imiona i nazwiska w lidze...
Idź do strony Poprzedni  1, 2  :| |:
-> Turnieje i Liga

#16: Re: imiona i nazwiska w lidze... Autor: fanSkąd jesteś: Toruń PisanieNadesłano: Pn stycz 09, 2006 2:54 pm
    ----
skalpel wrote:
byc moze byloby wiecej chetnych gdyby w lidze mozna byloby grac anonimowo... Przewracający oczami
To chyba sedno sprawy. Być może byłoby więcej chętnych. Najwidoczniej nie masz doświadczenia w graniu w lidze, bo gdyybs mial to wiedzialbys, ze rozegranie tych minimum pięciu gier nie jest takie proste. Gdyby dopuszczono granie anonimów nie byloby najmniejszych na to szans. Kazdy moglby startowac w lidze ot tak "na probe" i konczyloby sie na tym ze nawet nie wiedzialbys jak znalezc swoich przeciwnikow. Podawanie danych obliguje w jakims stopniu do stawiania sie na umowione gry. Prosta konkluzja - anonimowa liga nie ma racji bytu.

#17: Re: imiona i nazwiska w lidze... Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Pn stycz 09, 2006 2:57 pm
    ----
...oraz istniałaby możliwość grania w wielu inkarnacjach.

#18: Re: imiona i nazwiska w lidze... Autor: QorylSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pt stycz 20, 2006 4:17 pm
    ----
Ostatnio zdażyła mi się taka sytuacja na turnieju w Łodzi, zostałem sparowany z osobą którą kompletnie "nieznałem". Okazało sie że wcześniej graliśmy już na necie, gra była naprawde interesująca, bardziej niż na necie Uśmiech
Większość osób w lidze woli wiedzieć z kim gra, dlatego taka anonimowość jest bezsensowna, plus dochodzi też ludzka natura: " Grałem z nim na turnieju, pokonał mnie, teraz mu pokaże Puszczający oczko "



-> Turnieje i Liga

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2  :| |:
Strona 2 z 2