Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


O ile sobie przypominam...
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prebus
Nobi
Nobi


Dołączył(a): stycz 17, 2005
Wiadomości: 6

PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 2:33 am    Temat wiadomości: O ile sobie przypominam... Odpowiedz cytując

Napisalem pierwsza wersje dekalogu ale ona zniknela. Chciałem ja poprawic poniewaz zauwazylem blędy. Napisalem wiec kolejny ostateczny moj dekalog gry go.

Powodem tego pisania dekalogu jest rozmowa w pokoju polskim na ten temat. Benerit chcial spisac tę rozmowe i umiescic na forum.

Ja proponuje by napisac tez Księgę Rodzaju - na pewno znacie tego typu zarty ?


Ostatnio zmienił(a) prebus dnia Śr May 07, 2008 7:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powróć na górę
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 5:19 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Uwazam ze takie zarty sa niesmaczne i moga być dla niektórych obraźliwe. Póki to ja moderuję to forum nie zgodzę się na nawet potencjalne obrażanie innych graczy. 10 przykazań Benerita jest ok - tam nie ma żadnych religijnych odniesień. Twoje płody nie mają tej jakości.
Powróć na górę
Polkolordek
Keima
Keima


Dołączył(a): May 09, 2003
Wiadomości: 95
Skąd jesteś: Gdansk

PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 5:31 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Dziekuje Ci bardzo dede za interwencje.
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 5:34 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A co z moim tekstem z rozrywki?? Jeśłi chcecie go usunąć, to proszę mnie poinformować, bo nie zrobiłem kopii. Sam jednak jestem dość wierzący i nie widzę w nim nic złego.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy