szukam mentora
-> Nauka

#1: szukam mentora Autor: loboSkąd jesteś: Włocławek PisanieNadesłano: Śr paźdź 11, 2006 10:42 pm
    ----
witam

mam w tym momencie 4k i poszukuje kogos kto pomoze mi osiagnac poziom 1d. doszedlem do wniosku, ze samymi sparringami z mocniejszymi graczami nie osiagne wiele, dlatego chcialbym znalesc kogos kto moglby obserwowac moj rozwoj (lub jego brak) i pomoc mi wyeliminowac nagminne bledy ktore popelniam.

#2: Re: szukam mentora Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Śr paźdź 11, 2006 10:57 pm
    ----
Nie martw się lobo, ja bede Twoim mentorem. Bardzo szczęśliwy Kiedy przyjedziesz do Łodzi aby pograć w klubie ?

#3: Re: szukam mentora Autor: loboSkąd jesteś: Włocławek PisanieNadesłano: Śr paźdź 11, 2006 11:07 pm
    ----
jak tylko zorganizujecie jakis turniej to na bank bede Wesoły

#4: Re: szukam mentora Autor: KamykSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn stycz 21, 2007 10:40 pm
    ----
Zostań sam własnym mentorem... dużo ci nie trzeba tylko cierpliwości do ćwiczeń....

problem skąd wziąść materiały ;>


Kto szuka.. ten znajdzie ...
Kto pyta... Drwiący

#5: Re: szukam mentora Autor: porandojinSkąd jesteś: Biskupiec k.Olsztyna PisanieNadesłano: Śr paźdź 31, 2007 8:17 pm
    ----
Jestem początkującym graczem(21kyu)i szukam kogoś kto by pomógł mi zwiększyć siłę jak i wiedzę o Go.Czy naprawdę ktoś może mnie pouczyć?

#6: Re: szukam mentora Autor: WodzikSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Wt grud 04, 2007 6:19 pm
    ----
Ja również szukamy osoby ktora mogła by mnie trochę podszkolić gram 2 miesiace, mam dopiero 18k.

#7: Re: szukam mentora Autor: KamykSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt grud 07, 2007 8:18 pm
    ----
Gracie pewnie na KGS ?

Co tydzień w każdą niedziele jest lekcja (wykład ) pro sponsorowana przez fundację ING.
więcej o Fundacji ING'a:
lekcje są w prowadzone w języku angielskim w Pokoju lekcyjnym (nie pamietam dokładnie) (pamietam za to, że w członie nazwy jest ING) - Łatwo znaleść.

Poziom prowadzonych lekcji to ok 13k-1k-2d KGS (wg mnie.)
Lekcje prowadzone przez dwóch lub trzech doświadczonych profesjonalistów (5dan, 7dan i 9dan) więcej w info tego pokoju.

Można też poszukać (Google) materiałów i uczyć sie samemu no, ale to metoda dla "nie leniuszków" Drwiący


W języku polskim dostępne są wykłady nagrane m.in Tomka Ślązoka (1d EGF) plików nalezy poszukać w internecie lub tu gdzieś na forum linków do tego...

Można też poszukać nauczycieli na KGS Puszczający oczko i wybłagać ich o pomoc.. zazwyczaj skutkuje Puszczający oczko


Na KGS możliwe, w pokoju lekcyjnym PowerGO będą prowadzone lekcje
ale musiałbym zrobić dwie - trzy grupy, żeby to miało ręce i nogi Puszczający oczko Projekt jest jeszcze młody (troche czasu żeby to ogarnąć i przygotować materiały)
Może nieco później - Załatwić sobie konto głosowe na KGS...


Nauczyciele .. no cóż wolontariusze... póki co: Marek Kamiński oraz grupę do 15k Filip Gutowski
Przydałby się jeszcze jakaś para rąk...

mimo wszystko - Zapraszam


Marek

#8: Re: szukam mentora Autor: porandojinSkąd jesteś: Biskupiec k.Olsztyna PisanieNadesłano: Sb grud 08, 2007 2:03 pm
    ----
Dzięki na pewno skorzystam.



-> Nauka

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1