Poszukiwani gracze w Szczecinie :)
-> Forum ogólne

#1: Poszukiwani gracze w Szczecinie :) Autor: Uriel02Skąd jesteś: Szczecin PisanieNadesłano: Śr wrz 27, 2006 12:24 pm
    ----
Poszukuję graczy ze Szczecina:)

#2: Re: Poczukiwanie gracze w Szczecinie :) Autor: wojtek85Skąd jesteś: Szczecin PisanieNadesłano: Pt wrz 29, 2006 10:24 pm
    ----
czesc. Uśmiech

#3: Re: Poczukiwanie gracze w Szczecinie :) Autor: Uriel02Skąd jesteś: Szczecin PisanieNadesłano: Wt paźdź 03, 2006 9:58 am
    ----
Jest takas sprawa czy masz ochotę spotkać się gdzieś w realu i pograć?:)

#4: Re: Poczukiwanie gracze w Szczecinie :) Autor: marmezSkąd jesteś: Szczecin (Poznań) PisanieNadesłano: Śr paźdź 04, 2006 4:56 pm
    ----
Witam

Ja nie ze szczecina, ale prawdopodobnie za pół roku bedę tam mieszkał, a słyszałęm że nie ma klubu w szczecinie, wiec trzymam kciuki aby sie tam jacys goisci zaczeli spotykać by bylo do kogo dołączyć.

pozdraiwam marmez

#5: Re: Poczukiwanie gracze w Szczecinie :) Autor: Uriel02Skąd jesteś: Szczecin PisanieNadesłano: Śr paźdź 04, 2006 5:00 pm
    ----
Jak tylko się pojawisz to się odezwij Uśmiech Z chęcią pogram z kimś nie przez internet Bardzo szczęśliwy

#6: Re: Poczukiwanie gracze w Szczecinie :) Autor: marmezSkąd jesteś: Szczecin (Poznań) PisanieNadesłano: Cz paźdź 05, 2006 10:13 am
    ----
Z przyjemnością. Uśmiech

#7: Re: Poczukiwanie gracze w Szczecinie :) Autor: marmezSkąd jesteś: Szczecin (Poznań) PisanieNadesłano: Pn sierp 12, 2007 7:31 pm
    ----
Uriel02 wrote:
Jak tylko się pojawisz to się odezwij Uśmiech Z chęcią pogram z kimś nie przez internet Bardzo szczęśliwy

Wznawiam poszukiwanie chętnych graczy ze szczecina Uśmiech Bo już tutaj mieszkam wiecej niż gdzies indziej i chętnie bym sobie z kimś pograł kamyczkami.

Pozdrawiam marmez

#8: Re: Poczukiwanie gracze w Szczecinie :) Autor: pdevf1Skąd jesteś: Świnoujście PisanieNadesłano: Pn sierp 13, 2007 2:10 am
    ----
Hmm od połowy września będe cyklicznie pojawiał się w Szczecinie, może kiedys uda się nam spotkać aby zagrać materialnymi kamyczkami.

#9: Re: Poczukiwanie gracze w Szczecinie :) Autor: marmezSkąd jesteś: Szczecin (Poznań) PisanieNadesłano: Pn sierp 13, 2007 8:17 am
    ----
pdevf1 wrote:
Hmm od połowy września będe cyklicznie pojawiał się w Szczecinie, może kiedys uda się nam spotkać aby zagrać materialnymi kamyczkami.

To do zobaczenia :)

#10: Re: Poszukiwani gracze w Szczecinie :) Autor: KamykSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb wrz 01, 2007 3:57 pm
    ----
Hmm Puszczający oczko

możę sie kiedyś zmówimy na klub Puszczający oczko gdzieś w środku zachodniopomorskiego Puszczający oczko ? ;p

ja mam do szczecina 120km Puszczający oczko

#11: Re: Poszukiwani gracze w Szczecinie :) Autor: jkkSkąd jesteś: Białogard/Koszalin PisanieNadesłano: Pn wrz 02, 2007 12:46 pm
    ----
Ja mam 140km, ale jestem w Szczecinie prawie w każdym tygodniu (w dzień roboczy).

#12: Re: Poszukiwani gracze w Szczecinie :) Autor: ma1aSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Wt paźdź 28, 2008 2:53 pm
    ----
dopiero rusza, ale już jest: www.szczecinski-klub-g.../index.htm

#13: Re: Poszukiwani gracze w Szczecinie :) Autor: marmezSkąd jesteś: Szczecin (Poznań) PisanieNadesłano: Wt paźdź 28, 2008 6:49 pm
    ----
Kiedy spotkania? gdzie?
Bardzo chętnie się zjawie, jak się nie dowiem to napisze na tego podanego emaila... ale to chyba nie jest tajemnica Puszczający oczko

#14: Re: Poszukiwani gracze w Szczecinie :) Autor: marmezSkąd jesteś: Szczecin (Poznań) PisanieNadesłano: Cz paźdź 30, 2008 6:20 pm
    ----
OK, już na stronie jest info.
Do zobaczenia.



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1