Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Liga - propozycja
Komunikaty, zgłoszenia
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaTurnieje i Liga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Śr grud 01, 2004 4:57 pm    Temat wiadomości: Liga - propozycja Odpowiedz cytując

Zauwazyłem ze w każdej rundzie zdażają się ludzie którym nie udaje się rozegrać ani jednej gry ligowej Uśmiech . Może warto byłoby zaznaczyć w regulaminie że po skończonych rozgrywkach te osoby przegrywają przez walkower. Co o tym sądzicie ?

ps: Pozdrowienia dla MirkoT'a Bardzo szczęśliwy

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Śr grud 01, 2004 5:46 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Wlasnie po to jest umawianie sie na gre mailowa + CC do admina ligi, azeby przydzielil status 'MAIL' Wiem ze to ma bys Automatyczny system... ale prosze tez troche sie wysilic i jak cos to wyslac tego maila Bardzo szczęśliwy
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Śr grud 01, 2004 6:16 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

y0shua wrote:
Wiem ze to ma bys Automatyczny system... ale prosze tez troche sie wysilic i jak cos to wyslac tego maila Bardzo szczęśliwy
Wiem wiem Fajny , ale to nie przeszkadza wprowadzić tego dodatkowego mechanizmu Uśmiech (do tego ludzie są leniwi Puszczający oczko ) . Popatrz co się teraz dzieje: w grupie B trzech zawodników nie rozegrało swoich gier (nie dostali za dużo maili ), grupa F jeden zawodnik (1 mail), grupa G dwóch zawodników (0 słownie zero maili). Osobiscie jestem bardzo często na KGS'ie i jezeli tylko ludzie z mojej grupy czasami (niezbyt często Uśmiech ) się poojawiają to nie mam kłopotu z rozegraniem swoich gier, więc rzadko wysyłam maila z proźbą o grę. Może powinno się to zmienić i 1wszego każdego miesiąca powinienm wysyłać maila do wszystkich graczy w mojej grupie Rozsierdzony Pytanie Btw znam taki przypadek Wesoły

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
Polkolordek
Keima
Keima


Dołączył(a): May 09, 2003
Wiadomości: 95
Skąd jesteś: Gdansk

PisanieNadesłano: Śr grud 01, 2004 8:34 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ja wyslalem a maile, a mimo tego MirkoT jakos tego nie uwzglednil Uśmiech
Powróć na górę
bergman
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 26, 2004
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Torun/Wawa

PisanieNadesłano: Śr grud 01, 2004 8:45 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ja wyslalem 2 maile do mirkota ze juz nie gram i zeby wpisal walkowery... od 2 tygodni mu sie jeszcze nie udala ta sztuka
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Cz grud 02, 2004 11:32 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

jednym slowem wychodzi ze chyba nam admin ligi sie zawieruszyl Puszczający oczko (bo wszystkie gry z bledami ja zatwierdzalem, a poniewaz maile od was otrzymuje MirkoT wiec nie wiem komu wpisac MAIL a komu nie) Otwieram wiec akcje "Gdzie jest MirkoT"

PS: Zeby ktos tylko nie pomyslal zeby mi wyslac maile ktore wyslal do MirkoTa... niestety nie mam czasu zeby zajmowac sie liga full time.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaTurnieje i Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy