"Wykłady" w środę
-> Nauka

#1: "Wykłady" w środę Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz list 03, 2005 12:35 am
    ----
Witam

Planuję rozpocząć regularne zajęcia polegające na przeglądaniu i komentowaniu nadsyłanych mi partii. Zajęcia będą odbywać się w środy od godz. 20 i będą trwać od 1 do 2 godzin. Skierowane będą przede wszystkim do osób w sile od 20 do 10 kyu.

Na każdych zajęciach komentowana będzie jedna partia nadesłana mi na adres marcin.kaminski @ go.art.pl rozegrana przez osobę uczącą się w IAG. Partie przyjmuję do każdego wtorku godz. 20 i sam wybieram tę, którą będę analizował.

Tak więc zapraszam do wysyłania mi partii i uczestnictwa w zajęciach.

#2: Re: "Wykłady" w środę Autor: mariquitaSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz list 03, 2005 5:29 pm
    ----
Ja mam takie pytanie: czy to będą "wykłady" głosowe?

#3: Re: "Wykłady" w środę Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz list 03, 2005 5:43 pm
    ----
Nie, to nie będą wykłady głosowe z kilku powodów.

#4: Re: "Wykłady" w środę Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr list 23, 2005 12:11 pm
    ----
Zajęcia 23 listopada niestety nie odbędą się. Następne za tydzień zgodnie z planem. Proszę o przsyłanie partii do komentarza na mój adres.

#5: Re: "Wykłady" w środę Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Śr list 23, 2005 1:06 pm
    ----
Czy ktoś ma może dwa pierwsze wykłady ?
Jeżeli tak to prosiłbym o udostępnienie (mandos22@poczta.fm).

#6: Re: "Wykłady" w środę Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr list 23, 2005 6:48 pm
    ----
Niestety nie mam treści pierwszego wykładu, byłbym wdzięczny o przesłanie go mi, jeśli ktoś go zachował. Pozostałe będą dostępne wkrótce w dziale pliki na IAG.

#7: Re: "Wykłady" w środę Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn grud 12, 2005 1:12 am
    ----
Niestety w tym tygodniu (14.12) także nie będzie mojej lekcji.



-> Nauka

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1