zglaszanie sie przez email, GG, lub na KGSie (gram jako kaisuj, Kai80 lub HengYu).
Powróć na górę
MorF3us
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): czerw 12, 2004
Wiadomości: 59
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Sb czerw 19, 2004 7:30 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Przyjmuje osoby ponizej 17 kyu.
Chętnych prosze o kontakt mailem lub gg.
Nie mam wymagań co do wieku uczniow bbyle by był chętny do nauki.
Same chceci to niewszystko. Wazna jest systematycznosc. Ze swojej strony mogę ją ofiarowac.
Nie mowie tez ze wszystko juz wiem ale graczom słabszym niz 17 kyu jestem w stanie przekazac wiedze ktora pomoze im rozwinąć sie moze nawet do mojej siły [było by miło] Drwiący .
Co moge ofiarowac....
- napewno partie na KGS i komentarze do nich;
- główne założenia i zasady go bez ktorzych ani rusz;
- jesli jestes z Warszawy lub okolic to nawet lekcje na zywo.
Chcesz wiedziec wiecej wal.....
Napewno odpowiem...

Pozdrawiam
MorF3us
Powróć na górę
tytuz
Nobi
Nobi


Dołączył(a): czerw 27, 2004
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Świnoujście / Kraków

PisanieNadesłano: Sb lip 24, 2004 9:27 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

nie wiem czy powyzsze ogloszenia sa aktualne, wiec zamieszczam moje :

szukam silniejszego gracza, ktory poswieci mi troche czasu by poprawic moje GO (mam ranking 16k na KGS)

moge rowniez udzielic wskazowek poczatkujacym graczom.
Powróć na górę
K_san
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 02, 2004
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Gdansk

PisanieNadesłano: Pn wrz 13, 2004 2:19 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Szukam nauczyciela, gdybym mial okreslic swoja sile to byloby to gdzies w okolicach 49kyu ^^
Powróć na górę
Srolmops
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): paźdź 09, 2004
Wiadomości: 46
Skąd jesteś: Siemiatycze

PisanieNadesłano: Pn paźdź 24, 2004 2:15 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Szukam "Kołcza", ktory moze mnie nauczyc czegos Bardzo szczęśliwy
o sobie powiem to ze czasami potrafie rozwiazac problemy 6kyu, a czasami nie rozwiaze 20kyu Bardzo szczęśliwy takie dolki sie lapie Bardzo szczęśliwy sila to bardziej mniejsza niz wieksza Bardzo szczęśliwy
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy