Poszukuje nauczyciela
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
-> Początkujący

#1: Poszukuje nauczyciela Autor: HinomoriSkąd jesteś: Zamość PisanieNadesłano: Pt kwiet 14, 2006 12:59 am
    ----
Szukam nauczyciela. Jestem początkujący na KGS mam dopiero 27 kyu. Gram krótko. Mam spory apał ale niestety jedyna możliwośc grania to przez internet ( u nas nikt nie gra).

#2: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Sb kwiet 15, 2006 11:21 pm
    ----
Jesli w Twoim otoczeniu nikt nie gra rozwiązanie jest proste - naucz kogoś. Im szybciej to zrobisz tym lepiej, bo szybko zaczniecie grać równo a to daje większą satysfakcję niż uczenie kogoś na handikapach.

#3: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: pandeo PisanieNadesłano: Pn kwiet 16, 2006 11:18 am
    ----
Ale on szuka nauczyciela a nie partnera do gry.I taka odpowiedz w niczym mu nie pomoze.A jak od dawna widac,malo kto chce pomuc przy takich apelach.Lepsi gracze boja sie konkurecji?????

#4: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Pn kwiet 16, 2006 11:35 am
    ----
na kgsie czesto duzo ludzi chetnie pomoze a co do silniejszych graczy to na przyklad ja nie widze sensu by uczyc indywidualnie kogos z przedzialu 25-15kyu

Niech gracze o okolo 15kyu ucza opoczatkujacych a ja w zamian moge takim nauczycielom zrobic prywatna lekcje

#5: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: fanSkąd jesteś: Toruń PisanieNadesłano: Pn kwiet 16, 2006 1:50 pm
    ----
pandeo wrote:
Ale on szuka nauczyciela a nie partnera do gry.I taka odpowiedz w niczym mu nie pomoze.A jak od dawna widac,malo kto chce pomuc przy takich apelach.Lepsi gracze boja sie konkurecji?????
Zapytałeś się go czy nie znalazł jeszcze nauczyciela, zanim wysłałeś tego posta? Dede ma rację - kiedy nie zna się nikogo grającego, najlepiej nauczyć kogoś, bo granie przez net to zupelnie co innego.

#6: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: HinomoriSkąd jesteś: Zamość PisanieNadesłano: Pn kwiet 16, 2006 2:56 pm
    ----
Nom dzięki. Prosłbym o zamknięcie ponieważ Benerit zgodziłsie mnie uczyć Puszczający oczko

#7: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: KamilaSkąd jesteś: Wisła PisanieNadesłano: Pt kwiet 21, 2006 6:11 pm
    ----
hej Uśmiech witam wszystkich jak na poczatek serdecznie Uśmiech

#8: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: fanSkąd jesteś: Toruń PisanieNadesłano: Pt kwiet 21, 2006 6:58 pm
    ----
jak na początek, również witam serdecznie:)

#9: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: KamilaSkąd jesteś: Wisła PisanieNadesłano: Sb kwiet 22, 2006 3:26 pm
    ----
Uśmiech jestes tu juz dwa lata.. ? nieźle Drwiący

#10: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: fanSkąd jesteś: Toruń PisanieNadesłano: Sb kwiet 22, 2006 7:56 pm
    ----
Kilka partyjek i turniejów i 21.04.2008 przyjdzie nawet nie zauważysz kiedy;)

#11: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: KamilaSkąd jesteś: Wisła PisanieNadesłano: Pn kwiet 23, 2006 6:31 pm
    ----
mozliwe Uśmiech
jak narazie przebrnelam przez jakis "kurs" Drwiący gra wydaje sie calkiem fajna. ale mimo wszystko trafilam tu bo chcialam sprawdzic co kolega mial na mysli mowiac o tej grze Drwiący
nie wiem czy warto sie uczyc tylko po to zeby kiedys z nim zagrac.. Puszczający oczko

#12: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: fanSkąd jesteś: Toruń PisanieNadesłano: Pn kwiet 23, 2006 7:24 pm
    ----
warto:), zawsze można spróbować pograć przez sieć - na początek najwygodniej na KGS lub kurniku - w menu po lewej, prawie na samym dole

#13: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: KamilaSkąd jesteś: Wisła PisanieNadesłano: Pn kwiet 24, 2006 5:01 pm
    ----
dzieki Uśmiech
a jak Ty zaczełes grac w Go ? : )

#14: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: dejwSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pn kwiet 24, 2006 5:27 pm
    ----
o kamila nareszcie zdecydowałaś sie grać?? Wstrząśnięty

#15: Re: Poszukuje nauczyciela Autor: KamilaSkąd jesteś: Wisła PisanieNadesłano: Wt kwiet 25, 2006 7:17 pm
    ----
zasadniczo.. tak. ale chyba sie nie znamy? Drwiący



-> Początkujący

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
Strona 1 z 4