Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


dodawanie podpisu, strony domowej itp.
Zgłoszenia błędów na stronach i sugestie
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaBugi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nietechniczny
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 22, 2006
Wiadomości: 3

PisanieNadesłano: Śr marca 22, 2006 3:46 pm    Temat wiadomości: dodawanie podpisu, strony domowej itp. Odpowiedz cytując

Witam Uśmiech

Uczestniczyłem i uczestniczę w dziesiątkach forów internetowych, ale tylko w tym nie potrafię dodać sobie podpisu, numeru GG, adresu strony domowej itd. W związku z tym mam pytanie: w którym miejscu to ustawić? Uprzejmie proszę o podanie dokładnego miejsca na stronie forum.

Pozdrawiam,

Z. U. Nietechniczny
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Cz marca 23, 2006 3:08 pm    Temat wiadomości: Re: dodawanie podpisu, strony domowej itp. Odpowiedz cytując

Po zalogowaniu się, naciskasz link "pod" swoim nickiem (powinno rozwinąć Ci się menu "Narzędzia mojego konta" w lewym górnym rogu pod "witam ....").
Tam już powinieneś wszystko znaleźć (informacje o profilu).

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
Nietechniczny
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 22, 2006
Wiadomości: 3

PisanieNadesłano: Pt marca 24, 2006 1:50 pm    Temat wiadomości: Re: dodawanie podpisu, strony domowej itp. Odpowiedz cytując

Dziękuję, ale po serii potężnych pogromów, jakich doznałem na serwerze Go, zrezygnowałem ze zgłębiania tej gry, chociaż idea skrajnej prostoty z ogromem możliwości bardzo mnie pociąga. Jednak to nie na moją głowę, trzeba mieć matematyczny, precyzyjny umysł Uśmiech
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Pt marca 24, 2006 2:55 pm    Temat wiadomości: Re: dodawanie podpisu, strony domowej itp. Odpowiedz cytując

ehh ... to jest mit i legenda ze zeby grac w go trzeba mieć analityczny ścisły umysł. Ja bym powiedział że wręcz przeciwnie - trzeba myśleć nieszablonowo, kreatywnie.. gdyby chodziło tylko o analizę i precyzję, komputery grałyby na o wiele wyższym poziomie.

Nie zniechęcaj się - początki są trudne, bo trzeba się trochę nauczyć: podstawowych pułapek i w pewnym sensie nauczyć się jak myśleć podczas gry w go (czyt. w jaki sposób)

Nie trzeba czytać setki ruchów do przodu, rozpatrywać wielu kombinacji, żeby grać na przyzwoitym poziomie (np 6k) i cieszyć się z gry..

Dlatego nie rezygnuj Uśmiech

_________________
Powróć na górę
KosiarZ
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): sierp 11, 2005
Wiadomości: 25
Skąd jesteś: 2 metres behind you, below you and rising.

PisanieNadesłano: Sb marca 25, 2006 5:42 pm    Temat wiadomości: Re: dodawanie podpisu, strony domowej itp. Odpowiedz cytując

Go jest piękne właśnie dlatego, że jest piękne :>

_________________
Johny 11 Fingers - Pierwsze Polskie Forum Poświęcone Ekstremalnym Sportom Manualnym
KGS: KosiarZ
Siła: ~17 kyu
Powróć na górę
Nietechniczny
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 22, 2006
Wiadomości: 3

PisanieNadesłano: Pn marca 27, 2006 1:12 pm    Temat wiadomości: Re: dodawanie podpisu, strony domowej itp. Odpowiedz cytując

No miło, że mnie zachęcacie Uśmiech Na razie gram sobie w kanastę, remika i kości - nawet z sukcesami Wesoły Puszczający oczko Ale do GO trzeba jednak się wdrożyć, najlepiej z pomoca kogoś obeznanego. Takie wskakiwanie "na żywca" do walki z zaawansowanymi graczami jest bolesne - uczy tyle, że nic nie potrafię. No nic, nie będę offtopikował i pozdrawiam Uśmiech
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Pn marca 27, 2006 2:55 pm    Temat wiadomości: Re: dodawanie podpisu, strony domowej itp. Odpowiedz cytując

Nietechniczny wrote:
No miło, że mnie zachęcacie Uśmiech Na razie gram sobie w kanastę, remika i kości - nawet z sukcesami Wesoły Puszczający oczko Ale do GO trzeba jednak się wdrożyć, najlepiej z pomoca kogoś obeznanego. Takie wskakiwanie "na żywca" do walki z zaawansowanymi graczami jest bolesne - uczy tyle, że nic nie potrafię. No nic, nie będę offtopikował i pozdrawiam Uśmiech
Wpadnij na kgs do pokoju polskiego, rzuć hasło że jesteś początkujacym i chciałbyś z kimś zagrać kto by Ci pokazał co i jak.
Na pewno znajdzie się chętny.

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
mariquita
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): stycz 24, 2005
Wiadomości: 20
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn marca 27, 2006 7:58 pm    Temat wiadomości: Re: dodawanie podpisu, strony domowej itp. Odpowiedz cytując

I chyba dobrze jest zacząć od małych plansz (9x9). Nawet po kilku miesiącach gry na mniejszych planszach, przejście na 19-tkę kosztowało mnie wiele wysiłku. I wiele razy usłyszałam, że aby zrozumieć, co się dzieje na gobanie, wpierw trzeba przegrać swoich pierwszych sto gier :D.
Myślę, że każdy miał bolesne początki, kiedy nie widział, co się dzieje i dlaczego grupy mu umierają. Ważne, żeby się nie zniechęcać i wtedy krok po kroku można grać coraz lepiej.
(ja moje pierwsze 100 gier już przegrałam... i nadal lepsi zawodnicy mogą mnie "zmieść" z gobanu, nadal zdarzają się pogromy)
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaBugi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy