Hikaru no Go personality test - link
Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
-> Manga & Anime

#1: Hikaru no Go personality test - link Autor: asumi PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 7:15 pm
    ----
www.operafloozy.com/quiz/
...czyli kim był(a)byś w anime @.@ (ale tylko 7 możliwości ;P)

i jeszcze drugi Uśmiech quizilla.com/users/ten...are%20you?

#2:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 7:34 pm
    ----
Mam nadzieje, ze mozna byc "Ko Yongha"? Zreszta, juz ide sprawdzic..
Szit, www.operafloozy.com/quiz/sai.html =="

#3:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 7:51 pm
    ----
hahaha, te testy były robione dużo wcześniej niż Ko Yongha się pojawił Bardzo szczęśliwy ....też bym chciała *_____*
Ale nic straconego - niech ktoś inny zrobi lepszy psychotest Bardzo szczęśliwy

#4:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 12:40 am
    ----
Jaa, ale tak sie staralem, zeby mi pokazalo, ze jestem najbardziej podobny do Touyi, a tu Sai..

#5:  Autor: UukSkąd jesteś: warszawa PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 12:51 am
    ----
Ja chciałam Sai, a wyszedł mi Akira Smutny

#6:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 10:00 am
    ----
Co za ironia losu.. Ergo? Testy suxx Drwiący

#7:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 10:39 am
    ----
Ekhm wyszło mi że jestem Sai'em... "Elegant and graceful, your spirit shines through eternity. In life your passion drives you, bringing you true happiness." Zawstydzony

#8:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 1:31 pm
    ----
Czyzby taka sama osobowosc? A moze zbieg okolicznosci, co mistrzu? :}

#9:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 4:32 pm
    ----
To ja też się pochwalę ^_^

"Tada! Youre Hikaru! - You have a bright lovable spiri. In life, you take the good with the bad, and your mistakes will only get you stronger"

HAHAHA! Ze względu na to ostatnie - UWAŻAJCIE Rozsierdzony

Z drugiego testu: ;D
Choose your favorites of the following:
(wybrane Uśmiech )Studying Go, playing Go, breathing Go, eating Go, Go.

#10:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 11:21 pm
    ----
Tak... ale w tym drugim teście, gdyby ci wyszło, że jesteś Hikaru, to by ci napisali. że jesteś samolubna i za dużo krzyczysz na mamę Uśmiech

#11:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 11:29 pm
    ----
ummm...niestety nie wyszedł Smutny (a moze wlasnie taka jestem, hihi Rozsierdzony ....kiedys, dawno, dawno temu wyszła mi tam Akari +_+")
ale dziś...
Studying Go, playing Go, breathing Go, eating Go, Go - tak może tylko Sai
Przewracający oczami

#12:  Autor: shindouSkąd jesteś: z mangi ;p PisanieNadesłano: Pt May 16, 2003 5:05 pm
    ----
czy komuś wyszedł Ogata-sensei w tym drugim teście? Bardzo szczęśliwy
Przyznać się Bardzo szczęśliwy

<na wszelki wypadek ucieka> Puszczający oczko

#13:  Autor: mario_orcusSkąd jesteś: Kraków PisanieNadesłano: Śr wrz 17, 2003 11:03 am
    ----
Wai!! You got Waya

A kto to jest? Zawstydzony

#14:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Śr wrz 17, 2003 12:22 pm
    ----
w pierwszym tescie zostalem saiem, a drugi test byl troche zbyt chory i zostalem osoba ktora nie chcialem byc. (czemu nie tsutsui, tzn. wiem ze go w drugim nie bylo, ale w pierwszym Płaczący lub bardzo smutny )

Ostatnio zmienił(a) Parn dnia Śr wrz 17, 2003 8:07 pm, w całości zmieniany 1 raz

#15:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Śr wrz 17, 2003 2:50 pm
    ----
w pierwszym tescie wyszedl sai a w drugim hikaru



-> Manga & Anime

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
Strona 1 z 2