Mapa polskich GOistów
Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
-> Forum ogólne

#1: Mapa polskich GOistów Autor: DajmosSkąd jesteś: Łaziska Górne PisanieNadesłano: Sb list 19, 2005 12:07 pm
    ----
Witam , ostatnio kolega polecił mi stronke Frappr! . Moze niektózy słyszeli . Jest to stronka na której mozęmy założyc sobie mapke i pościagać ludzi zeby sie na niej pozaznaczali (to w takim bardzo krótkim tłumaczeniu).
Więc niemyśląc 2 razy założyłem :
Polish GO
Proposnuje dopisywanie się do mapki, wiem ze wiele osób to skrytkuje ale wielu to tez sie spodoba :]
Polecam :]

#2: Re: Mapa polskich GOistów Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb list 19, 2005 5:33 pm
    ----
Ciekawy pomysł, dzięki za link.

#3: Re: Mapa polskich GOistów Autor: KamykSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb list 19, 2005 7:29 pm
    ----
Fajny pomysł, ale mapa Polski jest bardzo niedokładna:D wszystko raczej jest pod użytkowników US,
Na tej Mapce nawet nie ma 30 tys miast Wściekły

#4: Re: Mapa polskich GOistów Autor: DajmosSkąd jesteś: Łaziska Górne PisanieNadesłano: Sb list 19, 2005 8:11 pm
    ----
to jest normalne :] ale troche jestem zdziwiony że moje ledwo 20tys. Łaziska znalazło :]
widze ze 7 wpisów juz jest :] oby tak dalej Drwiący

#5: Re: Mapa polskich GOistów Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb list 19, 2005 11:15 pm
    ----
Dwóch poznańskich kodów które wpisałem nie rozpoznało, więc pasuję.

#6: Re: Mapa polskich GOistów Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Sb list 19, 2005 11:21 pm
    ----
marcin wrote:
Dwóch poznańskich kodów które wpisałem nie rozpoznało, więc pasuję.

proponuje uwazniej czytac to co jest na stronce. Kod pocztowy wpisuje sie dla mieszkancow USA. Dla innych klikaja w malutki link i wpisuja nazwe miasta.

#7: Re: Mapa polskich GOistów Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb list 19, 2005 11:40 pm
    ----
Bleee czytanie jest takie męczące dla oczu Bardzo szczęśliwy :D Bardzo szczęśliwy

#8: Re: Mapa polskich GOistów Autor: DajmosSkąd jesteś: Łaziska Górne PisanieNadesłano: Pn list 21, 2005 12:21 am
    ----
Możny było by dodać ten link na Polskim Roomie na KGS :]
Co wy na to ?

#9: Re: Mapa polskich GOistów Autor: kotasiaSkąd jesteś: Krapkowice/Opole PisanieNadesłano: Pn list 21, 2005 12:29 am
    ----
Pomysl bardzo dobry, dzieki ci dajmosie
Za logo takze, niezle to sobie wymysliles Uśmiech
No i witamy na forum, hehe Uśmiech

#10: Re: Mapa polskich GOistów Autor: DajmosSkąd jesteś: Łaziska Górne PisanieNadesłano: Wt list 22, 2005 1:24 am
    ----
Co do logo to dodałem małę sprostowanie w prawym dolnym rogu loga Drwiący
Na forum to ja juzb yłem od dawna le nie pisałem nic:P

#11: Re: Mapa polskich GOistów Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Wt list 22, 2005 11:06 am
    ----
Pospamujcie trochę ludzi to się wiecej osób dopisze... Jak widać warszawiacy jak zawsze leniwi są Uśmiech

I jeszcze kilka detali.

1. mozna po dodaniu siebie zmienic pozycje na mapie klikajac markerem w ten sposob mozna zaznaczyc swoje mieszkanie z dokladnością do klatki schodowej (o ile jest powiększenie regionu)

2. mam pomysł aby również w ten sposób zaznaczyć kluby go. Tzn markerem zaznaczyc konkretny budynek, a w opisie godziny spotkan, adres i inne informacje.

W ten sposob przy odrobinie wysilku powstanie calkiem dobra mapa

#12: Re: Mapa polskich GOistów Autor: DajmosSkąd jesteś: Łaziska Górne PisanieNadesłano: Wt list 22, 2005 6:12 pm
    ----
sie porobi :] zaraz sie PRYWATNIE skotaktuje z Beneritem i sie udzieli adminizmu Drwiący ;] zobaczymy co da sie zrobic :]

#13: Re: Mapa polskich GOistów Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt grud 16, 2005 10:06 pm
    ----
Uważam dodawanie zdjęć osób bez ich zgody do mapy za całkowicie niepoważne. Domagam się, żeby administratorzy lub Shaa natychmiast to zdjęcie usunęli ze strony.

#14: Re: Mapa polskich GOistów Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pt grud 16, 2005 11:05 pm
    ----
marcin wrote:
Domagam się, żeby administratorzy lub Shaa natychmiast to zdjęcie usunęli ze strony.

Ech Marcinie jak zawsze polecam najpierw sprawdzic czego tak naprawde się domagasz, a potem rzeczywiscie sie tego domagac.

Zdjęcie Andrzeja D. (bo pewnie o nim mowisz) usunąłem z mapy natychmiast jak sie pojawilo i jak mozesz sprawdzic wchodząc na adres mapy nie ma tam tej fotki ani zadnego linku czy odnośnika.
Natomiast za fakt, że google nie usunęło fotki ze swej bazy i bezposrednio wklejając linka z p.r.g.g nadal widzimy twarz A.D. to już nie jest wina administratorów.

Dość krzykaczy mamy już w sejmie, przynajmniej tutaj sprawdzajmy czy nasze "hot newsy" nie wysygły.

#15: Re: Mapa polskich GOistów Autor: ShaaSkąd jesteś: Kraków PisanieNadesłano: Pt grud 23, 2005 2:40 am
    ----
marcin wrote:
Uważam dodawanie zdjęć osób bez ich zgody do mapy za całkowicie niepoważne. Domagam się, żeby administratorzy lub Shaa natychmiast to zdjęcie usunęli ze strony.

Shaa nie ma [nie miała] możliwości usunięcia tego zdęcia, bo NIE SHAA je tam wrzuciła.



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
Strona 1 z 2