Nauczanie na KGSie
-> Nauka

#1: Nauczanie na KGSie Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Pt May 19, 2006 10:42 pm
    ----
Nauczam na serwerze KGS

Moje sposoby nauczania (wyklad):

- gra z uczniem na rowni oraz handicapie wraz z komentarzem
- ukladanie 5 problemow (tsumego, tesuji, fuseki, yose) w ciagu jednego wykladu
- miniwyklad na dany temat wybrany przez ucznia
- analiza gier czołowych graczy (w tym takze gry PRO)


Pozatym prowadze komentowanie gier przez Emaila

Zainteresowanych prosze o kontakt:

Jabber: onsonjin @ jabberpl.org
Gadu-Gadu: 3020147
E-Mail: tomasz.slazok @ go.art.pl
Gmail: onsonjin @ gmail.com

#2: Re: Nauczanie na KGSie Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Pn May 22, 2006 9:07 pm
    ----
na wiki.go.art.pl/index.p...maszSlazok zrobilem aktualizacje wraz z programem wykladow oraz cennikiem

#3: Re: Nauczanie na KGSie Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Wt May 23, 2006 8:21 am
    ----
Nexo, nie przesadzasz? Dopiero co zdobyłeś dana, a już chcesz, żeby ci płacić za lekcje?

Nowy polski pros? Rozsierdzony

#4: Re: Nauczanie na KGSie Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Wt May 23, 2006 2:29 pm
    ----
jezeli uwazasz to za sposob zarobku to jest to smieszne :]

Lokalnie (na zywo) nauczam za darmo jednak w internecie wydaje mi sie ze nauczam dosc dlugo i nie jest to spowodowane osiagnieciem poziomu 1d(zawsze bylem i jestem zdania ze ranking jest niewazny) lecz poprostu cena za stracony czas ktory poswiecam na przygotowanie wykladow.

Rownoczesnie bede bral udzial w innych roznych inicjatywach bezplatnych np: na mojej prywatnej stronie ktora powstanie na dniach beda upublikowane komentarze do wszystkich gier z turnieju Iwamoto w ktorych brali udzial Polacy.

Pozatym jest to kierowana propozycja dla osob chcacych sie odemnie czegos nauczyc; jezeli komus sie ta forma nie podoba droga wolna :] wiec twoj post wydaje mi sie troche dziwny.

#5: Re: Nauczanie na KGSie Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Wt May 23, 2006 4:13 pm
    ----
Ok, jeśli nie zamierzasz zaprzestawać tego co dotychczas robiłeś, to nie mam nic przeciwko. Napisałam to co powyżej tylko dlatego, że nie wynikało to z twojego postu i chyba dobrze, że się wyjaśniło.
Masz rację, cała reszta to sprawa tylko twoja i tego, kto zdecyduje się zapłacić.
Mój post może wydawać ci się dziwny tak samo jak twój wydawał się mnie. Drwiący

#6: Re: Nauczanie na KGSie Autor: KamykSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr May 24, 2006 4:10 pm
    ----
A ja popieram Nexo w tym co robi,
jest silny, ma bardzo duże doświadczenie w nauczaniu.
Właściwie dzięki Nexo zawdzieczam aktualną sile, ( w swoim czasie my hero :> (serio))
wiec skoro poświeca swój czas, swoją cierpliwość i przekazuje wiedze to czemu nie brać za to kase ?

fakt że przeliczając to na "europejskie ceny" / kwalifikacje to i tak tanio...
a jeśli chodzi o komentarz przez mail to już dziwie sie że aż tak tanio...
Jeśli ktoś chce sie szybko uczyć po najmniejszej lini oporu to niech płaci.

może i sam tak zrobie jak bede miał grabolke danową... a może i szybciej a może i nie...

Full respect.



-> Nauka

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1