Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Skąd ściągać HnG?
Hikaru no Go
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olmy
Nobi
Nobi


Dołączył(a): list 20, 2004
Wiadomości: 1

PisanieNadesłano: Sb list 20, 2004 2:02 pm    Temat wiadomości: Skąd ściągać HnG? Odpowiedz cytując

Możliwe, że pytanie już gdzieś padło, ale nie mogę się doszukać, więc bardzo proszę o odpowiedzi: Z jakich stron, czy serwerów FTP można ściągnąć całość HnG Manga i Anime w języku angielskim?
Jak ktoś zna kilka lokalizacji to jeszcze lepiej. Jakiś rok temu udało mi się ściągnąć mangę do odcinka 120 i anime do odcinka 70 a nowsze przestały się pojawiać. Mam nadzieję, że teraz można gdzieś znaleźć całość.
Powróć na górę
sheena
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 19, 2004
Wiadomości: 30

PisanieNadesłano: Sb list 20, 2004 6:48 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Mange [do momentu jak hikaru gra z morishita senseiem w eliminacjach do honinbo, dalej mi sie sciagac nie chcialo bo zdazylam obejrzec wszystkie ep] wrzucilam niedawno na multi.eu.org/~diana/hng, zreszta gdzies w starszych postach jest link do strony z ktorej to mam. Tak samo jak jest gdzies adres ftpa z wszystkimi 75 epizodami plus dwa speciale plus cala masa hikarowatych rzeczy, bodajze hikago.flirble.org
Powróć na górę
koperkuba
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 19, 2004
Wiadomości: 4

PisanieNadesłano: Pn stycz 24, 2005 12:41 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Stanałem w okolicach 50 odcinka anime HnG. Czy gdzieś jeszcze, na sieci można dorwać odcinki od 50 w górę?
Powróć na górę
Michalbardock
Nobi
Nobi


Dołączył(a): stycz 24, 2005
Wiadomości: 7

PisanieNadesłano: Pn stycz 24, 2005 7:59 pm    Temat wiadomości: Pomoc Odpowiedz cytując

Mangi Hikaru no Go normalnie już nie ściągniesz nigdzie, bo została wydana w USA. Jedynie na Irc jest nadal dostępna, ale sciąganie z niego jest uciążliwe, chyba że masz sybki internet.
A co do Anime, to zainstalujcie sobie eMule, widziałem tam odcinki powyżej 70, ale ma je przeważnie jedna lub dwie osoby, więc bez szybkiego internetu, ściągnięcie jest nie możliwe.
Mangę również znajdziecie w eMule.
Powróć na górę
Kichita
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): lut 04, 2005
Wiadomości: 13
Skąd jesteś: cmenatrz

PisanieNadesłano: Wt lut 15, 2005 10:33 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

a tam mam tylko dwa anime:( no cóż.... ale jak ktoś zna fajne stronki z anime to niech napisze^^
POZDRO

_________________
Jeśli tego pragniesz, ofiaruję Ci wieczność...
w zamian za twoją KREW...
Dam, ci... sen
wieczną pustkę pozbawioną bólu,
tylko twoją...
zawsze tylko twoją...
Powróć na górę
fernell
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 26, 2004
Wiadomości: 35
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Pt lut 18, 2005 3:29 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Wspaniale wiesci Bardzo szczęśliwy . Wszystkie czesci Hikaru no go dostepne na www.torrentspy.com. Potem mi podziekujecie. Miłego zassysania 8).
Aha niestety niema rozy bez kolcow i jest to wersja z angielskimi napisami. Polskich napisow mimo wielu staran nieudalo mi sie odszukac.
Ale dla pocieszenia dodam ze ja rozumiem wszystko doskonale a moj angielski jest zupelnie sredni.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy