Regulamin konkursu na avatary
Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
-> Forum ogólne

#1:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr kwiet 30, 2003 7:01 pm
    ----
Proponuje dokladna lekture regulaminu konkursu na avatary. Poza tym nasze forum nie jest takie, jak inne fora - jest nasze wlasne. I jeszcze jedno - zalezy wam bardziej na dyskusji o go czy na avatarach? To bylo pytanie retoryczne :).

Ostatnio zmienił(a) marcin dnia Pn May 05, 2003 11:21 am, w całości zmieniany 1 raz

#2:  Autor: silkSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz May 01, 2003 12:52 am
    ----
Dobrze, nie będe więcej porównywał do innych boardów.

Regulamin fajny Uśmiech
Wybrane zostaną 3 galerie, każda galeria musi mieć obrazki w tej samej tematyce, to tyle jeśli chodzi o różnorodność avatarków po zakończeniu konkursu Smutny

Ale żeby nie było, że tak krytykuje to w konkursie prawdopodobnie wezme udział, mam tylko jedno pytanie odnośnie punktu:
"zgłoszenie powinno zawierać [...] zgodę wszystkich autorów/właścicieli na publikacje pracy w serwisie akademia.go.art.pl"
Czy jeżeli wykorzystam screenshoty z jakiegoś Anime to musze mieć zgodę twórców tegoż ?

#3:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz May 01, 2003 1:52 am
    ----
silk wrote:
Wybrane zostaną 3 galerie, każda galeria musi mieć obrazki w tej samej tematyce, to tyle jeśli chodzi o różnorodność avatarków po zakończeniu konkursu Smutny

Nie wiem skąd wziąłeś taki punkt regulaminu. Cytuję:
W regulaminie autor wrote:
Każda galeria musi być nazwana, w jej skład może wchodzić od 10 do 24 avatarów tematycznie związanych z nazwą i utrzymanych w spójnej konwencji.
No to chyba znaczy, ze dana galeria nia ma stanowic pstrokatej zbieraniny z roznych zrodel. Moze by np. oparta o mój ulubiony komiks Naruto (o którym wiem tylko tyle, że się tak nazywa Drwiący ). O roznorodnosc zadbają ci, co będą zgłaszać galerie...


silk wrote:
Ale żeby nie było, że tak krytykuje to w konkursie prawdopodobnie wezme udział, mam tylko jedno pytanie odnośnie punktu:
"zgłoszenie powinno zawierać [...] zgodę wszystkich autorów/właścicieli na publikacje pracy w serwisie akademia.go.art.pl"
Czy jeżeli wykorzystam screenshoty z jakiegoś Anime to musze mieć zgodę twórców tegoż ?

To też tak na zdrowy rozsądek trzeba brać: nie chcemy mieć kłopotów i pozwów o naruszanie praw autorskich, nie?

#4:  Autor: AnakoSkąd jesteś: z Warszawy :D PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 12:43 am
    ----
Nie chciało mi się czytać tych wszystkich Waszych postów, ale i tak się wypowiem - pomysł stworzenia konkursu na avatary był bardzo trafny, ciekawa jestem, jakie galerie wygrają. Sama bym wzięła w nim udział, ale kurcze mam egzaminy niedługo -_-' Oczywiście to najlepiej byłoby sobie samemu wybierać emblematy Puszczający oczko

#5:  Autor: PiotrekSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 6:34 pm
    ----
powtarzam, wedlug mnie kazdy powinien miec prawo do jednego (ulubionego) avatara.

#6:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 7:32 pm
    ----
A ja w ramach protestu nie biore zadnego avatara poki nie bedzie zadnych ladnych :}

#7:  Autor: DominikSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 7:50 pm
    ----
avatara moze nie bierzesz ale ten obrazek zawsze dodajesz Puszczający oczko

#8:  Autor: DominikSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 7:52 pm
    ----
moze ty zrob jakies ladne avatary a nie czekaj az ktos zrobi ty tylko nie masz czasu na robote a na nazekanie to masz ?:p

#9:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 12:34 am
    ----
Narzekanie to 10 minut dziennie, robota to znacznie wiecej :} A ten obrazek dodaje, bo ladny mi wyszedl, w koncu Ayanami, nie? :}

#10:  Autor: DominikSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 4:02 pm
    ----
to przekarz te 10 minut dziennie nazekania na obrazki wiec zdazysz przed koncem konkursu Rozsierdzony
wiec moze zrobisz mala galerie ?

