Kiedy początek ligi ?
Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
-> Turnieje i Liga

#1: Kiedy początek ligi ? Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pn wrz 04, 2006 3:33 pm
    ----
Pytanie takie jak w temacie.

#2: Re: Kiedy początek ligi ? Autor: MirkoTSkąd jesteś: Ruda Śląska PisanieNadesłano: Pn wrz 04, 2006 9:00 pm
    ----
Bardzo przepraszam wszystkich Ligowiczów!!!
Wiem, że bez Ligi prawie już żyć nie możecie Puszczający oczko
Proszę jednak o jeszcz chwilę cierpliwości. Nowy rozkład Ligi miał być dzisiaj, ale z przyczyn rodzinnych opóźni się jeszcze o dwa dni.

Jeszcz raz BARDZO WAS PRZEPRASZAM i proszę o cierpliwość

Pozdrawiam Mirek

#3: Re: Kiedy początek ligi ? Autor: MichalSzSkąd jesteś: Częstochowa PisanieNadesłano: Sb lut 03, 2007 3:15 am
    ----
ponawiam pytanie odnosnie lutowego startu ligi

wiem ze jest problem ( niezarejestrowani (od nowa) uczestnicy IAG a grajacy w lidze


ale keidy uda sie rozwiazac problem mniejwiecej ??

#4: Re: Kiedy początek ligi ? Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Sb lut 03, 2007 3:25 am
    ----
W przyszłym miesiącu Uśmiech ... ale liga ruszy wczesniej.

#5: Re: Kiedy początek ligi ? Autor: MirkoTSkąd jesteś: Ruda Śląska PisanieNadesłano: Pn lut 04, 2007 9:35 pm
    ----
Lutowa liga już (dopiero) wystartowała.
Był drobny poślizg, za który przepraszam, ale niestety (albo dla mnie stety)
mam też inne obowiązki.

#6: Re: Kiedy początek ligi ? Autor: marmezSkąd jesteś: Szczecin (Poznań) PisanieNadesłano: Pn lut 25, 2007 3:35 pm
    ----
MirkoT wrote:
Lutowa liga już (dopiero) wystartowała.
Był drobny poślizg, za który przepraszam, ale niestety (albo dla mnie stety)
mam też inne obowiązki.

Mam pytanie odnośnie końca, nie początku, ale ligi.
Czy runda będzie trwałą z kilka dni dłużej przez poślizg w starcie, czy kończy się normalnie, z końcem miesiąca?

Biorąc pod uwagę że to luty, to z 3 dni wiecej by się przydały (mi na pewno Puszczający oczko )

marmez

#7: Re: Kiedy początek ligi ? Autor: MichalSzSkąd jesteś: Częstochowa PisanieNadesłano: Pn lut 25, 2007 6:06 pm
    ----
marmez - dasz rade masz juz 4 gry Uśmiech
IkArI i GobsoN sa czesto na KGS wiec medziesz mial spokojnie 5 gier do konca miesiaca jak tylko bedziesz chcial:)

no i pani na "L", ktorej imienia nibede wymienial tez bywa na KGS

#8: Re: Kiedy początek ligi ? Autor: marmezSkąd jesteś: Szczecin (Poznań) PisanieNadesłano: Pn lut 25, 2007 6:18 pm
    ----
no jak to pisałem to miałem 2 gry, i tylko z Toba bylem umówiony.

Dzięki za info że bywają Uśmiech

"Pani" "na L." dobrze powiedziane, aż szkoda że KGS nie umożliwia ignorowania wiadomości od niektórych osób... tzn tych w rozmowach.... a moze ma,

jak dziala blokowanie osob? co ono dokladnie blokuje?

marmez

#9: Re: Kiedy początek ligi ? Autor: MichalSzSkąd jesteś: Częstochowa PisanieNadesłano: Pn lut 25, 2007 8:04 pm
    ----
no wlasnie niewidzisz co dana osoba pisze:) i masz czysta głowe Uśmiech nic cie nierozprasza. bardzo dobry wynalazek. i mam juz 1 szczesliwa osobe zablokowana:)

#10: Re: Kiedy początek ligi ? Autor: BartoshSkąd jesteś: abc PisanieNadesłano: Pn lip 01, 2007 2:25 pm
    ----
mam pytanie zwiazane ze startem grupy ,,E''. czy musi rozegrac ona mecze do 30.08 czy od 30.8?

#11: Re: Kiedy początek ligi ? Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pn lip 01, 2007 8:57 pm
    ----
Liga w wakacje "nie działa". Start od września.

#12: Re: Kiedy początek ligi ? Autor: marmezSkąd jesteś: Szczecin (Poznań) PisanieNadesłano: Pt list 09, 2007 4:45 pm
    ----
Mam uwagę odnośnie zapisywanai się do ligi, mianowicie przyzapisywaniu dostaję informację, że dostanę maila gdy moja grupa zacznie rozgrywki, niestety takiego maila nie dostałem, na szczęście tym razem to jescze nie jest koniec miesiąca i zdążę pograć Puszczający oczko

Może by usunąć fałszywą informację o mailu informacyjnym?

Pozdrawiam marmez

#13: Re: Kiedy początek ligi ? Autor: dad16Skąd jesteś: Świdnik PisanieNadesłano: Pn list 11, 2007 8:56 pm
    ----
Mam pytanie związane z Ligą IAG: czy jak teraz sie zapisze do Ligi to czy uczestniczył bym w tej lidze teraz?? Chodzi mi o to kiedy zaczął bym grać mecze Ligowe?? czy musiał bym czekać do kolejnego rozpoczęcia??

#14: Re: Kiedy początek ligi ? Autor: MirkoTSkąd jesteś: Ruda Śląska PisanieNadesłano: Pn list 11, 2007 9:39 pm
    ----
marmez wrote:
Mam uwagę odnośnie zapisywanai się do ligi, mianowicie przyzapisywaniu dostaję informację, że dostanę maila gdy moja grupa zacznie rozgrywki, niestety takiego maila nie dostałem, na szczęście tym razem to jescze nie jest koniec miesiąca i zdążę pograć Puszczający oczko

Może by usunąć fałszywą informację o mailu informacyjnym?

Pozdrawiam marmez

Ta informacja o wysyłaniu maila jest umieszczana w kodzie modułu ligi. Może ją więc usunąć tylko ktoś, kto to napisał.

Grupy, jeśli ich liczebność osiągnie 8 osób są uruchamiane tylko do połowy miesiąca. Z moich długich obserwacji wynika, że i tak większość gier jest rozgrywana w ciągu kilku ostatnich dni miesiąca.

Pozdrawiam Mirek Tracichleb

#15: Re: Kiedy początek ligi ? Autor: dad16Skąd jesteś: Świdnik PisanieNadesłano: Pn list 25, 2007 11:46 am
    ----
odpisze ktoś na mój post??



-> Turnieje i Liga

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
Strona 1 z 2