Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


szukam ucznia / nauczyciela
Informacje o lekcjach, nauczycielach. Dyskusja o metodach treningu.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Cz stycz 27, 2005 11:58 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Szukam kogos, kto mogly mi komentowac moje gry i wskazywac glowne bledy. Chcialbym poprawic strategie, a w szczegolnosci fuseki.
Moja charatkerystyka:
Sila: okolo 10kyu
Silne strony: Strategia (fuseki i chuban)
Slabe strony: Life and Death/ Tesuji, Yose (w szczegolnosci pozne).
Ostatnio szczegolnie nurtuje mnie pytanie jak zagrac dobrze fuseki bialymi; probujac nie stracic wplywow i terenu w stosunku do czarnego, nie zostawiac zbyt wielu slabosci na chuban.
Powróć na górę
Yapethos-
Nobi
Nobi


Dołączył(a): list 17, 2003
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Chrzanów

PisanieNadesłano: Pt stycz 28, 2005 10:44 pm    Temat wiadomości: Przyjmę uczniów Odpowiedz cytując

Przyjmę 1-2 uczniów o sile 10-20 kyu. Zainteresowanych proszę o kontakt na KGS na nicka Yapethos.

Paweł

---------------------------------------------------------------------

Dwóch kandydatow juz znalazlem, wiec zapisy na razie zamkniete ;-]

Paweł
Powróć na górę
Vince
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): paźdź 17, 2004
Wiadomości: 38
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Pn lut 13, 2005 11:09 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Szukam kompana / nauczyciela do gry najlepiej na KGS, moja sila mniej wiecej 25kyu.

GG: 1943330
Powróć na górę
Draki
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lip 18, 2004
Wiadomości: 3
Skąd jesteś: Grudziadz/Gdańsk

PisanieNadesłano: Cz lut 17, 2005 12:44 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Witam wszystkich

- chętnie pouczę początkujących (do 16-17 k), wystarczy zagadac na gg badz na kgs Drwiący

- niestety niewiele wiem o strategii gry i ogólnej teorii ( chociazby fuseki), więc szukam też nauczyciela, który wskazałby mi moje głowne błedy i doradził jak grać...

kontakt- gg:785547 albo na kgs nick- Draki

aha, moja siła to ok. 11k KGS Uśmiech
Powróć na górę
OmShanti
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): list 22, 2003
Wiadomości: 13
Skąd jesteś: Gdynia

PisanieNadesłano: Sb lut 26, 2005 1:42 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Szukam nauczyciela. Moja siła na KGS, to 17k. Proszę o kontakt przez PM na forum.
Powróć na górę
Bartosh
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): May 19, 2007
Wiadomości: 33
Skąd jesteś: abc

PisanieNadesłano: Sb czerw 14, 2008 5:57 pm    Temat wiadomości: Re: szukam ucznia / nauczyciela Odpowiedz cytując

Szukam nauczyciela, moja siła na KGS to 9k a nick to bartosh91. Moje gg to 3985875
Powróć na górę
senzoku
Nobi
Nobi


Dołączył(a): kwiet 04, 2009
Wiadomości: 3
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Sb kwiet 04, 2009 10:03 pm    Temat wiadomości: Re: szukam ucznia / nauczyciela Odpowiedz cytując

Szukam nauczyciela=] Jestem praktycznie zielony (znam zasady i podstawowe podstawy;]) Problem polega na tym że nie mogę używać żadnego programu ponieważ to sieć akademikowa i mam poblokowane porty=] Dlatego gdyby znalazł się ktoś na tyle miły żeby uczyć mnie na kurniku bądź w jakiejś innej formie będe naprawdę wdzięczny=] Jak coś piszcie senzoku @ vp.pl
Powróć na górę
enigm4
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): sierp 25, 2007
Wiadomości: 23
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Sb kwiet 25, 2009 4:41 pm    Temat wiadomości: Re: szukam ucznia / nauczyciela Odpowiedz cytując

Moja siła to 5k KGS (gram w Go 1,5 roku).

Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś silniejszy (1 dan i w górę) pomógł mi ruszyć do przodu i chętnie też pomógłbym w analogiczny sposób początkującym.

Tak, więc szukam:
- nauczyciela: silniejszego ode mnie o 5 kamieni lub więcej (1d-9p);
- ucznia: słabszego ode mnie o 5 kamieni lub więcej (30k-10k);

Gram tylko na KGS.

