Poszukuje nauczyciela
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
-> Początkujący

#31: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: yukikoSkąd jesteś: Ryoko Owari PisanieNadesłano: Pt sierp 25, 2006 12:55 pm
    ----
ja bardzo chętnie bym się poczyła, ale po pierwsze nigdy nie grałam na sieci, tylko zawsze w sposób tradycyjny Uśmiech

po drugie nie wiem jaka jest moja siła niestety.

po trzecie odkąd w niefajnych okolicznościach straciłam nauczyciela, nie miałam z kim grać, więc mam sporą przerwę... Smutny

#32: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: tloneSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Pt sierp 25, 2006 2:11 pm
    ----
no coz ...
ja jestem otwarty na ludzi ;]
jednakze,
dobrze by bylo zebys najpierw wpadla na kgs i zorientowala sie co i jak ;]
w razie czego na kgsie mam zupelnie inny nick : "tlone" Puszczający oczko

#33: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: yukikoSkąd jesteś: Ryoko Owari PisanieNadesłano: Pt sierp 25, 2006 2:18 pm
    ----
no w rzeczy samej... sama na to wpadłam... po czym wpadłam na KGS, ale co z tego? Uśmiech

ogólnie cały czas się zastanawiam czy granie po sieci nie jest jakieś takie bezduszne (tak, oczywiście skoro nie próbowałam to nie mam pojęcia o czym mówię)... wiem, że to głupio brzmi... ale jakoś tak dobrze jest móc sobie dotknąć kamieni Uśmiech

#34: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: mef PisanieNadesłano: Pt sierp 25, 2006 5:23 pm
    ----
yukiko wrote:

ogólnie cały czas się zastanawiam czy granie po sieci nie jest jakieś takie bezduszne

Pewno jest. Nikt nie twierdzi, że lepiej jest grać w sieci niż na żywo.
Lepiej grać na żywo niż w sieci, lepiej grać w sieci niż nie grać wcale.
Musisz po prostu spróbować i odpowiedzieć sobie na fundamentalne pytanie: czy wolisz grać mniej ale za to bardziej zmysłowo Puszczający oczko na żywo, czy grać nie czując lubego dotyku kamienia w palcach, nie słysząc miłego stukotu kamieni o goban, ale za to zdecydowanie więcej.

#35: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: tloneSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Pt sierp 25, 2006 6:26 pm
    ----
;], nikt nie mowi, ze grajac tak, nie mozesz grac inaczej Drwiący
troche tego, troche tamtego ;]
a jezeli az tak bardzo Cie to odrzuca, mozesz ukladac partie na gobanie obok komputera Drwiący

#36: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: tloneSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Sb wrz 16, 2006 4:18 pm
    ----
do moich : wyjezdzam na mazury do konca pazdziernika, a potem bierzemy sie do roboty :>

#37: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: HagarenSkąd jesteś: Turośń Dolna PisanieNadesłano: Śr wrz 27, 2006 8:39 pm
    ----
Hej może i ja sie zaczne uczyc. Przygarnie ktoś? Nie wiem jaka siła dokładnie, bo gram raczej ze znajomymi z klasy tylko (i tak po sieci bo nie mamy gobana jeszcze; a nie kumpel ma jeden katonowy z plastikowymi pionkami zamiast kamieni:P) podejrzewam, że mam około 27k+/-2 ale na prawde nie mam pojecia. jak coś to nick na kgs Hagaren ale rzadko tam jestem.

#38: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: OgamiSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Cz wrz 28, 2006 6:56 pm
    ----
Ja Cię mogę pouczyć. A jak jesteś z Warszawy to nawet byłoby lepiej, bo za internetowym nauczaniem nie przepadam

#39: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: HagarenSkąd jesteś: Turośń Dolna PisanieNadesłano: Pt wrz 29, 2006 6:15 pm
    ----
Smutny niestety nie jestem spod Białegostoku. To jak? Będzie sie dało podszkolić u Ciebie?

#40: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: OgamiSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Sb wrz 30, 2006 4:41 pm
    ----
Oczywiście, jednak z drugim października rozpoczynam studia i nie będę zapewne na KGS zbyt często więc będę wdzieczny jeśli umówimy się na jakąś konkretną godzinę.

#41: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: vailaSkąd jesteś: Wałbrzych PisanieNadesłano: Pn paźdź 01, 2006 12:59 pm
    ----
Witajcie!
Ja jestem z tych baardzo początkowych graczy.
Potrzebowałabym pomocy w postawienu tego kolejnego kroku do przodu Uśmiech

Pomoże ktoś?





____
zielono mi

#42: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: tloneSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Pn paźdź 01, 2006 1:08 pm
    ----
pomylka, wyjezdzalem do konca wrzesnia ;]

#43: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: HagarenSkąd jesteś: Turośń Dolna PisanieNadesłano: Pn paźdź 01, 2006 1:39 pm
    ----
Też byłbym za konkretną godziną, może spotkamy się w Środe wieczorem tak koło 21? Podam gg na wszelki wypadek: 1303465

#44: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: matmanSkąd jesteś: Koszalin PisanieNadesłano: Cz list 02, 2006 1:01 am
    ----
Jestem bardzo chętny do nauki. Myślę, że gram na poziomie 20-25 kyu.
Chętnie pogadałbym przez Skype i pograł na KGS z kimś kto mógłby mi też pomóc w analizie moich partii i przy okazji czegoś nauczył.
Tlone, czy Twoja oferta jest nadal aktualna?

#45: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: BartoshSkąd jesteś: abc PisanieNadesłano: Pt czerw 22, 2007 1:03 pm
    ----
czy przygarnąłby ktoś początkującego (12k na KGS)?



-> Początkujący

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
Strona 3 z 4