GO i linux
-> Nauka

#1: GO i linux Autor: salmonSkąd jesteś: Bielsko-Biała PisanieNadesłano: Pn list 21, 2005 10:18 pm
    ----
Niedawno w magazynie Linux+ ukazał się artykuł, o pojawieniu się nowej wersji dystrubucj linuxa specjalnie przygotowanej do gry w GO:
łhttp://www.lpmagazine.org/pl/modules/sections/index.php?op=viewarticle&artid=30

#2: Re: GO i linux Autor: kkamilSkąd jesteś: Brwinów PisanieNadesłano: Śr stycz 04, 2006 1:56 pm
    ----
link do strony z dystrybucja Linux Live poswiecona Go:

www.hikarunix.org/

#3: Re: GO i linux Autor: KosiarZSkąd jesteś: 2 metres behind you, below you and rising. PisanieNadesłano: Pn stycz 16, 2006 12:45 am
    ----
Omg, niektórzy co robić nie mają, to sobie robią distro XD Ciekawe czy tego ktoś w ogóle używa... Ja mam Gentoo i na nim wszystko, czego mi aktualnie potrzeba do grania (cGoban1 & cGoban2). Ale opisane programiki na tej stronce są ciekawe, przydadzą się, przydadzą ;]

#4: Re: GO i linux Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn stycz 16, 2006 2:37 pm
    ----
Nawet sobie wypaliłem tę płytkę. Fajny pomysł nawet jeśli nikt nie będzie tego używał na stałe. Jest to po prostu genialna promocja Go wśród linuxiarzy i genialna promocja Linuxa wśród goistów.

Poza tym uważam że do celów goistycznych doskonale się Linux nadaje. Z wybitnych programów polecam jeszcze Kombilo (i pod Windę i pod Pingwina) - edytor sgfów i przeszukiwacz baz danych (pomyślany bardziej jako to drugie, ale mnie się edytuje idealnie).

#5: Re: GO i linux Autor: Glonojad PisanieNadesłano: Śr stycz 18, 2006 9:20 pm
    ----
KosiarZ wrote:
Ciekawe czy tego ktoś w ogóle używa...
A owszem, nie tylko uzywam, ale tez bardzo sobie cenie... Zawsze kiedy gdzies jade bez kompa zabieram ze soba plytke... tak na wszelki wypadek, jakby gdzies sie znalazl jakis komp.



-> Nauka

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1