Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Konkretne propozycje koszulek
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lain
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 19
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Cz May 29, 2003 10:04 pm    Temat wiadomości: Konkretne propozycje koszulek Odpowiedz cytując

Teraz kolej na moje propozycje co do koszulek. Logo akademii mozna ewentualnie bedzie wrzucic na rekaw.

Propozcyja pierwsza:


Propozcyja druga:


Propozycja trzecia:


Znowu prosze o konstruktywne opinie i krytyke. BEZ SPAMU
Prawdopodobnie dorzuce jeszcze jakies propozycje

_________________
The enemy's key play is my own key play.


Ostatnio zmienił(a) Lain dnia Pn czerw 02, 2003 9:30 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powróć na górę
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Pt May 30, 2003 1:24 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Pycha.
Prosilbym jeszcze o cos z napisem 'Wielkie smoki nie umieraja'. Oczywiscie musi byc smok:)
Powróć na górę
atawara
Nobi
Nobi


Dołączył(a): May 29, 2003
Wiadomości: 1

PisanieNadesłano: Pt May 30, 2003 1:54 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Drugi mi się podoba, ale przydaloby się, żeby również kamienie miały ładne kształty...
Powróć na górę
loopan
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 27, 2003
Wiadomości: 40
Skąd jesteś: Wroclaw

PisanieNadesłano: Pt May 30, 2003 4:33 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Propozycje bardzo fajne!
Tylko należy się zastanowić po co właściwie te koszulki!?!
Bo jeżeli mają propagować go, to nie jestem pewien czy ludzie załapią o co chodzi.
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Pt May 30, 2003 4:54 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Moim zdaniem powodow jest kilka:

1. Zebysmy mieli frajde. Ja jestem o tyle farciarzem ze moge sobie sam taka koszulke sprawic, ale czesc goistow niekoniecznie, a koszulki chcialaby miec
2. O to chodzi zeby w ludziach zasiac ciekawosc. Jezeli dostana podane na tacy, ze go to "jakiegos rodzaju" gra to nawet nie zainteresuja sie tematem. jezeli natomioast zobacza kogos w takiej koszulce, zaintryguje ich ona i np na rekawie bedzie adres internetowy akademii, czy go.art - zajrza na te strone i moze sie czegos dowiedza Bardzo szczęśliwy
3. W zasadzie zadna koszulka o Go nie bedzie w stanie powiedziec czym jest Go (chyba ze zadrukowac ja jakims artkulem :D) wiec lepiej ich zaciekawic jakas fajna koszulke i takze patrz punkt 1

PS: Wlasnie jak myslicie ? Czy logo akademii razem z adresem jest dobrym pomyslem ?
PS2: Po weekendzie powinny byc nowe propozycje - szukamy z Lain materialow

_________________
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt May 30, 2003 6:09 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Hmmm.... To prawda, że nie da się przy pomocy koszulki powiedzieć co to jest Go (potrzebny byłby poemat ;)) ale zauważylem, że w obu projektach wlaściwie nie pojawia się słowo Go jako takie. Żeby zasiać ciekawość z koszulki musi wynikać, że to co promuje nazywa się Go i jest grą. Dlatego np. na plecach powinna być jakaś dodatkowa, banalniejsza informacja.
Powróć na górę
loopan
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 27, 2003
Wiadomości: 40
Skąd jesteś: Wroclaw

PisanieNadesłano: Pt May 30, 2003 7:22 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

W 100% się zgadzam z zefciem.Może np jakieś uniwersalne logo z deską do gry (takie jak np. na naklejkach "znasz go") i wtedy już wiadomo, że chodzi o stara chińską grę i ludzie zaczynają wszystko kojarzyć.
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Sb May 31, 2003 1:31 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Mi sie to z goistkami podoba wrecz wybitnie :} Juz sie nie moge doczekac, kiedy zaloze na siebie taka jedna rozmiar XL Drwiący
I takze sie zgadzam z sugestia Zefcia.
Powróć na górę
ma1a
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 39
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Sb May 31, 2003 2:15 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

a ja absolutnie nie zgadzam sie z sugestia zefcia, te koszulki zapowiadaja sie swietnie, po co psuc je banalna informacja? i niby jaka? promocja go? go to swietna chinska gra? :> nie wyglupiajmy sie, moim zdaniem wystarczy widoczny adres akademi. To sa przede wszystkim koszulki dla goistow, nikt nie zacznie grac w go dlatego ze mu sie spodoba koszulka, chocby nie wiem jaka byla... a co do zainteresowania ludzi, to nie ma lepszego sposobu niz pobudzic ich ciekawosc, wejda na strone akademi zeby zobaczyc o co chodzi Bardzo szczęśliwy napis w stylu "go to swietna starochinska gra" zepsuje efekt wizualny i odbierze motywacje do odwiedzenia stron akademi
Powróć na górę
loopan
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 27, 2003
Wiadomości: 40
Skąd jesteś: Wroclaw

