dodawanie podpisu, strony domowej itp.
-> Bugi

#1: dodawanie podpisu, strony domowej itp. Autor: Nietechniczny PisanieNadesłano: Śr marca 22, 2006 3:46 pm
    ----
Witam Uśmiech

Uczestniczyłem i uczestniczę w dziesiątkach forów internetowych, ale tylko w tym nie potrafię dodać sobie podpisu, numeru GG, adresu strony domowej itd. W związku z tym mam pytanie: w którym miejscu to ustawić? Uprzejmie proszę o podanie dokładnego miejsca na stronie forum.

Pozdrawiam,

Z. U. Nietechniczny

#2: Re: dodawanie podpisu, strony domowej itp. Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Cz marca 23, 2006 3:08 pm
    ----
Po zalogowaniu się, naciskasz link "pod" swoim nickiem (powinno rozwinąć Ci się menu "Narzędzia mojego konta" w lewym górnym rogu pod "witam ....").
Tam już powinieneś wszystko znaleźć (informacje o profilu).

#3: Re: dodawanie podpisu, strony domowej itp. Autor: Nietechniczny PisanieNadesłano: Pt marca 24, 2006 1:50 pm
    ----
Dziękuję, ale po serii potężnych pogromów, jakich doznałem na serwerze Go, zrezygnowałem ze zgłębiania tej gry, chociaż idea skrajnej prostoty z ogromem możliwości bardzo mnie pociąga. Jednak to nie na moją głowę, trzeba mieć matematyczny, precyzyjny umysł Uśmiech

#4: Re: dodawanie podpisu, strony domowej itp. Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Pt marca 24, 2006 2:55 pm
    ----
ehh ... to jest mit i legenda ze zeby grac w go trzeba mieć analityczny ścisły umysł. Ja bym powiedział że wręcz przeciwnie - trzeba myśleć nieszablonowo, kreatywnie.. gdyby chodziło tylko o analizę i precyzję, komputery grałyby na o wiele wyższym poziomie.

Nie zniechęcaj się - początki są trudne, bo trzeba się trochę nauczyć: podstawowych pułapek i w pewnym sensie nauczyć się jak myśleć podczas gry w go (czyt. w jaki sposób)

Nie trzeba czytać setki ruchów do przodu, rozpatrywać wielu kombinacji, żeby grać na przyzwoitym poziomie (np 6k) i cieszyć się z gry..

Dlatego nie rezygnuj Uśmiech

#5: Re: dodawanie podpisu, strony domowej itp. Autor: KosiarZSkąd jesteś: 2 metres behind you, below you and rising. PisanieNadesłano: Sb marca 25, 2006 5:42 pm
    ----
Go jest piękne właśnie dlatego, że jest piękne :>

#6: Re: dodawanie podpisu, strony domowej itp. Autor: Nietechniczny PisanieNadesłano: Pn marca 27, 2006 1:12 pm
    ----
No miło, że mnie zachęcacie Uśmiech Na razie gram sobie w kanastę, remika i kości - nawet z sukcesami Wesoły Puszczający oczko Ale do GO trzeba jednak się wdrożyć, najlepiej z pomoca kogoś obeznanego. Takie wskakiwanie "na żywca" do walki z zaawansowanymi graczami jest bolesne - uczy tyle, że nic nie potrafię. No nic, nie będę offtopikował i pozdrawiam Uśmiech

#7: Re: dodawanie podpisu, strony domowej itp. Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pn marca 27, 2006 2:55 pm
    ----
Nietechniczny wrote:
No miło, że mnie zachęcacie Uśmiech Na razie gram sobie w kanastę, remika i kości - nawet z sukcesami Wesoły Puszczający oczko Ale do GO trzeba jednak się wdrożyć, najlepiej z pomoca kogoś obeznanego. Takie wskakiwanie "na żywca" do walki z zaawansowanymi graczami jest bolesne - uczy tyle, że nic nie potrafię. No nic, nie będę offtopikował i pozdrawiam Uśmiech
Wpadnij na kgs do pokoju polskiego, rzuć hasło że jesteś początkujacym i chciałbyś z kimś zagrać kto by Ci pokazał co i jak.
Na pewno znajdzie się chętny.

#8: Re: dodawanie podpisu, strony domowej itp. Autor: mariquitaSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn marca 27, 2006 7:58 pm
    ----
I chyba dobrze jest zacząć od małych plansz (9x9). Nawet po kilku miesiącach gry na mniejszych planszach, przejście na 19-tkę kosztowało mnie wiele wysiłku. I wiele razy usłyszałam, że aby zrozumieć, co się dzieje na gobanie, wpierw trzeba przegrać swoich pierwszych sto gier :D.
Myślę, że każdy miał bolesne początki, kiedy nie widział, co się dzieje i dlaczego grupy mu umierają. Ważne, żeby się nie zniechęcać i wtedy krok po kroku można grać coraz lepiej.
(ja moje pierwsze 100 gier już przegrałam... i nadal lepsi zawodnicy mogą mnie "zmieść" z gobanu, nadal zdarzają się pogromy)



-> Bugi

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1