Kontakt: senseis.xmp.net/?Enigm4

_________________
KGS enigm4 3k
Powróć na górę
Askorbita
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 29, 2009
Wiadomości: 12
Skąd jesteś: UR Kraków

PisanieNadesłano: Śr kwiet 29, 2009 11:04 pm    Temat wiadomości: Re: szukam ucznia / nauczyciela Odpowiedz cytując

Szukam nauczyciela gry z Krakowa "na żywo", żadne KGS czy inne internetowe wymysły...

moja siła około 13-14 kyu

gram w Go od 2-3 miesięcy (wyrwałem się z nałogu mmo Lineage][ i chce spędzać czas na nauce gry w Go i doskonaleni swych umiejętności)

W grę wchodzi tylko i wyłącznie gra i nauka na żywo.

Kontakt:
e-mail: askorbita @ gmail.com
xmpp: askorbita @ gmail.com
tlen: askorbita @ tlen.pl
gg: 1896100
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Cz kwiet 30, 2009 12:48 pm    Temat wiadomości: Re: szukam ucznia / nauczyciela Odpowiedz cytując

Krakowski Klub Go?
Quote::
Spotkania:
PONIEDZIALKI i CZWARTKI -> 18:00 - 22:00

W Mlodzieżowym Klubie Umiejętności (U Siemachy) - jest to budynek w przejściu podziemnym między rondem Grunwaldzkim a Hotelem Forum, pod ulicą Konopnickiej (pierwsze przejscie podziemne pod aleja idąc od strony ronda Grunwaldzkiego w kierunku Matecznego). Zapraszam:-)

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
k43r
Nobi
Nobi


Dołączył(a): paźdź 07, 2008
Wiadomości: 9
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Wt May 26, 2009 11:19 pm    Temat wiadomości: Re: szukam ucznia / nauczyciela Odpowiedz cytując

Hej, mógłby ktoś mnie pouczyć? Interesuje mnie najbardziej nauka na kgs'ie.

W zamian daje duże postępy i całkiem szybko łapie.

k43r, 2k kgs
Powróć na górę
Szynx
Nobi
Nobi


Dołączył(a): stycz 15, 2009
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Wt wrz 22, 2009 12:52 pm    Temat wiadomości: Re: szukam ucznia / nauczyciela Odpowiedz cytując

Szukam nauczyciela i zarazem oferuje pomoc w nauce słabszym.
Moja siła to około 10 kyu, szukam nauczyciela o sile 6 k i wyżej i uczniów poniżej 16k.Interesują mnie lekcje na kgs'ie, ale jak ktoś jest z okolic warszawy to na żywo również można się spotkać. Kontakt na kgs'ie nick szynks lub gg 9455537
Powróć na górę
Azunai
Nobi
Nobi


Dołączył(a): stycz 22, 2010
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Wrocław

PisanieNadesłano: Pn stycz 25, 2010 12:51 pm    Temat wiadomości: Re: szukam ucznia / nauczyciela Odpowiedz cytując

25 01 2010r.
Jestem początkującym goistą. Moja siła na KGS 16k. Szukam nauczyciela na KGS (ułatwieniem może być również dodatkowy kontakt przez Skype).

Nie więcej niż 11k i najlepiej nie mniej 5k (bo pewnie niewiele zrozumiem Puszczający oczko )

Kontakt GG: 2379875
Nick KGS: Azunai

_________________
_______________________
Pozdrawiam serdecznie
Azunai
Powróć na górę
Siddael
Nobi
Nobi


Dołączył(a): sierp 26, 2008
Wiadomości: 1

PisanieNadesłano: Pn lut 21, 2010 3:35 pm    Temat wiadomości: Re: szukam ucznia / nauczyciela Odpowiedz cytując

Witam poszukuję nauczyciela.


Ostatnio zmienił(a) Siddael dnia Pn lip 25, 2010 7:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Pn lut 22, 2010 10:44 am    Temat wiadomości: Re: szukam ucznia / nauczyciela Odpowiedz cytując

Zapraszam do klubu, tam nauczycieli dostatek. Spotkania są w Łódzkim Domu Kultury w soboty godzinach 12-17 (zwykle).

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy