a moze tytuly ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2  :| |:
-> Forum ogólne

#16: Re: a moze tytuly ? Autor: tloneSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Pt wrz 01, 2006 12:07 pm
    ----
ja sie moge tym zajac, jezeli ktos pomoze mi w 'sprawach technicznych' - nie wiem jak i co na stronce i wogle.

#17: Re: a moze tytuly ? Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pt wrz 01, 2006 5:17 pm
    ----
Turniej zostanie zorganizowany w połowie października. Jego forma zależy od was (vide ankieta na stronie głównej). Detale oganizacyjne podam później.

#18: Re: a moze tytuly ? Autor: MorF3usSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Cz wrz 14, 2006 7:54 pm
    ----
dobra ale jeszcze zostaje kwestia czysto techniczna... Ja osobiscie dostaje malych spazmow jak mam grac na necie... fajnie by taki turniej 1/2 dniowy w jakis week urzadzic... pomysl jest naprawde fajny tylko technicznie trzeba go doprcowac... jesli ktos ma jakis pomysl na regulamin to niech wali... ja jak tylko spisze to co mi sie w glowie klebi juz od dobrego pol roku to tu wrzuce... bo szczerze powiem ze nad tym myslalem... qrcze wchodzisz na jakis turniej i wszyscy sie rozstepuja bo wlasnie idzie Mejin Drwiący [nie ma to jak sobei pomarzyc]
stypendia napewno nie wypala ale napewno nagroda jednorazowa + tytul sa do zrobienia... przechodnia koszulka jak w tour de pologne tez jest do zrobenia [i dlatego sie opowiadam za NIEcyfronym tylko realnym weekendowym turniejem]... kwestia oczywiscie tego ze na takich turniejach jest zwykle mniej osob ze wzgledu na finanse... trzeba tez przyjac utopijnie ze zeszlroczny Mejin przyjedzie w kolejnym roku zeby zagrac mecz o tytul i oddac koszulke Drwiący [chodz koszulki moga byc inne nie kazdy nosi XL Drwiący ]

To jak zefciu pierwszy taki robimy w Poznaniu?? Drwiący

#19: Re: a moze tytuly ? Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Pt wrz 15, 2006 11:46 am
    ----
Taki turniej już jest - nazywa się Mistrzostwa Polski :> (są i eliminacje i liga)

#20: Re: a moze tytuly ? Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn wrz 17, 2006 2:54 pm
    ----
A w Japonii mają "takich turniejów" kilkanaście. I jakoś nikt na nadmiar nie narzeka. Choć myślę, że formuła takowego powinna być nieco inna. No i niestety nie wierzę w zmieszczenie tego w dwóch dniach (zwłaszcza jakby miało być jeszcze sogo z obrońcą). W sumie może być taki turniej i w necie i w realu. W Grodzie Przemysła - bardzo miło, aczkolwiek moja pewność gdzie będę mieszkał za dwa miesiące jest znikoma.

#21: Re: a moze tytuly ? Autor: fernellSkąd jesteś: Olsztyn PisanieNadesłano: Pn wrz 17, 2006 10:00 pm
    ----
Quote::
A w Japonii mają "takich turniejów" kilkanaście.
Goistów też mają kilkanaście razy więcej ;]
Zdecydowanie netowa wersja tego turnieju jest lepsza imo.

#22: Re: a moze tytuly ? Autor: janekSkąd jesteś: Wodzisław Śląski PisanieNadesłano: Wt wrz 19, 2006 8:14 pm
    ----
Jest jeszcze u nas Liga Młodych Mistrzów.
I eliminacje i liga i kasa za wygrane Uśmiech



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2  :| |:
Strona 2 z 2