Zapisy partii.
Idź do strony Poprzedni  1, 2  :| |:
-> Ogłoszenia

#16:  Autor: pedroSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Śr May 14, 2003 11:10 pm
    ----
johnkelly wrote:


Zgadza sie. Tyle, ze albo plik jest pusty albo uszkodzony - komus udalo sie to sciagnac?

Mnie na przykład (dawno temu). Plik nie jest uszkodzony, ma ok. 1.4MB. W razie potrzeby mogę go wystawić przez HTTP, nie jestem tylko pewien, czy mi wolno. Na stronie WINGS akurat przy tej pozycji nie ma zastrzeżenia "Provided you agree not to modify, recopy, repost, sell, or distribute it, an electronic copy is freely available for your personal use", ale przy pozostałych PDFach jest.

#17:  Autor: loopanSkąd jesteś: Wroclaw PisanieNadesłano: Pn czerw 09, 2003 10:07 pm
    ----
Mam u siebie w formacie pdf.Jeśli ktoś chce mogę rzucić na priva(1.44MB)
loopan


PS. Świetna jest ta książka!

#18:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Pn wrz 21, 2003 1:03 pm
    ----
Ja mam takie pytanie: jak sie zarejestrowac na www.gobase.org i czy jest to mozliwe. Bo w rejestracji jest napisane:
"Please note that we will not process requests coming from anonymous E-mail services such as:

hotmail
usa.net
yahoo
msn
gmx
softhome
...

and many others. So please use the E-mail address provided by your Internet Service Provider"

Niestety nie posiadam konta pocztowego u swojego providera. I prawde mowiac nie zamierzam go zakladac.

#19:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Pn paźdź 13, 2003 11:57 pm
    ----
Mam jeszcze jedno pytanie. Zapisalem sobie kilka lekcji z KGS. Niestety czesc osob uzywa tam polskich liter i odczytujac te partie mam znaczki. Uzywam The many faces, ale jesli by byl jakis inny porgram, ktory trawi polskie znaczki to dajcie znac. Poki co siedze i przerabiam komentarze, choc jest z tym troche roboty.

#20:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Wt paźdź 14, 2003 12:07 am
    ----
jeśli jesteś na kgs, to pewnie używasz Cgoban, tym też da się przeglądać partie Puszczający oczko

#21:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Wt paźdź 14, 2003 6:57 pm
    ----
Hehe, dzieki Asumi, o tym jakos nie pomyslalem. Nie darmo sie mowi, ze najciemniej pod latarnia:D No to ide sobie obejrzec jakas partie okmentowana przez Marcina. Wczoraj juz jedna obejrzalem i byla fascynujaca. Az sobie wydrukowalem.



-> Ogłoszenia

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2  :| |:
Strona 2 z 2