Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


szukam ucznia / nauczyciela
Informacje o lekcjach, nauczycielach. Dyskusja o metodach treningu.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Srolmops
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): paźdź 09, 2004
Wiadomości: 46
Skąd jesteś: Siemiatycze

PisanieNadesłano: Pn paźdź 31, 2004 11:58 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

to nikt mi nie pomoze ? ;(
Powróć na górę
bergman
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 26, 2004
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Torun/Wawa

PisanieNadesłano: Pn list 01, 2004 1:02 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Srolmops wrote:
to nikt mi nie pomoze ? ;(


ja niestety mam juz cala druzyne do kosza... :)

zagadaj do kogos na KGSie ... szybciej znajdziesz nauczyciela jesli do kogos zagadasz niz jesli rzucisz w proznie "czy ktos..." :)
Powróć na górę
Srolmops
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): paźdź 09, 2004
Wiadomości: 46
Skąd jesteś: Siemiatycze

PisanieNadesłano: Pn list 01, 2004 12:49 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

na KGSie ? ale ja bardziej szukam polaka niz chinczyka albo koreanczyka...
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Pn list 01, 2004 1:21 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Wbrew pozorom na kgs gra dużo polaków (byłeś tam kiedyś zalogowany ?).
Nawet nie mając nauczyciela mozesz poprosić kogoś silniejszego o skomentowanie gry (zawsze się ktoś taki znajdzie) , na kgs'ie jest nawet pokój "KGS Teaching Ladder" powinieneś tam zajrzeć. Dodając do tego lekcje iag oraz samokształcenie (książki, problemy, partie prosów) powinno Ci to jakoś wystarczyć do robienia postępów w GO. Więc zamiast się tutaj żalić POMÓŻ SOBIE SAM.

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
bergman
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 26, 2004
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Torun/Wawa

PisanieNadesłano: Pn list 01, 2004 2:17 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

swoja droga co to za roznica czy bedzie Cie uczyl chinczyk czy polak...

ja ucze fina, niemca, amerykanina, kanadyjczyka, polaka i cala mase przypadkowych osob, ktore tylko o to poprosza...
Powróć na górę
Srolmops
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): paźdź 09, 2004
Wiadomości: 46
Skąd jesteś: Siemiatycze

PisanieNadesłano: Pn list 01, 2004 9:46 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

gralem na kgs'ie. Jest roznica miedzy chinczykiem, a polakiem, moje slownictwo z angielskiego jest znacznie mniej urozmaicone od polskiego wiec z polakiem moge pogadac na rozne kwestie partii i nie tylko, zawsze moze mi cos wyjasnic. co do ksiazek to spoko sprawa ale w moim miescie raczej nie osiagalne chyba ze sa jakies eBooki Drwiący
Powróć na górę
bergman
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 26, 2004
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Torun/Wawa

PisanieNadesłano: Pn list 01, 2004 10:08 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

nie jest potrzebny az tak zaawansowany angielski do zrozumiena wsszystkiego... z reszta i tak japonskim bedziecie operowac :P

jak nie chinczyk to zagadaj do kogos w polish roomie o review jedorazowe czy nawet ze potrzebujesz nauczyciela ... ale nie licz ze rzuca sie na Ciebie z propozycjami... wiele osob juz kogos uczy i jesli sie do nich sam nie zglosisz raczej nie zaoferuja Ci pomocy same z siebie...
Powróć na górę
shadow87
Nobi
Nobi


Dołączył(a): sierp 27, 2004
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Piaseczno

PisanieNadesłano: Cz grud 02, 2004 9:49 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Witam!! szukam nauczyciela jestem naprawde ochoczy do gry ale od 2 miesiecy mam 20 k Smutny co raczej nie [wiadczy o mnie najlepiej Drwiący zainteresowanych prpsze o kontakt na kgs na nick falcon87
Powróć na górę
Yakimoto
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): grud 01, 2004
Wiadomości: 10
Skąd jesteś: Mikołów

PisanieNadesłano: Pt grud 03, 2004 11:31 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja mam nauczyciela, który po mnie krzyczy..XD..zartuje..mam taki cel zeby go w koncu pokonac..ostatnio byłam bardzo blisko...przegrałam o 2 moku..XDDDDD....porażka...ale to mobilizuje..pozatym zapraszam na kluby Go..tam mozna sie dużo nauczyć..:D...a skad jestes Shadow87??...to wiele by pomogło..:]

_________________
Jękły- głuche kamienie
Ideał- sięgnął bruku
Powróć na górę
shadow87
Nobi
Nobi


Dołączył(a): sierp 27, 2004
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Piaseczno

PisanieNadesłano: Pn grud 05, 2004 5:13 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Z Piaseczna obok Wawy Uśmiech jakies 4 km.
Powróć na górę
Yakimoto
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): grud 01, 2004
Wiadomości: 10
Skąd jesteś: Mikołów

PisanieNadesłano: Pn grud 06, 2004 4:07 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Szczezrze..wiele mi to nie pomogło..niestety nie moge ci pomóc..ale wiem ze jesli jest jakis klub Go u ciebie to tam najlepiej pytać...:]...

_________________
Jękły- głuche kamienie
Ideał- sięgnął bruku
Powróć na górę
achi
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lip 27, 2004
Wiadomości: 8

PisanieNadesłano: Pn grud 06, 2004 5:17 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

zdaje sie, ze kgsowy Haritsuke szuka sobie uczniów ... zagadajcie do niego, moze was wezmie Puszczający oczko
Powróć na górę
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Wt grud 07, 2004 9:33 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Witam!
Mam 8k PSG

1. Chętnie nauczam na KSG ludzi początkujących i już trochę potrafiących grać. (14-30k) Jesli ktos jest chętny łapcie mnie na KGS - sporo tam przesiaduję (nick Benerit) i wystarczy zagadać.

2. Jeśli ma ktoś partie do komentowania i chciałby wysłuchać mojego (wątpliwej jakości Bardzo szczęśliwy komentarza ) to proszę o info.

Kontakt do mnie, albo wiadomosc na IAG, KGS, lub gg 1677716

pozdrawiam i zapraszam

Benerit
Powróć na górę
Ender
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): stycz 06, 2004
Wiadomości: 32

PisanieNadesłano: Wt grud 21, 2004 1:38 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

szukam kogos kto mnie nauczy podstaw i przestawi z "Szachowego" rozumowania Puszczający oczko (jestem szachista)
totalnie poczatkujacy
pzdr

_________________
www.panda.org
Powróć na górę
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Pn stycz 03, 2005 5:45 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Co do mojego listu wyzej. Zglosilo sie juz do mnie sporo ludzi, wiec na dzien dzisiejszy nie szukam juz uczniow.

pozdrawiam

Benerit
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy