HA HA! Dostałem bana:D
-> Rozrywka

#1: HA HA! Dostałem bana:D Autor: KamykSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Wt stycz 10, 2006 12:51 am
    ----
Świetna sprawa:D dostać bana:D wyszedł żart stulecia, bardzo śmieszny ale tragiczny w skutkach. Uśmiech

Kamyk zbanowany:d hehe zawsze musi być ten pierwszy raz co niee? :>

To nawet na dobre wychodzi - teraz wiem gdzie sie zmienia IP Bardzo szczęśliwy itd...


OK. Moje pytanie:D Ile razy byliście zbanowani <Nie dotyczy rekordzisty (buraki):> chociaz może sie podzielić doświadczeniem:D - Jak wychodzić z opresji w Walce z Adminem Bardzo wściekły
Zawsze możecie sie podzielić Przepisem na Lepszy Ban Bardzo szczęśliwy
Piszcie ! Bardzo szczęśliwy

#2: Re: HA HA! Dostałem bana:D Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Wt stycz 10, 2006 4:46 pm
    ----
A jaki był Twój przepis na bana i któż takie zafundował Ci "przerwę w nadawaniu" ?

#3: Re: HA HA! Dostałem bana:D Autor: ScateeSkąd jesteś: Łuków PisanieNadesłano: Wt stycz 10, 2006 5:22 pm
    ----
Ja pamiętam jednego biednego osobnika co probowal dostac bana na kgs, bo chcial sie pouczyc, a zaden wredny admin, pomimo jego usilnych staran, nie chcial go zabanowac Uśmiech

#4: Re: HA HA! Dostałem bana:D Autor: ShaaSkąd jesteś: Kraków PisanieNadesłano: Śr stycz 11, 2006 4:58 am
    ----
A ja pamiętam nawet dwóch. I siebie.

#5: Re: HA HA! Dostałem bana:D Autor: kkamilSkąd jesteś: Brwinów PisanieNadesłano: Śr stycz 11, 2006 6:20 pm
    ----
Dostalem bana jak na publicznym wykladzie moj synek dorwal sie
do klawiatury ... wpisywal losowe litery :(((
od tej pory jak odchodze od klawiatury to wylogowuje sie
ostatnio nauczyl sie sprawdzac sile graczy i "przy okazji"
otwiera okienka rozmowy z userem Puszczający oczko
jego ulubieni gracze to ci posiadajacy ciekawe ikony - korone lub gwiazdke

#6: Re: HA HA! Dostałem bana:D Autor: KamykSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr stycz 11, 2006 10:43 pm
    ----
Mandos wrote:
A jaki był Twój przepis na bana i któż takie zafundował Ci "przerwę w nadawaniu" ?

sposób bardzo prosty:D wkleiłem na englisza z 2- 3x po ok 300-500 BLE (flood) Bardzo szczęśliwy
zdązyłem tylko napisać w PP "patrzcie na to" i już mnie nie było Bardzo szczęśliwy A kto? Bardzo szczęśliwy hmm- pewnie "super" admin:) dokładnie nie wiem:D i nawet sie nie zdązyłem zapytać:)

Scatee wrote:
Ja pamiętam jednego biednego osobnika co probowal dostac bana na kgs, bo chcial sie pouczyc, a zaden wredny admin, pomimo jego usilnych staran, nie chcial go zabanowac Uśmiech


Też tego "osobnika" pamietam:D

cóż - za słabo sie starał Uśmiech

#7: Re: HA HA! Dostałem bana:D Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Cz stycz 12, 2006 12:27 am
    ----
Kamyczek wrote:
sposób bardzo prosty:D wkleiłem na englisza z 2- 3x po ok 300-500 BLE (flood) Bardzo szczęśliwy

Drogie dzieci - prosimy nie naśladować tego Pana Uśmiech :) Uśmiech

#8: Re: HA HA! Dostałem bana:D Autor: Stokrotka1Skąd jesteś: Wodzisław PisanieNadesłano: Pt stycz 13, 2006 10:23 pm
    ----
oh oh jakież to musi być fascynujące... dostać bana oh oh

#9: Re: HA HA! Dostałem bana:D Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn stycz 16, 2006 9:23 pm
    ----
No cóż, każdy musi przebrnąć przez pewne etapy...



-> Rozrywka

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1