Zmiany na stronach akademii
-> Forum ogólne

#1: Zmiany na stronach akademii Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pn paźdź 02, 2006 5:24 pm
    ----
Jakie widzielibyście zmiany na stronach akademii ? Może coś dodać albo ująć, czy trudno jest dostać się do materiałów albo strona jest nieczytelna. Chciałbym aby w tym wątku znalazły się wszystkie propozycje i "zażalenia".

Na początku propozycja zmian w bloku Artykuły (to to coś co pojawia się od razu po wejściu na akademię w centralnej części ekranu). Co myślicie aby artykuły przyjeły bardziej formę news'ów ? Chodzi mi również o zmniejszenie kategori do pięciu:
- Wiadomości z Polski - informacje o planowanych turniejach, wyniki, reportaże
- Wiadomości z Świata - głównie o prosach
- Akademia - informacje na temat nowych działań akademii (starych zreszta też), zmiany w serwisie itd
- Edukacja - kategoria w której będą zawarte artykuły o szeroko pojętej edukacji Goistycznej, co czytać, jak się uczyć itd
- Inne - to czego nie da się zakwalifikować do którejś z powyższych kategorii. Czekam na propozycje.

#2: Re: Zmiany na stronach akademii Autor: kkamilSkąd jesteś: Brwinów PisanieNadesłano: Wt paźdź 03, 2006 8:43 pm
    ----
Na stronie glownej przeniesc stare nowinki do archiwum.

Reszta moze zostac, wole jak wszystkie najwazniejsze linki
sa na stronie glownej
niz zeby szukac ich na podstronach.
Mozesz rozwazyc przeniesienie "linki" z okienka Nauka
do dzialu Linki na dole

#3: Re: Zmiany na stronach akademii Autor: skalpel PisanieNadesłano: Śr paźdź 04, 2006 11:07 am
    ----
jeśli chodzi o propozycje powyżej to jestem za! Puszczający oczko

na stronie głównej w "nowinach akademii" na samej górze cały czas pojawia się "płynący" napis - teraz "kampania wrześniowa". Nie można by tego napisy "przyśpieszyć" aby szybciej się przesuwał? Albo w ogóle niech stoi w miejscu Drwiący Bo czasami jak zdanie jest dłuższe to trzeba czekać, aż się przewinie, co zajmuje trochę czasu Puszczający oczko


wiem, że to drobnostka ale... Puszczający oczko

swoją drogą mamy już październik Drwiący

#4: Re: Zmiany na stronach akademii Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Cz paźdź 05, 2006 8:52 pm
    ----
kkamil wrote:
Na stronie glownej przeniesc stare nowinki do archiwum.
O co dokładnie chodzi, na stronie głównej jest wyświetlanych 10 ostatnich wiadomości.

Co do zmian w artykułach. Nastąpiła odrobine zmiana koncepcji. Artykuły bedą dzielone na rodzaje:
- edukacja
- felietony
- wieści
- ogłoszenia
- zapowiedzi

Do tego każdy artykuł bedzie przydzielany do odpowiedniego tematu:
- z Polski
- ze świata
- ze świata pro
- IAG
- Inne
- Nauka (być może kilka rodzajów)

oprócz przeglądania takiego jakie w tej chwili jest dostępne (Artykuły) będzie również możliwość przeglądania według tematów oraz porządne archiwum w którym bedzie można zobaczyć dłuższą listę artykułów. Na początek z archiwum będzie można przeglądać artykuły miesiącami lub wszystkie. Być może w przyszłości będzie można wybierać odpowiednie kategorie artykułów archiwalnych które chce się zobaczyć.

#5: Re: Zmiany na stronach akademii Autor: fanSkąd jesteś: Toruń PisanieNadesłano: Wt paźdź 24, 2006 8:17 am
    ----
Mandos wrote:

Co do zmian w artykułach. Nastąpiła odrobine zmiana koncepcji. Artykuły bedą dzielone na rodzaje:
- edukacja
- felietony
- wieści
- ogłoszenia
- zapowiedzi

Do tego każdy artykuł bedzie przydzielany do odpowiedniego tematu:
- z Polski
- ze świata
- ze świata pro
- IAG
- Inne
- Nauka (być może kilka rodzajów)

Zmiany bardzo zachęcające - newsy to jest właśnie to co może znacznie ożywić akademię. Co do kategorii (rodzajów) to dla mnie znacznie wygodniejszy wydaje się podział zaproponowany w pierwszym wpisie. Przyczyna jest prosta: wyświetlenie informacji "z Polski" (np. chcę odnaleźć wiadomość o zdjęciach z turnieju) jest zdecydowanie bardziej przejrzyste niż np. wszystkich "wieści i reportaży" ( po co mi przemieszane informacje o wynikach turniejów pro z naszymi, poprzetykane wieściami z Europy - tak naprawdę nie mają one ze sobą żadnego powiązania).
Jeśli jednak wybór wg. tematów będzie wprowadzony w jakimś sensownym terminie i (ważne) będzie łatwo dostępny - np. top bar tuż pod nowinami akademii to też będzie bardzo miło.



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1