SGF z LMP. +komentarz ????
-> Nauka

#1: SGF z LMP. +komentarz ???? Autor: KamykSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr list 23, 2005 11:34 am
    ----
LMP już niedługo, czy ktoś może wie:
Czy gry z LMP będą spisywane (chodzi o kompletny zapis patii) przez kogoś? Czy będzie możliwośc obejżenia później tych SGF z LMP w Go? (na go.art.pl / ew. kgs (zapisane na nicku np LMP2005)) Czy gry z LMP będą komentowane później na KGS ? Pytam się ponieważ ten material może pomóc wielu poczatkującym i średniozaawansowanym graczom w podniesieniu swojej siły tymbardziej jeśliby widzieli te gry skomentowane. Na chętnych na tego rodzaju lekcje moglibyśmy chyba liczyć; jeszcze dużo czasu do LMPwiec może warto nad tym pomysleć... to tak apropo "uatrakcyjnienia" wykładów na KGS;



te pytania wcześniej umieściłem widocznie w złym miejscu... Płaczący lub bardzo smutny

#2: Re: SGF z LMP. +komentarz ???? Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Śr list 23, 2005 11:39 am
    ----
Na LPM jest obowiązek zapisywania partii przez każdego z graczy, więc sądzę, że to kwestia poproszenia graczy aby 'przepisali' kifu na sgfy. Jeżeli chodzi o relację 'live' nie jestem w stanie nic powiedzieć

#3: Re: SGF z LMP. +komentarz ???? Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr list 23, 2005 12:09 pm
    ----
Partie z Ligi będą transmitowane na KGS tak, jak jest napisane w wiadomościach dnia.

#4: Re: SGF z LMP. +komentarz ???? Autor: KamykSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr list 23, 2005 3:18 pm
    ----
To świetnie!
wiec pozostaje tylko kwestia ew. komentarza Zakłopotany

#5: Re: SGF z LMP. +komentarz ???? Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr list 23, 2005 6:44 pm
    ----
O żadnym oficjalnym komentarzu nic mi nie wiadomo. Staram się, aby partie były na KGS ogłaszane jako tzw. 'wydarzenia', co oznacza, że oglądałoby je sporo osób, również silnych. Dzieje się tak z finałami mistrzostw transmitowanych w innych krajach. Wówczas byłaby możliwość uzyskania komentarza od silniejszych od nas obserwatorów. Jednak w tej sprawie inicjatywa musi wyjść od osób transmitujących partie na KGS, tj. przed każdą partią powinny one skontaktować się z administratorem.



-> Nauka

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1