GO na komórkę
-> Forum ogólne

#1: GO na komórkę Autor: Tamashi PisanieNadesłano: Pn stycz 08, 2006 12:19 am
    ----
Witam!
Zastanawiam się czy można gdzieś zakupić GO na telefon komórkowy. Wiem, że można ściągnąć ale nie jestem szczęśliwym posiadaczem kabla. Jeśli ktoś dysponuje linkiem do strony na której można zakupić ową grę to będzie wdzięczny jeśli się nim podzieli :].

#2: Re: GO na komórkę Autor: skalpel PisanieNadesłano: Pn stycz 08, 2006 5:46 pm
    ----
Tamashi wrote:
Wiem, że można ściągnąć ale nie jestem szczęśliwym posiadaczem kabla.

a gdzie można ściągnąć taką darmową wersje? a oprócz kabla można jeszcze przesłać za pomocą podczerwieni

#3: Re: GO na komórkę Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Pn stycz 08, 2006 8:20 pm
    ----
można też umieścić na stronie wapowskiej i sobie ściągnąć przez gprs czy wap.
(mam nadzieję, że nie zostanie to uznane za reklamę, ale darmowe strony wap w prosty sposób można założyć np. na serwerze www.wapgate.pl )
PS. też jestem ciekawa skąd je można ściągnąć (oczywiście o ile to jakieś legalne wersje)

#4: Re: GO na komórkę Autor: RadziolSkąd jesteś: Tychy PisanieNadesłano: Pn stycz 08, 2006 10:54 pm
    ----
senseis.xmp.net/?Mobilephone

Generalnie sa to bardzo ubogie wersje programow, choc jeden z nich posiada calkiem pokazny zbior problemow w sam raz do porozwiazywania w podrozy.
Niestety nie udalo mi sie uruchomic najlepiej z nich zapowiadajacego sie programu (na javie) - Gome, moze wy bedziecie miec wiecej szczescia.

#5: Re: GO na komórkę Autor: SrolmopsSkąd jesteś: Siemiatycze PisanieNadesłano: Pn stycz 15, 2006 1:20 am
    ----
swego czasu gralem w pewna gre na mojej komorce. Ale sila tego gracza byla cos w granicach 40 kyu wiec sobie darowalem, nie chcialem baterii marnowac ;D

#6: Re: GO na komórkę Autor: Sai1988Skąd jesteś: Lesko PisanieNadesłano: Śr marca 22, 2006 9:37 pm
    ----
Tak już to jest z komputerami.
A tak na marginesie czy znalazł się choć jeden gracz high-kyu który przegrał z kompem?Bo ja w życiu (z kompem już nie gram bo to jak bawić się z dzieckiem).



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1