Siła gracza a jego IQ [ciekawostka]
Idź do strony Poprzedni  1, 2  :| |:
-> Forum ogólne

#16: Re: Siła gracza a jego IQ [ciekawostka] Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr stycz 18, 2006 3:25 pm
    ----
Wielu duchownych katolickich zajmuje się również buddyzmem. Ot, nie od dzisiaj wiadomo, że ta religia przechodzi kryzys tożsamości. A tak swoją szosą, zgodzisz się na badanie wahadełkowe jakiejś łatwo określalnej wartości? Spotkałem się z takimi, którzy twierdzili że umieją mierzyć pH. Do dzisiaj nikt nigdy nie uzyskał potwierdzenia laboratoryjnego żadnej metody radiestezyjnej.

#17: Re: Siła gracza a jego IQ [ciekawostka] Autor: CzerminiakSkąd jesteś: Mielec PisanieNadesłano: Śr stycz 18, 2006 6:21 pm
    ----
Jest wiele pomiarów które udało sie zweryfikować - moge podesłać przykłady. Ale na ten temat moze juz na privie Uśmiech

#18: Re: Siła gracza a jego IQ [ciekawostka] Autor: KosiarZSkąd jesteś: 2 metres behind you, below you and rising. PisanieNadesłano: Śr stycz 18, 2006 8:08 pm
    ----
zefciu wrote:
Do dzisiaj nikt nigdy nie uzyskał potwierdzenia laboratoryjnego żadnej metody radiestezyjnej.

Aż dziwne, bo naukowcy takie bzdury potrafią teraz udowodnić że strach się bać, rly ;]

#19: Re: Siła gracza a jego IQ [ciekawostka] Autor: EmTomSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Cz lut 02, 2006 2:34 pm
    ----
Lol wahadełkowaniem <hahaha>

#20: Re: Siła gracza a jego IQ [ciekawostka] Autor: EmTomSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Cz lut 02, 2006 2:39 pm
    ----
a jak się ktoś upije i się "waha" w drodze do domu to też podchodzi pod tę metodę? Rozumiem że można udowodnić że dojdzie lub nie dojdzie do domu dokonując pomiaru amplitudy jego wahań Uśmiech

#21: Re: Siła gracza a jego IQ [ciekawostka] Autor: Sai1988Skąd jesteś: Lesko PisanieNadesłano: Śr marca 22, 2006 8:43 pm
    ----
W teśie IQ zawarte są głównie pytania na spostrzegawczoćą kojarzenie faktów kombinowanie szybkie liczenie itp.
Robiłem sobie takie test i wyszo mi 131.
A wy robiliście sobie takie testy?



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2  :| |:
Strona 2 z 2