Gratulacje dla Mateusza
-> Forum ogólne

#1: Gratulacje dla Mateusza Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Pn marca 27, 2006 10:01 am
    ----
Gratulacje dla naszego Mistrza Europy Juniorów oraz dla wszystkich, którzy pomogli Mu w osiągnięciu tego wspaniałego sukcesu.

#2: Re: Gratulacje dla Mateusza Autor: fanSkąd jesteś: Toruń PisanieNadesłano: Pn marca 27, 2006 11:43 am
    ----
Przyłączam się do gratulacji. Oby talent Mateusza dalej był rozwijany.

#3: Re: Gratulacje dla Mateusza Autor: agusiaSkąd jesteś: Wodzisław Śląski PisanieNadesłano: Pn marca 27, 2006 1:40 pm
    ----
Brawo drakula! Jesteś the best! Bardzo szczęśliwy Pokaż ząbki na Mistrzostwach Świata! Rozsierdzony

#4: Re: Gratulacje dla Mateusza Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Pn marca 27, 2006 9:07 pm
    ----
Ja również gratuluje Mateuszowi wygranej i tytułu mistrza.

Nie mogę się doczekać kolejnej mojej potyczki z mlodym mistrzem na turniejach via CK

#5: Re: Gratulacje dla Mateusza Autor: salmonSkąd jesteś: Bielsko-Biała PisanieNadesłano: Pn marca 27, 2006 11:41 pm
    ----
Ja także gratuluje Uśmiech

#6: Re: Gratulacje dla Mateusza Autor: ajkaSkąd jesteś: Cork PisanieNadesłano: Pn marca 27, 2006 11:52 pm
    ----
noo, ja rowniez gratuluje Bardzo szczęśliwy Drakula, trzymaj tak dalej i powodzenia na Mistrzostwach Świata Bardzo szczęśliwy

#7: Re: Gratulacje dla Mateusza Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Wt marca 28, 2006 8:02 am
    ----
gratulacje Uśmiech

#8: Re: Gratulacje dla Mateusza Autor: ma1aSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Wt marca 28, 2006 3:44 pm
    ----
Drakula postrach rumunow?

nieeee

Drakula postrach swiata Rozsierdzony

#9: Re: Gratulacje dla Mateusza Autor: janekSkąd jesteś: Wodzisław Śląski PisanieNadesłano: Wt marca 28, 2006 3:53 pm
    ----
Gratki Drakula Uśmiech
I - zrob mi przyjemnosci - i nakop paru facetom w Shenzhen Wesoły

#10: Re: Gratulacje dla Mateusza Autor: 361 PisanieNadesłano: Wt marca 28, 2006 9:27 pm
    ----
Gratulacje no i oczywiście życzę kolejnych sukcesów Puszczający oczko

#11: Re: Gratulacje dla Mateusza Autor: Sasukekun1Skąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Śr marca 29, 2006 12:17 pm
    ----
Ja równierz dołanczam się do gratulacji Uśmiech i zycze kolejnych zacnych sukcesów Uśmiech

#12: Gratuluję Mateuszowi Surmie!! Autor: KristoforSkąd jesteś: Gdynia-Witomino PisanieNadesłano: Wt kwiet 11, 2006 12:51 am
    ----
Gratuluję Mateuszowi Surmie! Bardzo szczęśliwy Pewnie mu w Go do pięt nie dorastam....chociaż nie mam 12 lat!! Płaczący lub bardzo smutny



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1