#11:  Autor: PiotrekSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 4:06 pm
    ----
dominik, nie wszyscy maja takie checi jak ty, niektorym sie nieche, mi sie napoczatku chcialo a teraz juz nie ("slomiany zapal") Puszczający oczko

#12:  Autor: silkSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 8:03 pm
    ----
marcin wrote:
Nie wiem skąd wziąłeś taki punkt regulaminu. Cytuję:
W regulaminie autor wrote:
Każda galeria musi być nazwana, w jej skład może wchodzić od 10 do 24 avatarów tematycznie związanych z nazwą i utrzymanych w spójnej konwencji.
O popatrz, miałem na myśli ten sam punkt ^_^
marcin wrote:
No to chyba znaczy, ze dana galeria nia ma stanowic pstrokatej zbieraniny z roznych zrodel. Moze by np. oparta o mój ulubiony komiks Naruto (o którym wiem tylko tyle, że się tak nazywa Drwiący ). O roznorodnosc zadbają ci, co będą zgłaszać galerie...
Taaaak, 20 obrazków z Naruto, taaaaaka różnorodność ^_^


marcin wrote:
silk wrote:
Czy jeżeli wykorzystam screenshoty z jakiegoś Anime to musze mieć zgodę twórców tegoż ?
To też tak na zdrowy rozsądek trzeba brać: nie chcemy mieć kłopotów i pozwów o naruszanie praw autorskich, nie?
No to zdrowy rozsądek mówi mi, że skoro są już takie galerie, to zgoda nie jest potrzebna. Dzięki.


I jeszcze jeden punkt regulaminu Puszczający oczko
"6. Prace wykonane samodzielnie i tematycznie związane z Internetową Akademią Go będą wyżej oceniane. "
O ile pierwsza część nie budzi najmniejszych zastrzeżen, o tyle z drugą się nie zgadzam. Wiadomo, że wszyscy którzy tu piszą są (mniej lub bardziej) goistami. Ideą emblematu IMVHO jest to aby powiedzieć coś o sobie, dlatego ocenianie wyżej prac związanych tematycznie z IAG mi się nie podoba.

#13:  Autor: DominikSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 8:41 pm
    ----
mozesz zrobic sam avatory beda wyzej ocenione ale jak jeszcze z tematyko IAG to podwonie Uśmiech

#14:  Autor: DominikSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 8:46 pm
    ----
Piotrek wrote:
dominik, nie wszyscy maja takie checi jak ty, niektorym sie nieche, mi sie napoczatku chcialo a teraz juz nie ("slomiany zapal") Puszczający oczko

Piotrek ja tylko mowie ze tommel mowil ze potrafi lepsze robi itp
wiec chcialbym zobaczyc te jego lepsze avatary Rozsierdzony

#15:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 9:25 pm
    ----
silk wrote:


marcin wrote:
No to chyba znaczy, ze dana galeria nia ma stanowic pstrokatej zbieraniny z roznych zrodel. Moze by np. oparta o mój ulubiony komiks Naruto (o którym wiem tylko tyle, że się tak nazywa Drwiący ). O roznorodnosc zadbają ci, co będą zgłaszać galerie...
Taaaak, 20 obrazków z Naruto, taaaaaka różnorodność ^_^

A nie? W Naruto sa tylko dwie postacie czy co? Nie znam, więc tak na głupiego pytam...


silk wrote:

No to zdrowy rozsądek mówi mi, że skoro są już takie galerie, to zgoda nie jest potrzebna. Dzięki.

Fakt, że coś zostało opublikowane w internecie nie oznacza jeszcze, że jest to zwolnione z praw autorskich. Polecam lekturę odpowiednich stron w sieci, odnośniki znajdziesz na google . Puszczający oczko


silk wrote:
Ideą emblematu IMVHO jest to aby powiedzieć coś o sobie, dlatego ocenianie wyżej prac związanych tematycznie z IAG mi się nie podoba.

De gustibus non disputandum est Bardzo szczęśliwy



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
Strona 1 z 2