Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


VISION OF ESCAFLOWNE
Hikaru no Go
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hitomi
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 13, 2003
Wiadomości: 3

PisanieNadesłano: Sb grud 13, 2003 10:25 pm    Temat wiadomości: VISION OF ESCAFLOWNE Odpowiedz cytując

Mr. Green Vision of escaflowne to najlepsze anime jakie widziałam. To by było na tyle Uśmiech Czekam na komentarze. Narazie spadam. Papapa i buziaki Bardzo szczęśliwy
Powróć na górę
hitomi
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 13, 2003
Wiadomości: 3

PisanieNadesłano: Sb grud 13, 2003 10:27 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

jeśli ktoś zna stronkę która udostępnia serie Visions of Escaflowne jako download niech kliknie. Proszę!!! Uśmiech niezła ze mnie fanatyczka Uśmiech
Powróć na górę
Kijana
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 87
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pn grud 14, 2003 7:48 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jak to ? jestes fanatyczka serii i jej nie masz ? Bardzo szczęśliwy
Powróć na górę
Karczmarz
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 10, 2003
Wiadomości: 8
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Pn grud 14, 2003 8:10 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Nikogo nie obrazajac, dla mnie VoE bylo troche nudne Rozsierdzony Musialem sie zmusic zeby obejrzec do konca. A rysownik zdecydowanie mial jakies kompleksy - wystarczy popatrzec na ich nosy Wykrzyknik

_________________
He that fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster.
Friedrich Nietzsche
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Pn grud 15, 2003 2:05 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ach te nosy. Gdyby Kleopatra miala krotszy nos .... Wesoły
Powróć na górę
yebisu
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): lip 31, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: Gdansk

PisanieNadesłano: Sb grud 20, 2003 3:47 am    Temat wiadomości: ... Odpowiedz cytując

imho OAV lepsze od serii Uśmiech tamta zbyt cukierkowa Drwiący
a OAV takie moze troche niektorych zdolowac ale dla mnie lepsze Bardzo szczęśliwy

_________________
Elite Team
Powróć na górę
tlone
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): list 18, 2003
Wiadomości: 52
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Pn grud 21, 2003 8:15 pm    Temat wiadomości: eee tam Odpowiedz cytując

VoE bylo średnie ...
nic wielkiego, schemat : mechy, kobietokoty, bohater - bohaterka.
kreska ... powiedzmy "nietypowa"
a fabuła tez niezbyt ciekawa ...
radzilbym zaliczyc cos ambitniejszego
pozdr, Bebop fan :]
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pn stycz 04, 2004 2:11 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

E tam Bebop.
Bebop faktycznie jest bardzo sympatyczny, i moze i ambitniejszy, ale większosc fanow zawdzięcza muzyce.
Ja VoE bardzo lubie.. Tam mile jest chociazby to, ze leci w polisz version.
Tyle, że te nosy...;)

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
hitomi
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 13, 2003
Wiadomości: 3

PisanieNadesłano: Sb stycz 10, 2004 5:23 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja tam uwielbiam VoE te nosy nadają nawet temu anime pewien niepowtarzalny charakter Uśmiech Wcale mi nie przeszkadza że jest cukierkowe, słodziutkie czy coś Uśmiech Może dlatego że jestem kobitką i takie miłosne wątki mnie wciągają bardziej niż walka escaflowna Uśmiech Pozdro 3majcie się! BuZZiak :* Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy
Powróć na górę
Kichita
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): lut 04, 2005
Wiadomości: 13
Skąd jesteś: cmenatrz

PisanieNadesłano: Pt lut 04, 2005 11:01 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jak miło, że pojawił się temat o Vision of Escaflowne Fajny Moja przygoda z tym anime zaczeła się.... dawno temu Fajny Kiedyś dowiedziałam się od koleżanki i zaczełam oglądać Bardzo szczęśliwy Moje pierwsze wrażenie... nie było najlepsze, ponieważ zobaczyłam te odstające nosy^^ No ale ja nie jestem taka, że jak coś jednego mi się nie spodoba w anime to już nie oglądam^^ Z zawziętością zaczełam to anime oglądać nie patrząc na "nosy" tylko na akcję. Szczególnie podobały mi się walki^^
I w taki oto sposób zobaczyłam całe anime i na koniec stwierdziłam, że było super Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik

_________________
Jeśli tego pragniesz, ofiaruję Ci wieczność...
w zamian za twoją KREW...
Dam, ci... sen
wieczną pustkę pozbawioną bólu,
tylko twoją...
zawsze tylko twoją...
Powróć na górę
shirkus
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 07, 2005
Wiadomości: 2

PisanieNadesłano: Pn marca 07, 2005 9:05 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

tez bardzo lubie ten serial. niestety nie obejrzalam go do konca, ale i tak uwazam sie za fanke Uśmiech
Powróć na górę
shirkus
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 07, 2005
Wiadomości: 2

PisanieNadesłano: Pn marca 07, 2005 9:06 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

a na nosy to nie zwrocilam uwagi Puszczający oczko
Powróć na górę
pdevf1
Nobi
Nobi


Dołączył(a): list 07, 2004
Wiadomości: 5
Skąd jesteś: Świnoujście

PisanieNadesłano: Cz marca 17, 2005 12:40 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Obejżycie sobie Wolf Rain, albo bardzo "ciepłe" Last exile, oba graficznie bardzo dobre a fabuła miodzio. Jezli podobało się wam VoE to to tez powinno.:)
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy