Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


rejestracja na igs - płatne czy nie?
Jesteś kompletnie zielony? Nie wiesz co to jest seki? Zapytaj tutaj
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pepe
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): marca 22, 2011
Wiadomości: 13
Skąd jesteś: droga mleczna

PisanieNadesłano: Pt kwiet 15, 2011 1:16 pm    Temat wiadomości: rejestracja na igs - płatne czy nie? Odpowiedz cytując

witam, chciałbym zarejestrować się ją igs server ale nie wiem czy jest to płatne czy nie. proszę o odpowiedźci Jeszcze mam jedno pytanie (przy okazji): jakie polecalibyscie serwery oprócz kgs???
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Pt kwiet 15, 2011 3:22 pm    Temat wiadomości: Re: rejestracja na igs - płatne czy nie? Odpowiedz cytując

Z tego co pamietam IGS nie jest płatny, przynajmniej dla obcokrajowców. Ostatnio dosyć popularny u nas jest Tygem, który dorobił się anglojęzycznego klienta.

www.tygembaduk.com/

Pozdrawiam.

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
pepe
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): marca 22, 2011
Wiadomości: 13
Skąd jesteś: droga mleczna

PisanieNadesłano: Pt kwiet 15, 2011 5:13 pm    Temat wiadomości: Re: rejestracja na igs - płatne czy nie? Odpowiedz cytując

aha dzięki mandos. zobaczę też tygem ale najpierw igs.
Pozdro
pepe
Powróć na górę
Trebor
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 10, 2011
Wiadomości: 7
Skąd jesteś: www

PisanieNadesłano: Pt kwiet 15, 2011 9:29 pm    Temat wiadomości: Re: rejestracja na igs - płatne czy nie? Odpowiedz cytując

IGS jest darmowe. Rejestrujesz się, instalujesz klienta, wchodzisz i grasz Uśmiech
Możesz dodatkowo wykupić subskrypcję dostępu do lekcji i newslettera.
Powróć na górę
pepe
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): marca 22, 2011
Wiadomości: 13
Skąd jesteś: droga mleczna

PisanieNadesłano: Pn kwiet 17, 2011 7:29 am    Temat wiadomości: Re: rejestracja na igs - płatne czy nie? Odpowiedz cytując

no dobra wszedłem na igs i registration. poprosili mnie o e-mail aby wysłać jakieś dane. jednak już od dnia czekam a tu nic.
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Pn kwiet 17, 2011 7:31 pm    Temat wiadomości: Re: rejestracja na igs - płatne czy nie? Odpowiedz cytując

Prawdę mówiąc ja też niedawno próbowałem się zarejestrować, byc może są jakieś kłopoty z niktórymi mailami. U mnie nie doszedł mail na domenę poczta.fm.

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
Trebor
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 10, 2011
Wiadomości: 7
Skąd jesteś: www

PisanieNadesłano: Pn kwiet 17, 2011 8:53 pm    Temat wiadomości: Re: rejestracja na igs - płatne czy nie? Odpowiedz cytując

Ja rejestrowałem konto z gmaila i nie było kłopotów.
Może w spamie wylądował?
Powróć na górę
pepe
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): marca 22, 2011
Wiadomości: 13
Skąd jesteś: droga mleczna

PisanieNadesłano: Pn kwiet 17, 2011 9:08 pm    Temat wiadomości: Re: rejestracja na igs - płatne czy nie? Odpowiedz cytując

ja też mam gmaila.
edit: udało się. Po prostu wtedy próbowalem się zalogować przez telefon i nie wychodziło. ale przez komputer od razu wyszło. Czy trzeba później jescze coś zrobić czy można już swobodnie korzystać i igsa?? Zbyt dobrze na angielskim się nie znam więc pytam tych ktorzy mają za sobą te fomalności
Powróć na górę
Trebor
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 10, 2011
Wiadomości: 7
Skąd jesteś: www

PisanieNadesłano: Wt kwiet 19, 2011 9:04 pm    Temat wiadomości: Re: rejestracja na igs - płatne czy nie? Odpowiedz cytując

Instalujesz klienta, wpisujesz w niego dane rejestracyjne, wchodzisz w polski pokój i grasz. W ogólnym pokoju możesz szukać botów do pierwszych próbnych gier.
Powróć na górę
pepe
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): marca 22, 2011
Wiadomości: 13
Skąd jesteś: droga mleczna

PisanieNadesłano: Śr kwiet 20, 2011 9:57 am    Temat wiadomości: Re: rejestracja na igs - płatne czy nie? Odpowiedz cytując

ok zainstalowałem klienta, już działa wszystko ale wchodze w pokoje i nie mogę znaleźć polskiego.
Sorry że zadaje takie pytania głupie jak dla was ale jestem młody i chodzę jeszcze do podstawówki i nie bardzo jarzę o co chodzi. KGS jest jakoś bardziej przejrzysty ale przede wszystkim jest tam klient polski i jest mi o wiele łatwiej.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy