Turniej San San - Łódź 14 I 2006
-> Ogłoszenia

#1: Turniej San San - Łódź 14 I 2006 Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Wt stycz 03, 2006 2:33 pm
    ----
Łódzki Klub Go serdecznie zaprasza na turniej "San San".

Szczegóły:

Termin: 14 stycznia 2006, od 9.00 zapisy, o 10.00 pierwsza runda
Miejsce: Łódzki Dom Kultury, ul. Traugutta 18 (naprzeciwko dworca Łódź Fabryczna)
System: handicapowy (obniżony o dwa, normalny w grupie najsłabszej), przy dużej ilości graczy gry równe
Zasady: japońskie
Ilość rund: 4
Czas na gracza: 45 min + 20 sek byo-yomi
Wpisowe: 8 zł (4 zł juniorzy)
Kontakt:
Marek Maksimczyk - mandos22 @ poczta.fm - Mandos na Kgs'ie
Krzysiek Dąbrzalski - Qoryl @ interia.pl - Qoryl na KGS'ie

Jak zwykle będzie jakiś (słodki) poczęstunek oraz dla spragnionych/wyziębionych/niewyspanych (niepotrzebne wykreślić) gorąca herbata i kawa.

Istnieje możliwość noclegu u przyjaźnie nastawionych goistów z Łodzi (jeżeli ktoś chciałby przyjechać wcześniej lub wyjechać później :).

Prosimy osoby zainteresowane o wcześniejszy kontakt abyśmy mogli oszacować ilość potrzebnego sprzętu i "powierzchni podłogowej".

#2: Re: Turniej San San - Łódź 14 I 2006 Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Wt stycz 03, 2006 6:57 pm
    ----
hmm, a czemu turniej w Łodzi jestem w tym samym terminie co w Gdansku Pytanie troche bez sensu...

#3: Re: Turniej San San - Łódź 14 I 2006 Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Wt stycz 03, 2006 8:20 pm
    ----
Polkolordek wrote:
hmm, a czemu turniej w Łodzi jestem w tym samym terminie co w Gdansku Pytanie troche bez sensu...
Polkolordek wiecznie niezadowolony :-). Najpierw termin EMP w Łodzi mu nie odpowiadał, teraz termin "San San'a". Uśmiech Widać inne terminy są niedogodne i tyle. W końcu nie mamy nieograniczonej ilości weekendów w miesiącu.

#4: Re: Turniej San San - Łódź 14 I 2006 Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Wt stycz 03, 2006 11:21 pm
    ----
Polko - czasem nie ma sali wolnej, a to był jedyny termin jaki mi sie udało w styczniu załatwić. Zresztą Łódź a Gdańsk - to jest trochę kilometrów. Jakoś nie wierzę abyśmy sobie zbytnio przeszkadzali.

#5: Re: Turniej San San - Łódź 14 I 2006 Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Śr stycz 04, 2006 8:20 pm
    ----
Bardzo szczęśliwy Chcialem zauwazyc, ze wcale nie jestem az takim oportunista Puszczający oczko Czasem musze troche pomarudzic Drwiący
OK. Rozumiem. Widocznie inaczej byc nie moze Uśmiech
Pozdro

#6: Re: Turniej San San - Łódź 14 I 2006 Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pn stycz 08, 2006 6:04 pm
    ----
Ruszyła rejestracja do łódzkiego turnieju "San San" który odbędzie się 14 stycznia 2006 roku.
Oto link do listy zgłoszonych zawodników oraz formularza rejestracyjnego: go.art.pl/klub/lodz/in...&Itemid=55
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

#7: Re: Turniej San San - Łódź 14 I 2006 Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Pn stycz 16, 2006 9:21 am
    ----
Są już dostępne wyniki turnieju Uśmiech



-> Ogłoszenia

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1