Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Konkretne propozycje koszulek
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Pn czerw 01, 2003 2:45 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

To oczywiste ze gdzies na koszulce powinno byc logo i adres akademii. Co wiecej, zrobienie dobrego loga akademii jest o wiele wazniejsze od tych koszulek. Dlatego obejrzyjcie sobie propozycje ktore zrobila Lain i o tym podyskutujcie
Powróć na górę
Lain
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 19
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Pn czerw 02, 2003 9:29 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

w pierwszym poscie dodalam jeszcze nowy projekt koszulki. Najprawdopodobniej bedzie jeszcze jeden ze smokiem.

_________________
The enemy's key play is my own key play.
Powróć na górę
slawek
Honte
Honte


Dołączył(a): kwiet 08, 2003
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Bielsko Biala

PisanieNadesłano: Wt czerw 03, 2003 10:31 am    Temat wiadomości: Decyzja odnośnie koszulek Odpowiedz cytując

Propozycje Lain sa swietne ...
Jednak decyzja poszła w nieco inna strone. Może to moj wrodzony minimaliżm ale najchetniej widzialbym koszulki z samym kanji Go Uśmiech
Trudno mi tutaj wyjasniac cały mój punkt widzenia. Koniec końców skończyło się na kanji Go trzech hasłach i adresie go.art.pl. Biały nadruk na czarnym tle.

Mozliwie oszczednie.

Jesli vox popul zawyje z żalu jednym głosem (;]) tak, iz dzwięk ten sięgnie nieba zrobimy także koszulke z jednym z wzorów - dajcie znac.

Sławek
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Wt czerw 03, 2003 11:45 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

To ja bede pierwszy - nie bede ukrywal ze chcialbym koszulke z "najladniejszymi ksztaltami" - ewentualnie ze smokiem ktory mozliwe ze bedzie (jezeli ktos ma proste acz ladne (najlepiej czarno-biale) rysunki smokow to prosilbym o podeslanie ich do mnie albo Lain na maila - troche nam to pomoze)

O ile tez nie lubie przepychu i wole "minimalistyczne" projekty, to tutaj wolalbym koszulke z jakims ciekawym wzorem - kanji Go mozna zawsze sobie samemu farbkami do tkanin wrzucic na koszulke (5 zlotych duza farbka) A do koszulki ze wzorem zawsze mozna jeszcze dorzucic kanji na plecach razem z adresem, albo jak juz wczesniej mowilem z samym adresem na rekawie

_________________
Powróć na górę
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Wt czerw 03, 2003 11:55 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

No coz - Slawek wyklada forse i robi jak chce. Chyba nie ma sensu dyskutowac dalej, bo szkola i tak nie ma wlasnych pieniedzy...
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Wt czerw 03, 2003 12:15 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Przepraszam za maly spam - to znaczy ze nie robic kolejnego projektu ?? Bo jezeli decyzja i tak zostala podjeta, to chyba szkoda czasu i pracy Lain ?

_________________
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Wt czerw 03, 2003 12:29 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Slawek wykłada forsę, ale to nie znaczy, ze nie może zmienić zdania na co ją wyłoży! Dla mnie koszulki z samym kanji i trzema hasłami są po prostu nudne i nieatrakcyjne po tym, jak obejrzałem propozycje Lain.

A czasu i pracy Lain i tak nie szkoda, bo nawet jeśli koszulki nie trafią do masowej sławkowej produkcji, to każdy może ściągnąć projekt z forum i zamówić własną koszulkę w firmie, do której link podał na forum Piotrek.

_________________
Graj każdy ruch tak, jakby był twoim ostatnim.
Powróć na górę
abaddon
Nobi
Nobi


Dołączył(a): May 13, 2003
Wiadomości: 5
Skąd jesteś: de profundis

PisanieNadesłano: Wt czerw 03, 2003 4:36 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ten rekin z trojkatem glupiego wyglada jak urodzony somobojca. Nie mozna tego przerobic na polbambus?
Powróć na górę
slawek
Honte
Honte


Dołączył(a): kwiet 08, 2003
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Bielsko Biala

PisanieNadesłano: Wt czerw 03, 2003 8:32 pm    Temat wiadomości: czemu musze sie powtarzać? :) Odpowiedz cytując

Jak juz pisalem - JESLI beda silne głosy ZA zrobieniem koszulki z 'duzym'wzorem to TAK JAK JUZ PISALEM tez moge ją zrobić.

Ciekaw jestem wzoru ze smokiem - szzcerze powiedziawszy Uśmiech

Naciskajcie a koszulka z duzym nadrukem tez bedzie - po prostu wystarczy mnie przekonac Puszczający oczko

Slawek
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Wt czerw 03, 2003 8:37 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

naciskam naciskam Wykrzyknik i wydaje się, że większość podziela moje zdanie. Udało nam się stworzyć fajne pomysły, które się wielu podobają. Nie wiem czy jest sens wysyłania do ciebie, Sławku petycji. Wystarczy spojrzeć na forum i na ankietę.
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Wt czerw 03, 2003 9:36 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Taak popieram, czyzby Tobie, mistrzu Sławomirze nie podobal sie ten wspanialy projekt o goistkach? Oczywiscie, zrobisz jak zechcesz, ale uwazam, ze jest on ladniejszy od zwyklego kanji..
Powróć na górę
slawek
Honte
Honte


Dołączył(a): kwiet 08, 2003
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Bielsko Biala

PisanieNadesłano: Śr czerw 04, 2003 9:37 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

nie wiem czemu to budzi tyle emocji...

zrobmy tak:

proszę określcie mi jeden wzór - wypracujcie to co tam mam byc. złóżcie na ręce dede on mi przyśle decyzje i koszulki z tym co chcecie beda wydrukowane.

slawek
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Cz czerw 05, 2003 2:41 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Proponuję koszulkę z napisem " golaska ".
Powróć na górę
asumi
Keima
Keima


Dołączył(a): May 01, 2003
Wiadomości: 95

PisanieNadesłano: Cz czerw 05, 2003 6:26 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

jestem za, jesli tylko autor(i jeszcze caly zarzad, hehe...) będzie taką nosił Wesoły
(ale z samym napisem...;) jako podpis do obrazka Lain byloby to zbyt...oczywiste Bardzo szczęśliwy )

_________________
There are so many ways to lose, but so few ways to win. Perhaps the best way to achieve victory is to master all the rules for disaster, and then concentrate on avoiding them.
Victor Niederhoffer
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Cz czerw 05, 2003 7:17 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Bardzo chętnie, jak tylko Lain przygotuje odpowiednią ilustrację, bez ilustracji nie byłoby wiadomo w czym rzecz.

_________________
Graj każdy ruch tak, jakby był twoim ostatnim.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy