Jak bardzo ważne jest go
Idź do strony Poprzedni  1, 2  :| |:
-> Forum ogólne

#16:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pt lip 11, 2003 1:56 pm
    ----
Heh , racja , Go moze pomoc poskromic chciwosc;)
Uwazam, że w Go przydają się rozne cechy (c)harakteru. Tym samym jednak nie wydaje mi się, żeby GO potrafilo wygladzic nasze wady w jakims większym stopniu...Fakt- jest wyjątkowe. Tyle, mysle, ze juz kazdy gracz wie;) Ale nie wierzę, zeby mialo w sobie na tyle "mocy", żeby potrafic wyszlifowac nasz (c)harakter, czy W WIĘKSZYM stopniu zmienic spojrzenie na zycie

#17:  Autor: loopanSkąd jesteś: Wroclaw PisanieNadesłano: Pt lip 11, 2003 2:32 pm
    ----
Quote::
Ale nie wierzę, zeby mialo w sobie na tyle "mocy", żeby potrafic wyszlifowac nasz (c)harakter
Nie zgadzam się z Twoją opinią.
NP. Jeśli jesteś nieobowiązkowy i niesystematyczny to nawte regularne wyrzucanie śmieci (lub odrabianie lekcji - ale do tego to naprawdę trudno się zabrać - doświadczenie Bardzo szczęśliwy ) nauczy cię tego.Go jest przecież o wiele ciekawszym zajęciem od wyrzucania śmieci, a w dodatku daje o wiele większe możliwości pracy nad sobą.
Ja np teraz siedzę w domu i rozwiązuje problemy, wszyscy wiemy jak ciężko jest do tego się zmusić (wizja zagrania partyjki na KGS jest przecież silną pokusą), wiem jednak, że rozwiązywanie problemów zaprocentuje.



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2  :| |:
Strona 2 z 2