Poszukuje nauczyciela
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  :| |:
-> Początkujący

#46: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: SajkolSkąd jesteś: Wołomin PisanieNadesłano: Sb stycz 12, 2008 8:37 pm
    ----
Przede wszystkim witam polskich goistów. Uśmiech

Jak można się domyślić, poszukuję nauczyciela. Od jakiegoś czasu staram się przesiadywać na polskim kanale lekcyjnym Power Go na KGS, ale jak dotąd nie miałem szczęścia spotkać tam żadnego z nauczycieli. Dlatego też piszę na forum w nadziei, że może jednak ktoś tu czasem zajrzy. Uśmiech

Jestem graczem raczej bardzo początkującym (myślę, że między 30 a 26 kyu) - gram od niecałego tygodnia. Poznałem zasady, pograłem trochę ze znajomym w atari-go, przegrałem kilka gier 9x9 na KGS... ogólnie stawiam dopiero pierwsze kroki i potrzebuję kogoś, kto wprowadzi mnie w podstawy gry i pomoże zrozumieć, co właściwie dzieje się na planszy. Uśmiech Interesuje mnie zarówno gra, techniki i sposób grania, jak i wszystko inne, co jest z nią związane. Jeśli chodzi o czas, to jestem tegorocznym maturzystą, ale mimo to bez problemu mogę wygospodarować godzinę lub więcej dziennie na lekcje oraz towarzyskie gry, wykłady i oczywiście studiowanie problemów.

Mój nick na KGS: skl
Jeśli znalazłby się ktoś chętny, by poświęcić mi nieco czasu, proszę o kontakt przez wiadomość na tym forum bądź e-mail. Uśmiech

#47: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: PrzemasSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pn stycz 14, 2008 12:25 am
    ----
Myślę, że powodem dla którego nie możesz żadnego z nas złapać jest sesja.
Sam mam teraz tyle zaliczeń, że nie bardzo wiem jak się nazywam;)

Po sesji będzie lepiej:)
Ruszą wtedy także wykłady dedykowane właśnie dla początkujących graczy.
Więcej informacji, myślę, będę mógł podać za dwa tygodnie.

#48: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: fanSkąd jesteś: Toruń PisanieNadesłano: Cz stycz 17, 2008 1:03 am
    ----
A nie ma w twojej okolicy żadnego klubu?

#49: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: SajkolSkąd jesteś: Wołomin PisanieNadesłano: Cz stycz 24, 2008 12:11 pm
    ----
Niestety, nie ma. Musiałbym jeździć do Warszawy, a to jednak dość uciążliwe. Uśmiech

#50: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Pt stycz 25, 2008 2:21 pm
    ----
Sajkol wrote:
Niestety, nie ma. Musiałbym jeździć do Warszawy, a to jednak dość uciążliwe. Uśmiech
Hmm, ja mieszkam gdzieś w połowie drogi miedzy Wołominem i Warszawą a dojeżdżam codziennie Puszczający oczko

#51: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: MaSterSkąd jesteś: kraqw PisanieNadesłano: Wt marca 18, 2008 12:32 am
    ----
A ja szukam kogoś kto by pograł ze mną przez internet. (zrobiłem szablon w exelu i w sumie nieźle się spisuje ) nie mam za wiele czasu ale zawsze raz czy dwa razy dziennie maila wysłać można z kolejnym ruchem. Wiem że gra by się wtedy ciągnęła ale chciałbym zagrać z kimś od siebie wiele lepszym mimo braku czasu.
Aha jestem graczem na mniej więcej 9 kyu (przynajmniej tak podaje ten programik do gry w go na gobanie 9x9 ) Uśmiech

pozdrawiam.

#52: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Wt marca 18, 2008 11:28 am
    ----
MaSter: jeżeli chcesz w ten sposób pograć to najprościej będzie zapisać się na któryś z serwerów gry "korespondencyjnej". Znajdziesz tam dużo silnych graczy. Polecam:
* http://online-go.com/
* http://www.dragongoserver.net/
* http://www.littlegolem.net/
A co do Twojej siły, to muszę Cię zmartwić. Jeżeli podajesz siłę z IgoWina, to jest ona mocno zawyżona. Ja mając w rzeczywistości ok. 6 kyu na tym programie wyciągam do 2 dan.

#53: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: MaSterSkąd jesteś: kraqw PisanieNadesłano: Śr marca 19, 2008 12:17 am
    ----
dzięki. Skorzystam Uśmiech
tak IGWin mi tak wyświetlił. Dobrze wiedzieć że jest tak bardzo zawyżony.

#54: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: kamui_unoSkąd jesteś: Siedlce PisanieNadesłano: Pn May 04, 2009 9:54 pm
    ----
Jestem zielony jak tabaka Drwiący
na go wpadłem przypadkowo przeglądając serwisy oferujące plansze do gry w szachy zobaczyłem tam Goban i zaciekawiło mnie do jakiej gry ona służy lecz nie podjołem wtedy tematu aż informacja o tym do czego służy Goban i jakiego typu jest to gra planszowa dotarła do mnie przez anime "Hikaru no Go"
i po obejrzeniu zacząłem szukać danych o zasadach i tym jak się gra w Go
tak wiec chciałbym się nauczyć grac Uśmiech

mam nadzieje ze nie będę ciężarem i ze szybko pójdzie wpojenie mi podstawowych zasad gry ^^

#55: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: stefailSkąd jesteś: Żyrardów PisanieNadesłano: Sb May 23, 2009 6:28 pm
    ----
Witam serdecznie!!!!

Ja również zainteresowałam się grą w Go przez anime "Hikaru no Go"! zdecydowałam również ze będę grała z moim 5 letnim synem któremu ta gra się bardzo podoba i anime też! mam nadzieje ze znajdę Tu pomoc i szybko się podszkole!

oczywiście szukam nauczyciela
gg 6374333

#56: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: EdwinekSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn czerw 07, 2009 3:43 pm
    ----
Witam

Poszukuje nauczyciela do gry w Go według statystyk igowin na dzień dzisiejszy mam kyu 15 (wiem że to nie jest adekwatne ale chodzi o porównanie) z tym wrednym programikiem rozegrałem jakieś 800 gier plus pare-dziesiąt na kurniku. Poszukuje głownie kogoś kto by mnie nauczył dostrzegania moich błędów. Moje gg 8007253 z góry dzięki Drwiący

#57: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: koperkuba PisanieNadesłano: Pn lip 13, 2009 9:35 am
    ----
Szukam nauczyciela-partnera do gry - pewnie z siłą do 10 kyu. Moja siła to pewnie coś między 30 a 25 kyu - choć nie jestem pewien. Fajnie jakby można by było omawiać gry np przez Skype:)

#58: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: senzokuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Wt kwiet 13, 2010 1:17 pm
    ----
A więc....poszukuję nauczyciela=P jednak problem polega na tym, że potrzebna mi osoba chętna grać ze mną na kurniku lub regularnie na DGS, ponieważ mój net jest przez sieć akademicką i mam poblokowane porty = sayonara KGS. Moja siła na DGS to 27 kyu więc raczej bardzo początkujący=]. Wszelkich chętnych sensei'ów proszę o kontakt senzoku @ vp.pl

#59: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: KamykSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr lip 07, 2010 8:45 am
    ----
Jak z Poznania to klub, klub i jeszcze raz klub :),
do tego lekcje głosowe profesjonalistów po angielsku w niedziele na serwerze KGS.
I gra z kimkolwiek się da na kurniku i innych serwerach.



-> Początkujący

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  :| |:
Strona 4 z 4