jak leci? ;]
Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
-> Rozrywka

#1: jak leci? ;] Autor: tloneSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Śr sierp 23, 2006 10:01 am
    ----
czyli trzepala zoska dywan...

#2: Re: jak leci? ;] Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Śr sierp 23, 2006 3:10 pm
    ----
a dokładniej to o co chodzi ? sprawdzasz czy ktoś czyta forum ? :> (pamiętaj że jeszcze jest okres wakacyjny :P)

#3: Re: jak leci? ;] Autor: tloneSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Śr sierp 23, 2006 9:58 pm
    ----
'trzepala zoska dywan' to taki post gdzi wszyscy pisza co im na mysl przyjdzie ;]
takie sa przynajmniej zalozenia, ktorych nie trzeba sie trzymac.

#4: Re: jak leci? ;] Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Cz sierp 24, 2006 7:04 am
    ----
nie jest forumowym zwierzem więc nie wiedziałem :>

#5: Re: jak leci? ;] Autor: tloneSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Cz sierp 24, 2006 8:20 am
    ----
7,04 ... widze ze Tobie tez sie w pracy nudzi ;]

#6: Re: jak leci? ;] Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Cz sierp 24, 2006 8:39 am
    ----
to bylo jeszcze przed wyjściem do pracy Drwiący Teraz jestem w pracy... gorzej że mój dyrektor czasem czyta akademię Drwiący ba... on ją m.in. zakładał <lol>

#7: Re: jak leci? ;] Autor: tloneSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Cz sierp 24, 2006 10:14 am
    ----
ojciec dyrektor? Drwiący

#8: Re: jak leci? ;] Autor: tloneSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Cz sierp 24, 2006 10:14 am
    ----
a tak wlasciwie to na ktora sie do pracy chodzi, co? :>

#9: Re: jak leci? ;] Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Pt sierp 25, 2006 9:23 am
    ----
różnie, czasem na 8 czasem na 9

#10: Re: jak leci? ;] Autor: tloneSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Pt sierp 25, 2006 11:21 am
    ----
fajna robota ... ja dziennie 7.00 :/

#11: Re: jak leci? ;] Autor: tloneSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Pn sierp 28, 2006 7:28 am
    ----
jestponiedzialekranoajasiedzewpracy T_T

#12: Re: jak leci? ;] Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Pn sierp 28, 2006 1:00 pm
    ----
a co w tym dziwnego że w poniedziałek siedzisz w pracy ? zrozumiałbym jakbyś siedział w sobotę albo niedzielę

#13: Re: jak leci? ;] Autor: tloneSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Śr sierp 30, 2006 7:12 am
    ----
a dzis rano, w aucie bob marley powiedzial 'ooj ojoj' i jakos tak to do mnie dotarlo ...

#14: Re: jak leci? ;] Autor: tloneSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Cz sierp 31, 2006 10:05 am
    ----
idzie jesien w wielkich butach
worek lisci siesie
wszystkie dzieci sa wqrzone
bo juz nadszedl wrzesien Puszczający oczko

#15: Re: jak leci? ;] Autor: tloneSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Pt wrz 01, 2006 7:07 am
    ----
yea, dzis piatek Bardzo szczęśliwy
tara-rara Bardzo szczęśliwy



-> Rozrywka

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
Strona 1 z 2