PisanieNadesłano: Sb May 31, 2003 3:59 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Przecież to wcale nie musi być hasło w stylu "go to starachińska gra" tylko
jakieś fajne logo graficzne np z adresem go.art.pl(to o czym pisała - pisał Lain).Tylko moja sugestia jest taka żeby umieścić to na plecy, wtedy będzie duże i widoczne.Takie uniwersalne logo akademi, które też będzie przyciągać ! Z czasem takie logo stanie się rozpoznawane poprzez np. plakaty czy właśnie te koszulki.LUDZIE zaczną to KOJARZYĆ z GO !!! A właśnie tego wszyscy chcemy.Poprostu trzeba narobić trochę szumu w koło. o:) Takie filmy jak "pi" czy "piękny umysł" odwaliły i tak kawał niezłej roboty.Teraz czas na nas - środowisko goistyczne!
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Sb May 31, 2003 4:34 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Quote::
po co psuc je banalna informacja? i niby jaka? promocja go? go to swietna chinska gra?
Oj ma1a ma1a! Chyba się nie zrozumieliśmy. Mi nie chodzi o takie teksty o jakich ty mówisz. Chodzi mi tylko o to, że z samych obrazków nie wynika o czym trakują. Żeby powiedzieć, że Go jest grą nie trzeba mówić "Go to gra". Tekst może być prosty: "Graj w Go (albo go) - akademia.go.art.pl"
Quote::
nikt nie zacznie grac w go dlatego ze mu sie spodoba koszulka, chocby nie wiem jaka byla...
Problem w tym, że 95% Polaków Go kojarzy się z wbijaniem piłki do dołka, albo tańcem przy rurze. Wielu ludzi, zainteresowałoby się grą, gdyby tylko wiedziało że istnieje. Ja w Go gram dzięki temu, że spodobał mi się baner na cronixie. Dzięki temu, ale nie dlatego.
Powróć na górę
ma1a
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 39
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Sb May 31, 2003 6:26 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Po postach widze ze wszyscy sie nie zrozumielismy, temat nie dotyczyl tego czy logo ma byc na plecach czy na rekawie ani czy ma byc czy nie, to z czym sie nie zgadzam:

1)
Quote::
Tylko należy się zastanowić po co właściwie te koszulki!?!
Bo jeżeli mają propagować go, to nie jestem pewien czy ludzie załapią o co chodzi.
Ci co znaja go zalapia, Ci co nei znaja odwiedza strony akademi, na to zreszta odpowiedzial y0shua a ja w pelni go popieram Bardzo szczęśliwy

2)
Quote::
Dlatego np. na plecach powinna być jakaś dodatkowa, banalniejsza informacja.
No coz, do glowy mi nie przyszlo ze mowisz o logo akademi, dla mnie to nie jest banalniejsza informacja Rozsierdzony

3)
Quote::
Może np jakieś uniwersalne logo z deską do gry (takie jak np. na naklejkach "znasz go") i wtedy już wiadomo, że chodzi o stara chińską grę i ludzie zaczynają wszystko kojarzyć.
Absolutnie sie nie zgadzam!!! od poczatku mialo byc logo akademi! I to glownie z tym sie nie zgadzam Bardzo wściekły

PS.
Tommell jezeli twoj post nic nie wnosi do tematu jest zwyklym spamem, zastanow sie czasami dwa razy zanim wcisniesz wyslij -to dotyczy takze innych tematow na forum ktore zwyczajnei zasmiecasz
Powróć na górę
Radziol
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 107
Skąd jesteś: Tychy

PisanieNadesłano: Sb May 31, 2003 10:34 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Odkad ktos blizej nieokreslony wyskoczyl z haslem "Goistki maja najładniejsze kształty", do glowy wpadl mi pomysl na projekt koszulki, z tym ze bylem zbyt leniwy zeby to zrobic :). Ale gdy zauwazylem, ze sprawa przybrala dosc duzych rumiencow :> pomyslalem 'czemu by nie?':


Co o tym myslicie szanowni e-goisci? Drwiący

_________________
"Wszelkie wspaniałe rezultaty, jakie kiedykolwiek osiągnął człowiek, możliwe były dzięki temu, iż uwierzył, że coś w nim samym jest wyższego nad zewnętrzne okoliczności." - Bruce Barton
Powróć na górę
Piotrek
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 14, 2003
Wiadomości: 49
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Pn czerw 01, 2003 1:26 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Dwa pierwsze pomysly najlepsze. Ostatni nie za bardzo mi sie podoba.
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn czerw 01, 2003 1:39 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

No cóż Radziol, dla mnie zbyt dosłowne, a te kamienie nie są najładniejsze...
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy