Akademia to nie GoL
-> Forum ogólne

#1: Akademia to nie GoL Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pt marca 24, 2006 7:30 pm
    ----
Ma1a - Akademia to nie GoL dlatego nie będę tolerował tutaj chamskiej i bezczelnej retoryki jaką stosujesz. Jeśli nie potrafisz krytykować utrzymując pewien odpowiedni poziom kultury to musisz liczyć się z konsekwencjami - a bedzie to usuwanie Twych wypowiedzi.

Jedną z zasad jest czytanie uważnie tekstu przed skomentowaniem, drugą umiejętność pomyślenia "co właściwie autor mial na myśli", a nie dowolna nadinterpretacja sprowadzająca się tylko do chwytania za słówka.
Trzecia to nie obrażanie innych i nie wyzywanie ich od "Kaczyńskich".

A odpowiadając o Twym tekście o stukaniu kamieniami - chodzi oczywiście o stukanie nimi POZA gobanem. Tak więc ze względu na błędną interpretację czytanego tekstu twój komentarz lekko jest nie na miejcu.

PS nadużywacie określeń "to smutne" itp Uśmiech więcej radości Uśmiech
Miłego stukania Uśmiech

#2: Re: Akademia to nie GoL Autor: ma1aSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Sb marca 25, 2006 2:46 am
    ----
Co to za dyskusja, w której tylko jedna strona ma glos?

Zaczepiasz mnie i obrazasz, nie dajac jednoczesnie prawa obrony. Wesole :>

#3: Re: Akademia to nie GoL Autor: janekSkąd jesteś: Wodzisław Śląski PisanieNadesłano: Sb marca 25, 2006 2:59 am
    ----
Nietrudno znaleźć i przeczytać jak wygląda "chamska i bezczelna retoryka" w której ma1a ośmieliła się skrytykować JM Rektora : www.man.torun.pl/cgi-b...S=&P=20465

Wystarczy porównać z kulturalnym i stonowanym wyjaśnieniem umieszczonym na początku tego wątku.

#4: Re: Akademia to nie GoL Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Sb marca 25, 2006 9:26 am
    ----
jan wrote:
Wystarczy porównać z kulturalnym i stonowanym wyjaśnieniem umieszczonym na początku tego wątku.

Sugerujesz, ze to co na GoL napisala to te same teksty co były na akademii, a ja powiem, że to dowodzi, iż po wykasowaniu komentarzy, znacząco podniosła poziom swych wypowiedzi. Cieszę się ze moderacja uczy dobrego wychowania i odpowiednego poziomu pisania, choć nadal nie nauczyla czytania ze zrozumieniem.

Zapraszam 'Jasia i Małgosię' na GoL gdzie będą mogli pochwalić się swą ponadprzeciętną "retoryką". Na Akademii będę zła Babą Jagą i wrzucał taką "retorykę" do pieca.

#5: Re: Akademia to nie GoL Autor: ma1aSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Sb marca 25, 2006 1:11 pm
    ----
Ten watek to flam, ktory dawniej dede na akademi tepil. Jak widac zwyczaje sie zmienily.

Latwo komus zarzucac co tez nie nawypisywal, skoro nikt nie moze przeczytac. Juz drugi raz oskarzasz mnie w ten sposob, najpierw jakis cieknacy dach, ktory mi nigdy nawet nie przyszedl do glowy, teraz wszystko przekrecasz i nadinterpretujesz. Problem w tym, ze i tak nikt nie sprawdzi co jest prawda a co nie. Moderacja jak widac po Twoich postach niczego nie uczy Drwiący Mam nadzieje, ze zanim napiszesz kolejny artykul nauczysz sie pisania ze zrozumieniem.

#6: Re: Akademia to nie GoL Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Sb marca 25, 2006 1:18 pm
    ----
Na dalszą dyskusję zapraszam na GoL, tu temat zostaje zamknięty.



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1